SUBUTEX i Sport

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

batman
Posts: 13
Joined: Sun Jan 11, 2009 9:29 pm

Re: SUBUTEX i Sport

Post by batman »

znam da je ljubomora teška stvar kad dođeš u zg javi se pa ti se mogu i u živo pokazati kad si toliko skeptičan,ja neman razloga tebi ni bilo komu lagati neman ja 20god pa da hranim svoj jadni ego nekim lažima.
ali ja ti ne mogu pomoći u tom jer mogu staviti sve svoje slikei opet će se naći neki papak koji će nešto imati za reči.jer jednostavno ne možete nešto prihvatiti što se ne slaže s vašim razmišljanjem.daj reci što ti radiš u životu koje ciljeve imaš kad kad tako olako podcjenjuješ i omalovažavaš druge.
ja bar nešto radim u životu koliko god te to bolilo. :rock: .
batman
Posts: 13
Joined: Sun Jan 11, 2009 9:29 pm

Re: SUBUTEX i Sport

Post by batman »

:rock: :rock: :rock:
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: SUBUTEX i Sport

Post by paramparcad »

:rock:
Last edited by paramparcad on Wed Jan 21, 2009 8:49 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: SUBUTEX i Sport

Post by Sagitarius »

nisam ni ja tako los za narkica
he,he,he,
baš me nasmija najranije ujutro
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: SUBUTEX i Sport

Post by lizard »

Lizard wrote:Ova dvojica se ne bave dizanjem tegova da moraju ispuniti normu za takmičenje. Tako da se na lokalno takičenje u BB mogu prijaviti i oni koji nisu vidjeli tega u životu. Još kad znaš koliko se koman zna nafurat, negine medalja Mani samo malo sumljivo odakle im disciplina da izdrže dijetu pred takmičenje. Ali dobro...komani su jedni od rijetkih koji mogu skinuti 20tak kila bez problema, tako da taj sub tu može biti od pomoči. Ebeš zajebanciju...istina je da naš Vojo svojim poznavanjem a da ne govorim unosom hemikalija nije ni do koljena jednom takmičarskom bilderu.
Da probam ponovo (manija mi najmilija:) ...lično ne sumljam da se bavite BB i da idete na takmićenja.
Manson wrote: Ma odlucio sam se na reformaciju.Ustvari nisam jos,ali sam pred odlukom da kazem sta me briga vi ste atlete,glumice,filozofi,doktori,kako ono...internet farmaceuti,bilderi,policajci,tajni agenti....ma joj,vatrogasci ,pisci,...svetice i djevice...svasta ima nesto ovdje.A ja ko blesav nije pa nije.Ma jest!Ako covjek kaze da jest BB i moze da ide na takmicenja na suboteksu,metadonu ili heroinu,ma moze...zasto da ne?
Zašto da ne? Sređivao sam lika koji se aktivno bavio BB, oćigledno mu dop nije smetao. (od sve raje najlakše se skinuo!). Znam još jednog koji je trenirao na hepovima. Sad i dvojicu na subu...slika kompletna! Samo bez rezultata na takmićenjima.
Astrid wrote: lizard pa mozda to rade (dizu utege ) iz gustva, pa zasto ako su se doveli u formu onda nebi i na natjecanje?
Dizanje utega i BB su dva razlićita sporta. Nešto kao oni sportovi sa loptom:) Možda bi na koki mogao igrati kao Maradona i potpisat za klub. Ako ne? Sigurno bi se mogao nafurat.
PS. Oprosti što si me krivo shvatila.
Iron wrote:Uzivajte ekipa....i svako dobro.......
U2!
Batman wrote: ovo sam ja kako vi kažete natjecanje u etipiji,pošlat ću još kad budem ima vremena .sigurno ovako izgledaš i ti kad nas omalovažavaš .red,rad i stega žao mi je što vam je percepcija bila kriva u svezi toga.pijem sub ali ne zadugo jer neke se stvari mjenjaju u životu i ljudi nastave živiti a ne tapkaju na mjestu.
Nikoga ne omalovažavam! Vjerujem da je tvoja slika. Zašto da ne? Znam lika koji je prije dosta godina bez interneta diplomirao temom uticaj steroida bla, bla...(odakle mu samo informacije?) Nije bitno...moju reakciju izazvalo je samo spominjanje takmičenja. Ništa drugo! Likovi koji mogu danima trenirati samo na destiliranoj vodi, a pred takmićenje ne unesu ni kap vode imaju nešto više od reda, rada i stege. Jednostavno imaju nevjerovatnu volju. Volja je ćudna stvar, bez nje nema zapaženih rezultata... daleko bilo da mislim da je nemate. (ote mi se pogled na address bar)

Sretno i sve najbolje!!!

