Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo osto Omćo sammmm, eh sad je najgore ,kad je čovijek sam.Hmm :smt009 :smt009 :smt009
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

e coko nisi sam

Post by mise en place »

pa mogu ja i ovde jednu da pristavim(nastavim)kako prika kaze pa da je ceifimo ono pravo,jebiga ti sa te strane ja sa ove ali minas kahva forever
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

mozel i meni jedna... ali dekofeinirana.
godi mi ta toplota ali sad ovakav nadrkan od kofeina bi se samo jos vise utripovao i zujao po kuci kao bumbar, :D
hajdemo malo kavenisati i tracati kao kakve usjedjelice kad nemamo vec sta pametnije raditi.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Šta bolan rece dekofirana kafa, daj ne zajebai napravice Omčo Bosansku crnu da ti srce odmah preskoci na 390 otkucaja u minuti, ba to je kafa.Mani se tih filteruša i Švapskih instant sranja, nista bez Bosamske u džezvi i sa fildzanom i naravno rahat lokumom,eh to je to.Sve ostale inprovizacije ne dolaze u obzir, ja citavu noć nisam oka sklaopio a evo jutro.Ha ebo te zivot.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

a hajd kad se mora onda nije ni tesko... daj jednu tu od koje konju srce puca :D ali znaj da ces me ti nositi na savjesti kada se skrham niz stepenice brzajuci.
enivej, znaci kod tebe jutro... sta se radi u bosni ponosnoj?
i am what i am and what will be will be
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

jutro je

Post by katarinadimedici »

Do[li ljudi izdaleka na kafu, a ono nikoga da im spremi! Ustaj, ruljo, narkomanska! Započinjemo program resocijalizacije, od rano ranilištva!Omare, o'ladi se kahva!
Hoću sladoled iz "Egipta" sa Ćaršije ba !
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma buraz to se tebi ba čini,kad promab jednom stalno češ tražiti specijalnu tucanu kahvu koja se moze kupiti na Čaršiji u radnji "Dibek" tu je još jedino staro tucano mjevljenje kahve.Ehhh, tada dođemo,pristavimo veliku đezvu ,stavimo rahat-lokume, i onda nalijevamo fukaš a onaj kajmak ko dusa kad ga srkneš a ono polahko niz grlo se salijeva ,pa onda malo gric rahata , maaaa joojjjjj nemojte me odo pravit ba kafu ,ajd zdravo nece me biti 5 minuta.Cuj napalili me a ja bez kafe ovde ,svasta
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

hm a nisam nikada jeo sladoled iz egipta ali zvuci nekako ukusno... pa dajdera ovamo.
ionako otkad se tu mrcvarim ovo par dana... samo grickam nesto i locem ko kamila (fakat, kao d sam napusen :D) pa nece ono skoditi i koja zdjelica sladoleda.
evo ja tebe mogu pocastiti sa nekakvim pretzl bites koje umacem upravo u sir i jedem ih ali nikakvoga efekta posto sam od te nervoze i dalje gladan.
fakat sad kuzim one ljude sto se na nervnoj bazi prezderavaju dok ne nabiju po 300 kg. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

Fanatik wrote:Ma buraz to se tebi ba čini,kad promab jednom stalno češ tražiti specijalnu tucanu kahvu koja se moze kupiti na Čaršiji u radnji "Dibek" tu je još jedino staro tucano mjevljenje kahve.Ehhh, tada dođemo,pristavimo veliku đezvu ,stavimo rahat-lokume, i onda nalijevamo fukaš a onaj kajmak ko dusa kad ga srkneš a ono polahko niz grlo se salijeva ,pa onda malo gric rahata , maaaa joojjjjj nemojte me odo pravit ba kafu ,ajd zdravo nece me biti 5 minuta.Cuj napalili me a ja bez kafe ovde ,svasta
pa znam i ja za tu kavu. i ja ti dodjem nekakav bosanac... iako nisam bio dole nikako od 93.
ali sjecam se posto nisam bio nas potpuni klinac kada sam otisao kada one mahaluse sa mlinom ispod pazuha posjedaju i piju je... pa daju i meni jedan fildzan... slag hoce me strefiti. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Kate , imam tuznu vijest.Ta slasticarna "Egipat" sa poznatim sladoledom od šečerne vanilije, nazalost vise ne radi.Mislim ona je još tu ali kako sam ja dobar sa gazdaricom, problem su imovinsko-pravni odnosi.Ta zgrada ,kako je sad pocela nacionalizacija svih objekata izgleda prije nego sto su je komunisti uzeli, bila MESDZID I UPRAVA , to je vjerska škola sa upravom.I eto oni se bore da ostanu ti, ali ovi ne daju.Pa onda ovi trazili premjestaj u neki drugi objekat samo neka je blizu Ferhadiji ulici, ni to .Eh sad ovi se još ne sele a dalje vidjecemo.A stvarno jeL de Kate imao je jedini na svijetu pravo čudan okus.Šteta
Locked