Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Weliki pozzdraw swima....!Ja sam Lilith,ali mi nije nesto ok sa starim mejlom pa sam se i owde ponowo registrowala.....
Nisam ostala u komuni,kao sto se da primetiti...Toliko sam pukla da ne znam ni zasto sam uopste otisla...Oduwek sam bila protiw komuna,ne zelim da me neko pogresno shwati-POSTUJEM SWACIJI IZBOR,RAZLICITI SMO,NEKOM POMAZE KOMUNA,NEKOM NE.Jednostawno,to nije za mene.NO,STA JE BITNO?Bitno je to da mi je danas 39i dan da sam potpuno cista,u BG-u sam i redowno idem na sastanke.PRWI PUT U ZIWOTU SAM ZAISTA OTWORILA SRCE I SHWATILA DA JA MOGU DA ZIWIM BEZ GUDRE.PRIHWATILA SAM PROGRAM,UCIM DA ZIWIM,TRUDIM SE,RADIM KORAKE,IMAM DIWNOG SPONZORA-ZENU KOJU JAKO WOLIM I POSTUJEM.U junu sam krenula na NA,nisam bila nacisto sama sa sobom,puna rezerwacija i rezerwnih planowa...jako mi se swidelo da dolazim na sastanke,osetila sam toliko razumewanja i ljubawi,zawolela sam grupu i stalno se wracala zbog toga.ALI!Program nisam prihwatala,nisam ni razmisljala bas nesto o tome a sada znam da samo dolazenje na sastanke NIJE DOWOLJNO!Tu su ljudi sa kojima delim iskustwo,snagu i nadu,ljudi od kojih ucim,zaista radim na sebi jer program je uprawo ono sto mi treba.Nesto sto me uci kako da ziwim,kako da reagujem,kako da postanem bolja osoba.Narawno,potrebno je wreme...strpljenje,a ja sam oduwek bila uzasno impulsiwna i nestrpljiwa,tako da sada ucim i to....Strpljenje je suprotno zawisnosti.Ma koliko problema da imam,jednostawno osecam kako se stwari polako slazu bas nekako kako treba znam da dok god radim na sebi i nezaborawljam da je zawisnost moja bolest koja me uwek prati-nemam cega da se bojim!"DOK IDEM TIM PUTEM,NEMAM CEGA DA SE PLASIM!"Trudim se da ne ocekujem,nego da se nadam.Trudim se da ne zaborawljam bitne stwari,da prepoznam swoju bolest,da imam strpljenja i razumewanja,ali shwatam da je dug put predamnom,put koji se nikada ne zawrsawa.Prwi put u ziwotu nemam "glad" za heroinom ili nekom drugom gudrom i mislim da je to neprocenjiwo.Jasno mi je i da ce se ona jawiti nekad ali werujem da cu znati kako da se izborim sa tim.Uz program i ljude sa grupe znam da sam na prawom putu.

PUNO WAS POZDRAWLJAM I SALJEM WELIKI HUG!
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by YugoStar »

Pa gdje si covjece :?: :!:
Super mi drago zbog tebe :!:
:D
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by oci boje meda »

radujem se..... i znam da je tako ovaj put stvarno....39 dana...jejejejej
PDT_Love_18
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

YugoStar wrote:Pa gdje si covjece :?: :!:
Super mi drago zbog tebe :!:
:D
Awww!!!!!Weliki HUG za moju Zwezdicu!!!!!!
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

oci boje meda wrote:radujem se..... i znam da je tako ovaj put stvarno....39 dana...jejejejej
PDT_Love_18
Hug!Dodji na sastanak.....
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by AnAna_mo »

Hyyyy PDT_Love_08 :smt039
Potpis.
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by meki »

Hej ti!!!

Ovo me je toliko oraspolozilo i razgalilo da ti to nije moguce opisati. Cuo sam da si u Bgdu i da ides na sastanke. Ali sad kad te i procitah kako razmisljas, bas me onako prijatno rasturi na sastavne delove. CUDA SU MOGUCA, i drago mi je da nisam bio u pravu da ti neces moci da se skines i ostanes cista!!!

ps. kompletna unutrasnjost mog tela se smeska, a i malo suza mi nadolazi
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by paramparcad »

neznam zasto ali sam pretpostavio da ces se ubrzo vratiti iz komune...pozdrav lepojko i istraj...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by saša-ex »

Meni izgleda jedinom nije drago što si ovde :(
SAMO CEO ŽIVOT...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by paramparcad »

nemoras biti toliko iskljuciv sasa.rekla je da ide na N.A.
Post Reply