moj novi topic

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

SPARKY wrote:......Netko,kako si ti sad,koliko sam shvatila više nisi s ovisnikom?Dali još uvijek osječaš dasi mogla nešto učiniti???? :cry:
Ja sam uradila ono sto sam uradila, i ucinila sam mnogo ali za sebe, za tog nekog drugog on je ucinio sam za sebe.
bila sam tu kao sjena kao prolaznik, ni ludila ni sna, samo sam bila zaustavljala se jedino na putevima koji su se spajali s njegovim i opet razdvajali tu sam samo malo dalje ali opet tu gdje zelim biti...
e sparky cudna je moja prica sad me ima sad me nema mozda iz razloga sto sam ja cudna i tako reagiram na scene, na moje okupacije za mene to je zivot, zivjeti uvijek i iznova razlicito i nesto drugo..
sve je super sve je ok, vidio je on to u meni i prihvatio.
Last edited by netko on Wed Nov 12, 2008 7:33 pm, edited 1 time in total.
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

sanela wrote:
azraaa wrote:ma danas sam bila kod njega u posjeti, plakala sam rekao mi je da ne zeli vise da me sputava, ja sam samo jaukala, rekla sam mu da ga volim i da cu ga cekati... jos eto snage imam. jedino sto mi je preostalo je da se molim.
Ja se nadam da ćeš ovo ponovo pročitati kad dođeš sebi....
ma citam, ej draga sanela citam stalno al ne mogu sebe da sredim, mislim da ni sama vise ne znam. ja sam ovisna o njemu i njegovom sr*nju. valjda sam fakat nenormalna kad ovo sve nastavljam.
PDT_Love_07
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

ŠTA ima Azra , ima li išta novo??
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

e ima dosta toga, nisam se javljala iz ko zna kojih razloga, ne zelim se podsjecati na sve sto je bilo. kako znate moj dragi je napravio glupost i zavrsio u zatvoru. poslije sudjenja je izisao i mogao je biti na slobodi dok ga ponovo ne pozovu na odsluzenje kazne. u medjuvremenu mi je napravio bebu PDT_Love_07 , ozenio me i otisao da odsluzi ostatak kazne. da li je dobar? bio je mada jos uvijek sumnjam. izlazi krajem augusta. imamo oboje dosta vremena za sebe. ako ne bude preuzeo svoju ulogu ozbiljno, vec sam unaprijed odlucila da cu otici. volim ga, ali sad je vazniji zivot moga djeteta. i ne bih se pokajala ni za sta. mozda zvucim onako kao da ocekujem da on nece biti dobar, ali sam samo realna. iznad svega bih voljela da sve bude ok. sad sam druga zena, i imam druge misli u glavi.
PDT_Love_07
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: moj novi topic

Post by PsyTechGirl »

azraaa wrote:e ima dosta toga, nisam se javljala iz ko zna kojih razloga, ne zelim se podsjecati na sve sto je bilo. kako znate moj dragi je napravio glupost i zavrsio u zatvoru. poslije sudjenja je izisao i mogao je biti na slobodi dok ga ponovo ne pozovu na odsluzenje kazne. u medjuvremenu mi je napravio bebu PDT_Love_07 , ozenio me i otisao da odsluzi ostatak kazne. da li je dobar? bio je mada jos uvijek sumnjam. izlazi krajem augusta. imamo oboje dosta vremena za sebe. ako ne bude preuzeo svoju ulogu ozbiljno, vec sam unaprijed odlucila da cu otici. volim ga, ali sad je vazniji zivot moga djeteta. i ne bih se pokajala ni za sta. mozda zvucim onako kao da ocekujem da on nece biti dobar, ali sam samo realna. iznad svega bih voljela da sve bude ok. sad sam druga zena, i imam druge misli u glavi.
Iako te ne poznajem, ja se ponosim tobom ..
Divno !!
Srećno za prinovu, ulepšala si mi veče..
Želim ti sve najepše u životu i čuvaj VAS .. !!
Ljubac ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: moj novi topic

Post by Zona Sumraka »

ja te poznajem malo bolje i ne ponosim se tobom...
ali ti cestitam na prinovi i zelim sve najbolje...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: moj novi topic

Post by PsyTechGirl »

Zona Sumraka wrote:ja te poznajem malo bolje i ne ponosim se tobom...
A što to, Zono ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moj novi topic

Post by sanela »

PsyTechGirl wrote:
Zona Sumraka wrote:ja te poznajem malo bolje i ne ponosim se tobom...
A što to, Zono ??
Pročitaj azrine postove...
Azra, ja ti želim sve najbolje od srca... mi pravimo izbore koji nam se u trenutku čine najbolji.
Čuvaj se i misli na sebe i bebu.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: moj novi topic

Post by saša-ex »

Još jedno dete koje od samog starta života, ni krivo ni dužno, zbog sebičnosti i gluposti svojih roditelja mora da ispašta...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

Veoma lijepo,čuvaj svoju bebu!


A ostali zašto suditi išta??
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
Post Reply