Kako postati jak

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

Post Reply
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Kako postati jak

Post by kokan »

Smesno mi je kad neko krene da optuzuje, drzi lekcije, daje autoritativne savete, prosipa kafansku terapiju, i udara samare levo i desno. Smesno i pateticno u isto vreme. A takvi se lepe ovde sve vise i vise, procenjujuci da smo mi dobar medijum gde mogu onako ladno da istresu svoju minijaturnu kitu i smire svoje primitivne nagone.

To ce tesko da prodje ovde.

Sta li moze da se krije iza te jeftine arogancije? Jesu li to ljudi koji beznadezno traze dijalog, ali nisu u stanju da ga uspostave? Slusajuci nas, da li to oni pocinju da mrze sebe? Jesu li to obicne kukavice, koje u stvarnom zivotu nemaju muda da se bilo kome suprotstave, ali im anonimnost siri pluca, pa su puni sebe? Kakvi su to karakteri koji toleranciju prihvataju kao poraz, a izvinjenje kao katastrofu?

Neznam, sve je moguce.

Mislim, ako si zeljan nekog virtuelnog razgovora, ako hoces da te neko cuje, moraces i ti da slusas. Drzi se onda nekog jebenog reda, postuj druge i nemoj da se svadjas.

Zar je to problem ? Zar moraju pijanci i narkomani tome da vas uce?
Last edited by kokan on Mon Jan 23, 2006 3:47 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Bravo, Koki, stari :wink:
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

HAHAHA kulturno receno Kokane!
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

malo sporo kontam......sory!

mislim da ipak razumes......jako dobro.....

jedna osoba ima obicaj da kaze:

PAZI KAKTUS!
KASNO PALISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.......
(fazon o 2 alona i kaktusu) :lol: :lol: :lol:

jos gore ako neko ima puno kaktusa i kad ima jos vise balona..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

nadam se da si dobro....
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
debelana
Posts: 50
Joined: Fri Jul 18, 2008 3:11 am

Re: Kako postati jak

Post by debelana »

A ja mislila sa cje neko da mi kaze neshto korisno o tome kako postati jak :-D
kad ono cvrc...
ja puno serendam i nisam jaka nego luzer..ali nadam se da ne spadam pod tu kategoriju koju spominjesh
Znash neki jedino vide da su zbog necheg vredni zato shto nisu alkoholichari ili narkomani ili shto nisu debeli..pa preuvelichavaju tu svoju vrednost, jer ne vide nishta pozitivno shto sami poseduju
Ja to tako pomatram..
Ustvari zbog ovog mog problema shto ga imam i mase pametnih luzera..svi imaju savete o ishrani svi su to jbt studirali i o umerenosti i sranjima..Kako bre mogu pa oni ceo zivot jedu normalno a i bilo je neko od njih po i dve nedelje u zivotu na dijeti i skinushe i pet kila zamisli..etc.
..lako je to srati kad nisi tu prso..i kako si ti mogao da si dozvolish..i jbt zamisli ona debela svinja pa zavrshio fakultet..znash kolki je bio 140 kg i sad NEKO TAKAV.. da meni bude shef u zivotu jbg. zato upisah ovaj jebeni fakultet
Jbg. dobro je shto chovek ima motivaciju...da je moje dete podrzala bih ga a i da sam recimo smrshala do kraja ne bih mu rekla da sam bila debela..al vako kad je tu pored mene..samo sam se smejala potvrdjujucji da kontam shta pricha...skonto da sam tu pa se zbunio..al ema veze..fin je dechko..al prikazuje mozdanu strukturu obichnog choveka pa zato pomenuh
Post Reply