Vrati mi se pogled na address bar. Hmmmm...šta radim ovdje?
Doviđenja, Allahimanet, vozdra i aufiderzen!!!
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
batman
Posts: 13
Joined: Sun Jan 11, 2009 9:29 pm

Re: SUBUTEX i Sport

Post by batman »

što se tiće moje discipline za trening i hranu ja je itekako imam jer kad sam moga preživiti i na ulici kao narkoman mogu sad sve što hoču.onu energiju što sam trošija ne drogu moga sam već završiti dva fakulteta(većina nas)da sam je pravilno onda usmjerija kao što je sada usmjeravam jer sigurno moja tjelesna masnoča nebi bila ispod 5-6% da nemam disciplinu.a znaj da je teško imati 78kg imati masu i da ti se vide trbušnjaci.
izgleda jednostavno ali vjeruj da nije jer sam učija na svojim greškama a to je puno čitanja rada i planiranja.
to ti izgleda ovako ja jedem svaka 3-4sata a sad zamisli još uz to obaveze i nitko mi ne sprema hranu nego sam a to znaći da neki put ne stignem doma na vrijeme ali onda ne idem jesti vanka neku brzu hranu nego imam naviku nositi svoj obrok sa sobom u onoj termo torbi da mi ostane koliko toliko topla i zato mi nemoj pričati o disciplini jer je ja imam za to što radim.moj dnevni unos proteina,uh i masti je dobro isplaniran jer u ovom sportu je trening nekih 10%,prehrana70% i ajmo reči odmor tih 20%.tako da ja znam što je discplina.
ja sam sretan što sam se vratija nakon svega opet treningu i što mi to pruža zadovoljstvo i što imam razlog za ustati ujutro jer me čeka novi dan s novim uzbuđenjima i meni je to dovoljno.radim ono što me ispunjava.imam neke nove prijatelje i stare prijatelje koji nisu bili u drogi te curu s kojom živim godinama i ja sam si posložija svoj svijet i mogu reči da sam zadovoljan.
ja nisam nikog doša vrijeđati nego popričati s ljudima koji su relativno prošli isto što i ja ali vidim da se nema s nikim za pričati.jer ako ja uziman jedan sub odma nisam normalan.nikad nisam bio sklon nekim psihičkim bolestima i znam da sam sada staložena osoba koja je iz temelja izmjenila svoj život.a sljedeća misija na kojoj već radim će biti maknuti sub.jer ja i sad zaboravim na njega preko dana. ujutro ja ne posežem odma za nijm.jesam u početku ali kasnije sve manje i manje.u početku sam ih pio 3komada i do sada sam uspija spustiti ta dva tako da ču i taj jedan do ljeta sigurno srediti.
jer ja to mogu.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: SUBUTEX i Sport

Post by Big Mama »

kaj ste se svi zapuhali? nek svako radi i priča kaj hoće! ako je to dečkima gušt, neka je! ako je nekome gušt nekaj drugo- neka je! Nema potrebe za ironijom i podcjenjivanjem. Mislim da bi svako trebao gledati prvo sebe a onda druge. pozzzzzzdraffffff
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
iron
Posts: 104
Joined: Wed Nov 28, 2007 5:04 pm
Location: Dark Side Of The Moon tj. Zg :)

Re: SUBUTEX i Sport

Post by iron »

Samo da vas pozdravim... :-D

Selio sam u novi stan...pa sam bio zatrpan obavezama, selidba, kupovanje novoga namjestaja (koji je BTW dosao u kutijama pa sam cijeli stan morao sam sklopit uz malu pomoc uarucnice), privikavanje na novi kvart...uglavnom, puno mi je ljepse tu nego kada sam bio u strogom centru Zg.

Preporodio sam se ovdje......napokon normalan stan, zgrada stara dvije godine, sve novo......punop zelenila, svako jutro setnja sa psom, a navecer ga u vrticu preko puta zgrade mogu dobro istrcavat i bacati mu lopticu...divota.

"Firma" se premjestila, tako sam danas nakon posla odmah u teretani jer mi je fitness nasuprot zgrade gdje radim....... :rock:

I napokon se ujutro budim normalno...svako jutro izmedu 8 i 8.30 sam na nogama...jedino ako radim dopodne onda sam naravno ranije budan......

Smanjio sam neke stvarcice...ide na bolje. :rock:

P.S.

Batman, ne znam kako je kod tebe ali si vidio koje povecanje cijena kod Scitec N., Ultimate N., Universala......strava.....jadni ljudi koji sada u ovoj krizi dolaze po proteine...... Ultra Whey od Universala...bio je 430 kn pa otisao gore na 470 kn, da bi za mjesec dana poskupio na 580 kn.....strava!
Post Reply