Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

MA JA OPET OMĆO SAM SAMCAT,OVO JE 4 PUT U 12 SATI, :smt118 :smt118 :smt104 :smt104 MA JA RAJU SU TU IPAK.HEHHEHE
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

kafa i sladoled

Post by mise en place »

evo i ja bi jednu sad odmah mada sam sova,mada eto daleko od sna.E buraz ma za par dana cu da srknem jednu,ono kad komso izvadi iz podruma"przanj"cudesna sprava za przenje kafe sa onim otvorom kao prozorce na "coffee shop"-u, pa onda direktno u mlin od kojeg ti ostane zeleno bakarni krug na dlanu .pa to onda kad se "prituri"burazere to je kafa a sto se tice rahat lokuma mora imati cackalicu jer to je onda sminka,a onaj sladoled pa covjece egipatski sa"kahn al khalili"jooooooooj
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

zabluda o sladoledu

Post by mise en place »

pa to u rajvusa neka koju jebiga nisam uspio da upoznam ali ima vremena
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Bice,bice samo se ti mojne sikirat ba,a njih ce vazda biti.Nego ,jeste jeste ta kahva je zakon alo košto drug kaze samo sa čaćkalicom bez nje onda nije šminka ,hahhahahhahahha svaka ti čast!!!
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

sladoled

Post by katarinadimedici »

E, moja jabuko, pitaj gazdaricu što nisu prihvatili lovu koju su dobijali za recept sladoleda?! Sada ne bi imali problema!Kažu da je gazdi, neki čovek pre rata nudio milion maraka za recept?! Baš me interesuje, da li je istina ili su priče naduvane? A da nigde nisam probala takav ukus, to je tačno!
'Aj' sad kad sam te probudila, mogu da idem da spavam! Laku vam dan!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ovo vise fakat nema smisla. Ovoliko postova za jednu noc. Kako sad stici sve procitati ?... Jebiga ljudi, treba se nekako organizovati; nemam ja internet sati na bacanje.

Ne, ozbiljno, drago mi je sto su se pojavili novi likovi sa zescim entuzijazmom. Vozdra novi likovi sa zescim entuzijazmom.

Katarina, i ja sam cuo za istu pricu ali ne znam koliko je istine u tome. Ali nesto kontam da covjek vazda moze prodati taj recept... Meni je trenutno najgotivniji sladoled u Imperijalu, mada nisam neki strucnjak po tom pitanju (uvijek sam vise paznje posvecivao pivu)... Sta ima u Bgd ? Juce je Partizan ispao od tima iz trece lige u kupu, kontam da je gomila Grobara izvrsila harakiri itd...

Omare, ima li sta na kladionici ? Ja sam skontao da je neko bacio cini na mene. Mislim, promasiti 6 od 6, to je uspjeh za medalju.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo listić ispred mene, sta sam sve bio pogodio i onda pljas Liverpul za 550km, ja poceo plakat evo nisam spavao nikako od muke buraz.Sto radi košmara sto radi sikiracije.P... majka izbacio sam bio TV na balkon ,e sad neces nikako majku ti.Vlado, 3 table lexova mi nisu pomogle ,eto vjeruj ili ne vjeruj a ja ti kazem.Samo me interesuje kako do sad nisam dobio čir na želudcu.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Omare - daj me nazovi jebo te ja - da čujem što triba - ni dz ni b od tebe - san ti rekla da mi napišeš pm, da ne mogu pričati - a što misliš, da serem? Jebenti miša - ti uvik misliš da te neko zajebaje - a ja ne želim ni neprijatelju ono popodne i večer kakvu sam ja imala sinoć :cry:
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

na jutarnjoj kafi

Post by mise en place »

jebiga ,ja jutros preskacem tu ljutu kafu da mi nebi cuka otkazala ili popicu je ja jebo joj ja m. uskoro pa onda i cigara pa mozda i novine u nekom baru na plazi u picki maternoj(izvinite)nego bas danas nisam nesto za kafu,mozda se moj jaro Fanatik i uvrjedi ali buraz skontaj bice drugi put.Ovom prilikom pozdravljam sve i Vladu ,valjda si u komuni"mondo nuovo" avanti i forza la vita senza droga para sempre amico mio. d.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

I ja kontam....pa koliko dugo nisam bila tu? Jedno popodne i vece....hmmmm???
Sest ovih postova....po 3 4 5 stranica....wow! Al ste bili vrijedni. :-D
E Dobar Noc heheheh.....
evo nisam dugo sovila s vama-pa reko' da se javim......
Egipta vise nema.....a imali su zaista naj bolji sladoled....jesu!
Vlado-----gdje si ti? Kako si? Pripremas se polako ???? Pisi.....cmok
eto svima mahanje...papa

ps neke od tema nesmijem ni da otvorim.....zvuce i suvise strasno :shock: ;-)
peace
Locked