Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

PTG-MAMY wrote:EVO JOŠ JEDNA MUUUDRA OD MAJKE: :roll:

ČOVEK MORA DA SE DISCIPLINUJE
DOBRIM MISLIMA,REČIMA I DELIMA...


ZNAM,LAKO JE REĆI...
KISSI PDT_Love_18
Pa ako je iskreno, ne znači da je ružno ili loše, zar ne ??
Valjda bi trebalo da bude ono - "naprotiv" ??? :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

E pa ljudi moji, ja imam nešto što je valjda za "pohvaliti se" .. !!
Posle 10ak meseci, koliko sam čista, večeras prvu noć provodim sama, u svojoj sobi..
Sve do sada sam bila u dnevnom boravku, sa mamom spavala i to.. Mislim u različitim krevetima ali u istoj prostoriji.. Mada, da ne lažem, par puta sam jako lepo i sa njom odspavala :D
Sve u svemu, večeras sam prenela svoje stvari u svoju sobu i to je to - oterali me, jbt :-D Nisam mogla da verujem ..
Ono kao keva - daj idi u svoju sobi (imam stvarno ogromnu sobu) tamo možeš da slušaš muziku - ne smetaš ti nama, ne smetamo mi tebi .. i to! :D
Tako da.. jebeno me eto !!!
Inače u ovu sobu nisam ni zalazila .. Imam neku fobiju posle svega, jer me mnogo uspomena veže ..
Beskrajan broj puta sam se drogirala ovde, spavala sa momkom i td .. U stvari, ne znam kad sam zadnji put bila sama u njoj, bez njega .. To je onako baš BLJAK osećaj.. Zato sam se celo vreme nešto i ustezala.. Ne znam ni ja ..
Sve u svemu, dug je period koji smo proveli zajedno, ez razdvajanja i još ne mogu da se priviknem na prostor iako znam da to tako treba i da je tako najbolje za sve ..
Inače, on je sada ovde.. Vratio se sa svojima, videli smo se pre neki dan .. Rekla sam da ću pisati tada, ali nisam bila u stanju sve do sada ..
Sve u svemu, malo smo razgovarali i ona bi naravno i dalje da mi dočekamo "starost zajedno", kako bi se reklo ..
A ja ga volim beskrajno .. I uvek ću ga voleti !!
Ali nema više ništa od nas .. Kako je to čudna stvar u ljubavi ...
Imaš sve - a nemaš ništa ..
Sve u svemu, eto mene ovde, u mojoj ogromnoj sobici, napičila sam muziku i odmah javila komšinici da sad imam svoju sobu i kad god može da dodje na druženje i spavanje uz onu pesmu "MY HOUSE IS YOUR HOUSE" hehehehe ..
A dobro je, oke sam sa tim.. Moralo se i to negde preseći !! Pa, na šta liči da celo vreme tako spavamo u dnevnom boravku ??
To se već oteglo mesecima ..
Jbt, ne mogu da verujem koliko vremena treba da se čovek vrati u normalu ..
Da mi je neko pričao, ne bih verovala :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
damirr72
Posts: 3
Joined: Wed Mar 11, 2009 10:00 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by damirr72 »

slabo nade ima :D
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 23, 2009 10:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

goldy wrote:Sad si velika cura :D .
Nego ja nisam bas u toku(brate pisep prilicno duge postove,pa ne stignem sve da procitam),i imam pitanje.
Zar ti nisi nekad na pocetku svoje ispovijesti pisala da si napravila neki recidiv sa speedom?Ako nisi ja se izvinjavam.
Ma necu da te nesto napadam,ne prepucava mi se majke mi,nego da mi pojasnis.
Ma znam, nema beda ..
Jeste, napravila sam bila recidiv sa speedom .. Jbg, zadesilo mi se tako, šta ću :?
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sjelena »

damirr72 wrote:slabo nade ima :D
ma! nada umire poslednja :wink:
Image
damirr72
Posts: 3
Joined: Wed Mar 11, 2009 10:00 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by damirr72 »

ma ima nade,a to sto je pisalo da nema nade to je napisao moj prijatelj koji mi je pomogao da se registriram na forum,jer ja se slabo bolje rec nikako ne snalazim sa ovim kompjuterima :( .a cist sam vec 14mjeseci i mislim da za svakog ima nade ako stvarno to zeli
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sanela »

PsyTechGirl wrote:
goldy wrote:Sad si velika cura :D .
Nego ja nisam bas u toku(brate pisep prilicno duge postove,pa ne stignem sve da procitam),i imam pitanje.
Zar ti nisi nekad na pocetku svoje ispovijesti pisala da si napravila neki recidiv sa speedom?Ako nisi ja se izvinjavam.
Ma necu da te nesto napadam,ne prepucava mi se majke mi,nego da mi pojasnis.
Ma znam, nema beda ..
Jeste, napravila sam bila recidiv sa speedom .. Jbg, zadesilo mi se tako, šta ću :?
Ništa se ne zadesi, draga moja. Sve što napravimo, napravimo sami, a ne zbog spleta okolnosti. Opravdanja su šuplja priča. Trebamo skontati zašto nešto napravismo da bi slijedeći put bolje odabrali.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Pa dobro, skontala sam ja to, nego nisam htela da dužim previše.. Ovako je bilo nekako kraće i jednostavnije ..
A o tome sam više pisala kada se to dešavalo ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sanela »

PsyTechGirl wrote:Pa dobro, skontala sam ja to, nego nisam htela da dužim previše.. Ovako je bilo nekako kraće i jednostavnije ..
A o tome sam više pisala kada se to dešavalo ..
Znam da si pisala, ali kad kažemo da nas je nešto zadesilo ispadne da nismo imali kontrolu nad tim "nečim". Ali kad je droga u pitanju, ako mi nemamo kontrolu nad tim hoćemo li uzeti ili nećemo, jbg. ko ima? Samo to htjedoh reći...
Post Reply