Brisanje postova, tema i profila

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Brisanje postova, tema i profila

Post by sanela »

Obzirom da u zadnje vrijeme dobijam putem privatnih poruka molbe za brisanjem poruka, tema i profila, ovim putem vas obavještavam da to NEĆE BITI DOZVOLJENO. Odnosno, ukoliko odlučite da se registrujete i pišete postve pod određenim nickom, vodite računa da vam ja to neću brisati, osim u izuzetnim slučajevima ugrožavanja nečijeg života ili identiteta zbog napisanog.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Boban »

au Sanela sve sto si starija sve si stroza....ako ako sa nevaljalom decom radis :-D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sanela »

BOBAN wrote:au Sanela sve sto si starija sve si stroza....ako ako sa nevaljalom decom radis :-D
:wink:

Ps. Ovoj odluci si i ti dijelom kumovao... još mi je žao što ti udovoljih želji i obrisah tvoju ispovijest.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sunrise »

vidi ti Bobija kako je lijep na ovoj slici...Sunce Moje hehe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by AnAna_mo »

Jako je lijep, iznenadila sam se kad sam vidila.
Potpis.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sunrise »

znam ja odavno kako on izgleda i da je lijep muskarac...ali je na ovoj fotki jako dobro i pozitivno ispao
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Zona Sumraka »

e Bobi sad si gotov...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sunrise »

vala jes
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Nikajlo

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Nikajlo »

a zasto je onda moja tema izbrisana iz VASE ISPOVESTI i dodeljena mi neka koju sam otvorio u TERAPIJI ANTAGONISTIMA?????????

chisto sam radoznao, onako....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sanela »

Nikajlo wrote:a zasto je onda moja tema izbrisana iz VASE ISPOVESTI i dodeljena mi neka koju sam otvorio u TERAPIJI ANTAGONISTIMA?????????

chisto sam radoznao, onako....
Nije izbrisana, nego premještena. Tvoje pitanje je bilo u vezi s blokatorima i ja sam je premjestila tamo. Već sam ti rekla, ne možeš svaki put otvarati novu temu kad pišeš nastavak svoje priče.
Post Reply