Ako nekog zanima...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Ako nekog zanima...

Post by MANS0N »

Dobar si ti stari majkemi,a sto ne vidis sa Sanelom da mu tu stavi negdje reklamu na sajt ,pa da ste svi dobri? :lol:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by tubalkain »

Ajde matori, chill, zar ne misliš da bih išo nekim drugim putem komunikacije da stvarno oću tim da se bavim. Ali ne smeta mi nikako ako neko prodaje travu, a ako je još sam uzgaja, respect.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Ako nekog zanima...

Post by YugoStar »

Ma nemam ni ja protiv trave nista,duv'o sam godinama svaki dan i to najbolje kvalitete,hashish pogotovo.
Vise ne duvam.

Nego me interesuje gdje se to zbog dilanja trave ne ide u zatvor ?
Mislim bio sam i u Holandiji vise puta,pa i tamo se murija zbog ilegalne preprodaje trave i hasisa ?!

Fakat neznam !
:shock:
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by tubalkain »

Pa i tu je striktno zakonski zabranjena trava, al us tolke dilere k i h nema ni vremena ni interesa policija da se bavi travom, a osim toga izgleda je postala društveno prihvatljivija, sad drže tu svake godine Legalize It marš i puši raja slobodno. ne možeš ti sad coffee shop da otvoriš, ali kako vidim niko od onih što prodaju samo travu u poslednjih 10 godina nije imo frku s murijom, a i da je sud nekod osudio na zatvorsku kaznu, bar ja čuo nisam. Za dop medjutim, moj je nekadašnji diler dobio godinu dana jer je jedan čovek policiji reko da je kupio od njega a kasnije na sudu to zanijekao, našli su mu u stanu par gramčiča i bam, godinu dana. Sam posjed medjutim, novčana kazna.

Interesantno je u stvari, s pravnog aspekta, da ti možeš biti osudjen za namjeru, znači nije ni pokušaj, nego nešto što ti navodno planiraš, tako se interpretira posjed s namjerom distribucije. Jedinstven je to slučaj, ko da imaš pištolj i osude te za namjeru ubistva.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by Sagitarius »

tubalkain wrote:Pa i tu je striktno zakonski zabranjena trava, al us tolke dilere k i h nema ni vremena ni interesa policija da se bavi travom, a osim toga izgleda je postala društveno prihvatljivija, sad drže tu svake godine Legalize It marš i puši raja slobodno. ne možeš ti sad coffee shop da otvoriš, ali kako vidim niko od onih što prodaju samo travu u poslednjih 10 godina nije imo frku s murijom, a i da je sud nekod osudio na zatvorsku kaznu, bar ja čuo nisam. Za dop medjutim, moj je nekadašnji diler dobio godinu dana jer je jedan čovek policiji reko da je kupio od njega a kasnije na sudu to zanijekao, našli su mu u stanu par gramčiča i bam, godinu dana. Sam posjed medjutim, novčana kazna.

Interesantno je u stvari, s pravnog aspekta, da ti možeš biti osudjen za namjeru, znači nije ni pokušaj, nego nešto što ti navodno planiraš, tako se interpretira posjed s namjerom distribucije. Jedinstven je to slučaj, ko da imaš pištolj i osude te za namjeru ubistva.
T.,u nas nije baš bezazleno "igrat" se s travom.
Vidi ovo:

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=10103

To ti je naša nakaradna država,u kojoj tajkuni i malverzanti miliona eura,dobiju 30 dana društveno-korisnog rada.
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by tubalkain »

Ne bih se ja previše brinuo za njega, biće amnestiran prvom prilikom, sigurno.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ako nekog zanima...

Post by bojanol »

U Serbiji je lakše završiti pajdo nego dobru gandžu, mada fakat, znam čoveka koji svaki dan proda bog te pita koliko ganje i radi to godinama i ništa. Naravno, dilovi sa murijom su normalna stvar, ali dop je ovde pustio korenje i nikakva prevencija, nikakva sranja ga neće isterati iz biti srpskog omladinca.
Na žalost, ali tako je.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Ako nekog zanima...

Post by heroinapg »

A je`l se to drzi u BOXu :wink: :wink: Hug 4 BOX
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ako nekog zanima...

Post by bojanol »

Ne, to se drži u KRX-u, HUG 4 MAX.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Ako nekog zanima...

Post by heroinapg »

Dobro da nije u CII il FBI tacka znak pitanja Ili kakozakoga znak pitanja Jer ja vjerujem da u tom boxy ima kvaliteta tacka veliko slovoma ne vjerujem nego znam Nsto mi ovaj mexicki sistem zagrada lazem u zagradi ne odgovara
Post Reply