Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ma briga mene za ove vamo i njihove fore, znam da me ti cuvas, nemam se cega plasiti... :wink:

I heroina, nemoj svega ti da mi topic bude na prvom mjestu, nema potrebe za tim jer ne pisem nastavak pricice.
A film cu rado pogledat cim ga snimis.
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PsyTechGirl »

ex-perica wrote:
PsyTechGirl wrote:Hallo ?? "Nisam narkomanka" swe gowori.. zar ne ???
Pustite curu na miru da pokusha da stane na swoje noge dok josh ikako moze ..
Netko !! Budi DOBRO i DOBRA .. Kako bi owde rekla.. Ljubim
alo,pa kakav je to ton u tvom pisanju. koga i zasto kazes da ostavim.? nisam nikoga ni dirao ,a ne da sada ttu nesto piskaras..niti se znamo sa ovog foruma,niti smo uopste bili ikada u net kontaktu. krajnje sam normalno pitao. molim da se ovakav ton neponavlja. vazi?
Ma widi ti njega, sad sam tek widela da je post bio upucen meni.. U prawu si, sorry na tonu.. Nego ste me malo izbacili iz takta sa tolikim ispitiwanjem, delowalo mi je nekako napadno pa sam iskoristila swoje prawo da kazem shta ja mislim na tu temu .. A shto se mog obracanja tebi tiche - takwa sam kakwa sam.. Swima se obracam jednako jer smatram da smo owde swi nekako makar slichni i samim tim se i poznajemo dowoljno da bi komunicirali.. Ako ti mislish drugachije, kazi i necemo wishe komunicirati.. Nije mi bila namera nikome na uchinim nishta loshe ni fizichki ni psihichki .. Prema tome kako god.. Podzraw
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

netko wrote:Nadam se da ta drina nije upućena meni
Nije.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by heroinapg »

Ann.. Prejak si lik da bi zivjela nesto slicno zivotu
evo i bez citaca izmedju redova
i bez japansko-korejskog
PRETRCI TAJ POSLEDNJI KRUG U MONCI-mislim 8) Aj da snimamo film * Metadonci trce pocasni krug*
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9CWtMDMGZXM[/youtube]
PApapaparanoja..Dovidjenja lepa moja 8)
Imas glavnu ulogu. Iznajmi reziSERA, evo ja cu ti pronac.. A imas i na FACEBOOK :lol: glavnog lika suparNICKA
SVako dobro *ovo je po standardima evropske unije*
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by zvrky »

Aj da snimamo film * Metadonci trce pocasni krug*

:-D :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by heroinapg »

A dje si yvrx, sestro slatka 8) Znas onu *Blago onom te te ima..
Veeeeeeeliki pozdrav. Ol na tvoju temu da pisem, da bude na 1. mjestu:::}
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by heroinapg »

Ann, oprosti mene zajebancija cesto razveseli. Nisam, vjerovala ili ne, imal losu namjeru. Cisto da te razveseilim. jbg
IZVINI!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ma, pusti to, ja se trebam izvinjavati..
Samo ti... :wink:
Potpis.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Otac »

Halo Ana!
Uspio sam konacno procitati tvoju ispovjest od pocetka..
Sta reci (napisati)? Savjet ti ne mogu dati, prije mogu traziti od tebe... Znas sta trebas napraviti, volja je tu i nadam se da ces skupiti snagu... Drzis se skole i to je u neku ruku dobro... Medjutim sta ti vrijedi skola ako se i dalje drogiras... hoces li je zavrsiti? Ili ces kad tad prekinuti? Ja kao roditelj trpio sam mnoge stvari koje je cinio moj sin samo da ide u skolu... Od sinoc nije kod nas, briga me za skolu, lijepo bi bilo da je zadrzi ali kroz godine (i ovaj forum)sam naucio da kod moga sina ide ka dnu, sa skolom ili bez.. I sada sam odlucio da mu spasavamo zivot... metode su razlicite, vidim mnogo slicnosti izmedju tebe i njega , kad ste cisti svako bi vas pozelio za sina ili kci, akad se na drogirate pretvarate se u odvratne lazove i kradljivce tako da tjerate i roditelje da vas pocmu mrziti... Tvoji roditelji uvjeren sam cine sve za tebe... Dali je to ispravno sto cine,odnosno cine li to ispravno to bi i oni volili znati.. i siguran sam kad bi znali kako je najbolje uradili bi tako... govorim ti iz iskustva kao roditelj... Zbog toga sam svaki dan vise puta dnevno na ovom forumu, zbog toga sam narucio knjigu koju su mi preporucili clanovi ovog foruma...Jos nesto.. mislim da dajes previse osobnih informacija o sebi na ovom forumu....Ja bi te npr.. bez ikakvog problema vrlo brzo mogao pronaci... nisu svi dobronamjerni,niti bi ti kava s nekima pomogla, to si do sada sigurno iskusila u zivotu... Mozda ce zbog ovoga neko biti ljut na mene, ali mislim da nije dobro da uspostavljas privatne kontakte tipa kavica/pice/sokic sa clanovima foruma, osim naravno grupnih susreta u terapijske svrhe...
Zelim ti puno uspjeha i pratim nestrpljivo tvoje slijedece uspjehe

(kako bi rekao jedan politicar inace moj dobar prijatelj... Stranka (svi koji te vole) ima velike planove sa tobom....promatramo te....)
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Hvala vam. Niste jedini koji ste primjetili to da previse stvari iznosim i pisem ovdje na forumu. Ja o tome nisam ni razmisljala, ali tek sada kada obracam pozornost, vidim da se komotno moze napraviti moj profil - sve na temelju onoga sto sam ja napisala. Takva sam i u prirodi, i nadam se da nitko ovo nece zloupotrijebiti kao sto ste rekli.
Od sada cu biti pazljivija, ionako sada rjede pisem.

P.S. Poznato mi je to "Stranka za tebe ima velike planove" :)
Potpis.
Post Reply