Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by vudd »

Pljujem na onog vudd-a iz vukojebine sto necuti kad ga niko nista nepita.I zato sto je pun predrasuda,i sto je vudd,i sto je glup,i sto je cist,i sto je glup,i sto je, ili nije...i ne samo da pljujem nego...ma jebem ti... :smt075
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by heroinapg »

Alo! vudd..ne cujes se dobro..kako te niko nista ne pita?! Ej, za tebe gorska vila, vilenjak, nebitno, eriona. Tamo sam odgovorila, ako zanima..Nebitno.
Pljujte psujte, samo da nam bude lakse, vristite da nas niko ne cuje, nemojmo tablete i vracat se i vudd ne :smt021 se i ne :smt014 se..PEACE!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by paramparcad »

jebo mi pas mater u picku.jebem ti sve po spisku...familiju,seme,pleme...i ostalo sto "stole vo"nabroja dosadnom telefonisti.drugar me ostavi veceras u kladionici da ga odmenim i uleti mi klinjo na poker aparat.i sad ja njemu navijaj,navijaj,naplacuj,naplacuj...i smorim se od kucanja tiketa i navijem klincu sve nesto usput i kontam jer je placao da ima love.dodje klinac do 2000 dinara i ja ga upitam za novac.on poce da skace,da kumi,da se izvinjava,sere i na kraju mu uzmem srebrnu lancugu sa kojom pojma nemam sta da radim.u to vreme naidje drugar kad sam ja zapenio da ga istucem,tako da me je spasao od vecerasnje gluposti(prouzrokovane lokanjem piva jer mi je bilo dosadno)...sve mu jebem,maleni pokvareni klinac...otici cu mu sutra sa sve lancem na adresu(saznao sam gde zivi jer je komsija)i ispricati njegovim roditeljima...jebem mu milu majku...eto,jel dosta pljuvanja?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by AnAna_mo »

Balavi idiot... :smt075
Potpis.
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by mvp »

Samo pazi da te klinjo ne iznenadi...ipak si ti u periodu rehabilitacije...klinci su danas malo zajebani imaju devet,deset godina al jaki ko konji!!
Pu! evo da i ja pljunem...
trice i kucine
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by AnAna_mo »

Politicari - nabijem ih na kurac !!!
Radila sam za izbore, i debil mi jos nije platio.. Hocu svoje paree :smt071
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by paramparcad »

mvp wrote:Samo pazi da te klinjo ne iznenadi...ipak si ti u periodu rehabilitacije...klinci su danas malo zajebani imaju devet,deset godina al jaki ko konji!!
Pu! evo da i ja pljunem...
ja,u redu je gunjo,ne kenjaj.
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by mvp »

bas volis tog gunju ....stalno ga pominjes...prva ljubav..drug...rodjak...samo mi nije jasno kakve to veze ima samnom!!
trice i kucine
User avatar
bez veze
Posts: 43
Joined: Tue Oct 28, 2008 12:56 pm
Location: beograd

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by bez veze »

Pljujem na svoju brbljivu jezichinu sto ne zna da cuti.
A to i nije neki upljuvak kad mi je jezik ionako stalno u sopstvenoj pljuvacki.
Eh, useless sam , kako god :smt110
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by PROČITAJ ME »

............. ma kako nemam........ počesto kažem posrala bih se po čitavom svjetu............. kratko rečeno, mislim ako se tako tada osjećam...................... serem se po svoj svojoj staroj raji, jer su otišli u kurac krasni. i nemaju šta drugo da rade od dosade nego da tračaju i lažu.... tačnije izmišljaju priče o pojedincima. a niti ih dobro poznaju oni neumorno tračaju.............. ja zaista ne znam niti mogu da svarim svrhu tračanja svojih ko drugova i drugarica........... jer to nije više ono normalno tračanje i kao sastavni dio uz kaficu da se neko spomene..... NE, NE, TO SE RADI IZ NAMJERNO SMIŠLJENO, OGAVNO, BEZOBRAZNO, BESPOTREBNE NAMJERE DA SE NAMJENSKI OCRNI TA OSOBA U TOM NEKOM KRUGU...... ILI TI ŠIRIM KRUGOVIMA........ i naravno taj trač dobije još milion verzija....... FUJ, FUJ. za ne povjerovat........................... mila tema ti je ekstra...... i bit ću stalno tu ..... da se maksimalno istresam..................... KAO ŠTO SAM PRIJE NEKIH 15 _ 20 DANA ČULA DA JEDAN STARIJI KLOŠAR MOMAK..... KOJI MI NIJE NI DO KOLIKENA JEBOTE.... ONO STALNO ME NEŠTO OLAJAVA..... A NE ZNAM ZAŠTO, JER MU NISAM NIŠTA RADILA...... čak je i mom tati prišao i sjeo snjim kod tate u restoran i rekao kako mene treba izvući iz gudre.... MISLIM NEMAM POJMA ODAKLE MU TO PRAVO I HRABROST.. da bi meni rekao klošar, kao sreo me tvoj stari i rekao mi da se malo kloniš gudre i kojekakvih ljudi kao što je moj dečko...... i ja TATI KAŽEM ČIM GA VIDIM, TAČNIJE ČIM BUDEM IMALA POGODNU PRILIKU, PRED VIŠE LJUDI IMA DA MU SE NAJEBEM MAME ONAKO POGANO KAKO TO SAMO MOŽE IZAĆI IZ MOJIH USTA........ TATA ME MOLIO, ZAMOLIO DA SE NE PETLJAM DA NE PRAVIM PROBLEME...... ŠTO JE KOD MENE NA JEDNO UŠLO A NA DRUGO IZAŠLO...... I U CENTRU DOK SMO ČEKALI TERAPIJU, JA ONAKO NADRKANA, ON MI PRILAZI ONAKAV SAV ODVRATNO LJIGAV I JA HISTERIČNO I AGRESIVNO KREĆEM SA FUJ POGANIM RIJEČIMA..... ON SE NARAVNO UVRJEDI I TU NASTANE PRAVA SVAĐA.... ON PREMA MENI KRENUO____ JA PREMA NJEMU.... RAJA NAS RASTAVLJA DA SE NE POMARIŠEMO, AKLI SE I DALJE KVALITETNO ČASTIMO RIJEČIMA................. i prošlo je od toga desetak dana, on se mom dečku izvinjava... kao svakom se desi i itd. jooj kako mrzim ulizice............... a moj otac ga jebote maltene hranio.... i to mu je hvala.... ma užas.... ali ja sam morala da prasnem i da mu nagovorim sve šta mislim i šta ne mislim, samo da ga uvrjedim........ jer ja ipak živim u maloj sredini i neću da me neki klošar uzima usta i laje po meni..... ne znam možda sada namjerno priča i gore. ali ja sam ispucala svoje i to mi je bitno, a i on me dobro zna i zna da sam ja sada mirna... pa pričao on ne pričao većina ljudi je vidjela i smijala mu se tu kada sam ga ja napala.........
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply