Početak....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Hvala druze i tebi sve najbolje .............
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Kako sve vise dani prolaze ja sve gori mislim ne boli me nista nepijem ono smece od tramadola ali nemam volje ni za cim vjerujte da sam pbio redovan na treninzima ali sad sam samo dva puta otisao isto sam smeće e tako se osjecam a navece imam malo ubrzane otkucaje srca jbg idem dalje pozdrav............
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Početak....

Post by draguljce »

Najbolje je druze da posjetis psihijatra (ako ti nije problem, a on okolo ne smije pricati o pacijentima), pa da ti on da strucno misljenje, mozda ti ukljuci neki antidepresiv, jer po tom sto kazes imas blagu depresiju. Ako ne mognes spavati i za to ce ti dati adekvatan lijek, npr. Sanval PO POTREBI (ako ne spavas). Uglavnom trebao bi posjetiti tog doktora. Ako su ti starci problem (da te ne provale) odi u drugi grad i uzmi lijekove. To ti je moj savjet.

pozz... :wink:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Početak....

Post by Sagitarius »

kameleon wrote:Kako sve vise dani prolaze ja sve gori mislim ne boli me nista nepijem ono smece od tramadola ali nemam volje ni za cim vjerujte da sam pbio redovan na treninzima ali sad sam samo dva puta otisao isto sam smeće e tako se osjecam a navece imam malo ubrzane otkucaje srca jbg idem dalje pozdrav............
E,kolega,to sad nastupa,teži dio ostavljanja opijata.Fiziku si riješio,sad je psiha na redu.To će trajat malo duže,i dolazit ćeš u napast,da opet uzmeš.To se svima dešava.Ameri to stručno zovu PAWS(Post Akute Withdrawal syndrom).Ti se nisi dugo drogirao,pa neće ni to potrajat.
Sad ti je najpotrebnija podrška,nekog,tko zna,kako se s tim nosit.Nekim ljudima pomognu sastanci NA,nekima dobar terapeut(samo probaj izbjeć,one šta te oderu,i prepišu ti gomilu nekakvih "psihostabilizatora",ne treba ti to),nekima,netko,tko je prošao kroz sve to,neki nađu podršku kroz Boga...
Eto,pišem ti ovo,da vidiš,kako to što ti se dešava,nije ništa neobično,treba to progurat.Nekome je teže,nekome lakše.
I ja prolazim kroz slično razdoblje,meni je "ventil" dr. koja me je i vodila kroz skidanje.
Drži se,i sretno.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Početak....

Post by draguljce »

U potpunosti se slazem sa Sagitariusom. Probaj, JBG, nista te ne kosta!!
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Hvala drugovi veliki pozdrav..
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

hvala probacu to nista ne gubim....
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Drugari ja se opet vrati na ovaj forum ja sam dobro zajebao situaciju i poceo ponovo sa vecim dozama neznam više sta reci tek sad vidim . Na pocetku nisam primjetio ali tek sad vidim sta sve radim i kako postupam jednostavno pocinjem traziti sebe gdje vrijeme prodje u cemu nisam ni svejstan u ovim govnima tramadoli......
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Početak....

Post by sanela »

kameleon wrote:Drugari ja se opet vrati na ovaj forum ja sam dobro zajebao situaciju i poceo ponovo sa vecim dozama neznam više sta reci tek sad vidim . Na pocetku nisam primjetio ali tek sad vidim sta sve radim i kako postupam jednostavno pocinjem traziti sebe gdje vrijeme prodje u cemu nisam ni svejstan u ovim govnima tramadoli......
Pa naslov teme je prikladan... počni opet ispočetka. Nije lako, ali ako želiš isplivati iz govana, onda trebaš krenuti ispočetka sa skidanjem...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Početak....

Post by darla »

pa kad si poceo opet? koliko? zasto? i kako si sad? jesi odlucio prestati ili? kuckaj nesto ako ti je lakse,svi smo mi sto puta rekli nikad vise i sto puta recidiv i sve u krug pa ajd ispocetka sve..ne mora ti biti bed,ako si odlucio stati s tim sranjima svi cemo ponovno biti uz tebe i pokusati ti pomoci savjetima ako to zelis..
Post Reply