Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

UMORAN SAM OD PONOSA, UMORAN OD LJUDI.
KO CE BITI POROTA, KO CE BITI KRIV.
Al mojim mislima su samo tvoje GRUDI,
I da mi nije tebe ,ja ne bi bio živ.
A EVO JA JOŠ ŽIV.HEHHEHEHHEHEHE ALI NAPRAVIO SAM 3 SINA EVO IH
HAMO :smt118 ,ŽORŽ :smt104 I HAJRUDIN :smt119
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

cestitke na trojke

Post by mise en place »

e nece valjda nista ruzno da se desi ovde kod Omara na kafi pa nemoze to tako ,ipak je to kahvendisanje i nema tu neke ozbiljne price i to...Evo ljudi sve ide po planu "halo bing kako brat i to ? sta opet pao u mesnici nego imam...dobru volju da ne napravim nikakvo sranje,dok pijem kahvu sa svojom rajom.Nadam se da se niko ne ljuti ali vec toliko zelim da ucestvujem u ovome,ja sam osoba koja se brzo sprijatelji eto,pozdrav d.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Mise,mise buraz moj, kahva se pije ujutro ba,znas hehehheheh.Ali nikad nije iskljucenjo da se ona pravi kad gdo ko htio to.Ali da vam kazem,kahva bez rahat lomuma je divljak kafa.ps.moar imati čačkalicu.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

jebes vise kavu... imal tu cevapa? :D
ja bi za one siptarske cevape bio meni se cini spreman na krizi dati gram dopa. :D
nisam ih jeo... hm a ni ne pamtim vise ali jos uvijek se sjecam okusa.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Hhhehehehh PALEFACED pa bolan kako ces reci,jebeš kahvu sa rahatomi čašom vode i čaćkalicom.Nidje nemas vode ko u šeheru, nidje čavapa, nigdje songaldolme ili Bosanskog lonca.Hmmmm ali pita ispod saća, jelll.I kad mi neko kaze bil umro za svoj grad,ja kazem svakom, svaki Bosanski grad i Bosanska šuma i Bosanska voda, vrijedi kao čitav svijet.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ma sad da mi bas vrijedi kao citav svijet i ne vrijedi bas jer sam ja vremenom evoluirao u nekakva neogastarbajtera/neoemigranta koji gdje god dosao isto se osjeca jer nije nidoakle bas cestito... ali da ima dole za pojesti... uh!
ja sam zapamtio sto je moj pokojni stari znao praviti toprak u dvoristu pa sam u nekakvoj iranskoj radnji pronasao onu zemljanu posudu i znam to sebi kadgod i napraviti.
a kave sto se tice... e to je jedini porok na koji se ja nikad navukao nisam, cudno ali istinito. meni ona uopce ne treba kada se probudim... a i kad je nekad popijem bas se osjetim sav uzjeban od nje.
nekad volim popiti dekafeiniranu jer mi ponekad zasmeka taj okus ali to je sve.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

ciao archy

Post by mise en place »

pozdravljam te ovom prilikom,novi sam na forumu a vec star junkie,no bez obzira dopada mi se ono sto pise ispod tvog texta choose life d.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ja sam se boga mi veceras fino supstituirao meskalom i sa par dzointa... evo bi me sad isao na rusenje ruke za novac u road housima sa krezavim rednecksima... ili na ona takmicenja gdje mozes ppojesti 10 funti steejka za pola sata pa ako si najbrzi dobiti to besplatno i jos par kupona.
luna zna o cemu govorim.
ubas mi se sad zdere ovako napusenome.. nemam pojma sta sam si sve nanio iz frizidera za jesti... ali garantiram kako cu to sve prije spavanja pojesti.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Ma ko te bona zaboravio??? Pa zar je to moguce????
Nisam....kad pozdravljam sve....nikad te ne zaboravim....pogledaj i sama.
SVe ljude nabrojim.....-mislim one koji su tu trenutno.
Da da Palefaced-znam....ima i pie eating. To bih mogla ne znam baws za steak. heheheh
neka polako....svi vemo mi biti ok jednog dana :wink:
jel tako?
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ovi Ameri se samo hvale i pišu neke strane jezike! Blago tebi Omare, ti si za mene inostranstvo i to truli Zapad, a moj Beograd može da bude interesantan samo ekskurziji uz Burundija, a možda počnu da dovode male šimpanze i gorilice, al' jebi ga nemaju vizu! Jesi li se raspito za te skije br. 32? Nemoj mnogo da se foliraš i sad ređaš decu kad ti ja nudim moju!
Locked