Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by AnAna_mo »

Ja sanjam da sam u Domu zdravlja, kao vadim nalaze za hepatitis i sidu. I Tako ja sjedim na stolici, nasuprot mene tata od mog momka (koji i u stvarnosti radi taj posao, laborant je) i sad on treba da izvadi krv, ali ne moze da me nade. Uzima jos vecu iglu, opet nista. (A naso bi me sto posto, nego eto, to je neka moja luda). Na kraju uzima neku ogromnu iglurinu, bolje receno cijev, i zabija mi je u desnu ruku, kad ono zuta tekucina pocinje pisati, i on uzme onu metalnu bacvu od heinekena (what the fuck!) i pocne tociti u nju, a iz mene istice piva, ne krv. I sad covjek govori (ali u snu se ne poznajemo) nesto u stilu "imas srece mala, zdrava si, ali neko ce htjeti iskoristiti tvoj dar, ja cu te sakriti da te ne nađu". I tako nekako... Morala sam ovo napisati... I sta sad, koje je znacenje ovoga?? :D :D

I da, skroz rijetko sanjam, ali kad sanjam, snovi su mi nebulozni, evo nesto ovako....
Prije sam mnogo cesce i sarenije sanjala...
Potpis.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by YugoStar »

Ja sanjam cesto i vjerujem u znacenje snova,sto me nekad i optereti.(nepopravljivo sam sujevjeran!).
Nego radije bih pisao o zutim snovima.
Citam da su se neki uspjeli nadrogirati ili uzeti zuto u snu.Meni to nikad,ali nikad nije uspjelo.Sredim ja i to,ali da se spucam nikada!
Ne kontam.
:?:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Sagitarius »

YugoStar wrote:Ja sanjam cesto i vjerujem u znacenje snova,sto me nekad i optereti.(nepopravljivo sam sujevjeran!).
Nego radije bih pisao o zutim snovima.
Citam da su se neki uspjeli nadrogirati ili uzeti zuto u snu.Meni to nikad,ali nikad nije uspjelo.Sredim ja i to,ali da se spucam nikada!
Ne kontam.
:?:
To je jako čest san,naročito u krizi,sanjaš brda dopa,svi se nešto pucaju,a konačno kad kreneš da se središ,paf,i probudiš se.
Koji crnjak,zar ne?
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Sagitarius wrote:
YugoStar wrote:Ja sanjam cesto i vjerujem u znacenje snova,sto me nekad i optereti.(nepopravljivo sam sujevjeran!).
Nego radije bih pisao o zutim snovima.
Citam da su se neki uspjeli nadrogirati ili uzeti zuto u snu.Meni to nikad,ali nikad nije uspjelo.Sredim ja i to,ali da se spucam nikada!
Ne kontam.
:?:
To je jako čest san,naročito u krizi,sanjaš brda dopa,svi se nešto pucaju,a konačno kad kreneš da se središ,paf,i probudiš se.
Koji crnjak,zar ne?
to Dr. Sagy.
Dje`s brate Yugo?! Ima`l ziranata
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by PsyTechGirl »

Da bre.. Znama za jadac !! Waljda ti sawest ne dozwoljawa ono kao "ni u snu" da se odradish :-D
Nemam pojma, ali swakako kontam da je tako bolje.. Zamisli kako bi na twoju swest uticalo kada bi se razwalio u snu?? Zar ne bi odmah otrchao da zawrshish shemu?? Mislim, znash i sam, krajnje je zaebano osetiti to ponowo, a ne ponowiti.. Tako nekako :)
Pozdrawljam ..
P.S. Ni ja nikada nisam uspela da se odradim onom, ne znam ni ja.. Ewentualno, to je neka frka, trka, panika.. Jurnjawa! I mozda to swe i uspe da se zawrshi, ali nema shanse da se i odradim.. Tako nekako! :-D

I zadowoljna sam time.. NI U SNU!!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
txc
Posts: 11
Joined: Thu Jan 29, 2009 8:25 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by txc »

kao dete sanjala sam cesto kako neko juri pomene .niz brda ,planine i zeli me ubiti zeli moje srce.ma svasta ! od moje 19godine prestala da sanjam.i nikad vise nisam sanjala.a zasto??? :rolleyes:
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by paramparcad »

zato sto si pocela da se drogiras,prosto zar ne?prestani to i odmah ces dobiti nazad snove.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

paramparcad wrote:zato sto si pocela da se drogiras,prosto zar ne?prestani to i odmah ces dobiti nazad snove.
apsolutno tacno, cak su i snovi pod tabletama drugaciji.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by PsyTechGirl »

heroinapg wrote:
paramparcad wrote:zato sto si pocela da se drogiras,prosto zar ne?prestani to i odmah ces dobiti nazad snove.
apsolutno tacno, cak su i snovi pod tabletama drugaciji.
Daaa, definitiwno.. Uh ja samo kad se setim swojih u prwim mesecima.. Ma pakao!! Po celu noc sam se derala, prichala i swadjala se u snu.. Napichkawala swe i swakoga a mama mi swako jutro preprichawala.. Chak sam i, zamislite, sanjala da iskachem iz woza.. I to ono bash!! Letos..
Spawam ja i sanjam neka rka, trka, panika.. I skontam, nemam mi druge nego da iskochim iz owog woza!! I tako wam ja iskochim na lewu stranu i zalepim se na pod pored kreweta :-D
U tom periodu sam spawala sa kewom u sobi(lazem, josh uwek spawamo u istoj jer ja necu sama u swoju sobu jer me na mnogo raznih stwari asocira, pa mi je lepshe u dnewnom borawku.. ), i kewa ono kad je widela kako sam skochila i lupiola u pod, nije mogla da weruje.. Pa zamislite wi to?! Uzas ... :)
I sad, od kako sam maximalno smanjila lekowe, wec par meseci apsolutno nishta ne sanjam.. Kakaw smor!! Blago onima koji sanjaju .. Bar im se u snu neshto swashta deshawa ......
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by paramparcad »

ja sam sinoc sanjao takvu morbidariju da postoji ozbiljna opasnost kada bi prepricao nekome...da se taj isti neko pobrine svim snagama da budem sto pre hospitalizovan,radi mog dobra.
Post Reply