Gdje izlazite

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
iron
Posts: 104
Joined: Wed Nov 28, 2007 5:04 pm
Location: Dark Side Of The Moon tj. Zg :)

Gdje izlazite

Post by iron »

Kao sto sam vec rekao, bas i ne izlazim van.....a i moze se reci da sam novi u Zg pa me zanima gdje je ok za izaci van u Zagrebu...znaci neko mirno mjesto, bez previse buke i djece...mjesto gdje mozes otici ujutro na miru popiti kavu, a i navecer izaci na cugu neku. Znaci o Zagrebu je rijec....
Prije smo svi isli u Krivi put u Runjaninovu...ali ime sve govori, a ekipa je isto tako...kriva.... :-D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Gdje izlazite

Post by AnAna_mo »

Nigdje posebno.
Duuuugo vremena je bilo soba - diler - soba, tako da sam izgubila sve normalne navike koje sam prije imala. Tako da sam sada totalno zaostala, ne znam uopce koja su "in" mjesta za izlaske.
Imam nekoliko dobrih prijateljica s kojima bih komotno mogla ici vani, ali mi se neda. Imam paranoju od guzve i svega me je nekako stid. Cak necu ni u Centar po terapiju medu narkomane, nego mi mama ide.
Sada samo sa dragim setam, nekad na kavicu i novine, ili smo kuci kod jednog od nas. Ma dobro mi je i ovako.
Potpis.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Gdje izlazite

Post by oxo »

slicno je i kod mene,sa tim sto je mene devojka odjebala i sto ja idem solo po terapiju :lol:

jos me doktoka cima da ne pijem pa mi ni ne pada na pamet da izlazim

jbga,nisam spreman :)
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Gdje izlazite

Post by AnAna_mo »

OXO, dodi kod mene pa cemo se zajedno pripremati, korak po korak .. :D :wink:
Potpis.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Gdje izlazite

Post by oxo »

neka,jos mi fali da dobijem batine od ljubomornog decka,na svu muku :lol: :lol: :lol:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Gdje izlazite

Post by Sagitarius »

Obično me ova moja odvuče u šoping, :evil:
Inače,kino,cuga i šetnja predvečer,kontali smo otić na party,ali to je ipak kao ulaz u "minsko polje",pa može i bez toga.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Gdje izlazite

Post by YugoStar »

Ja izlazim u Sarajevu.
:D
User avatar
iron
Posts: 104
Joined: Wed Nov 28, 2007 5:04 pm
Location: Dark Side Of The Moon tj. Zg :)

Re: Gdje izlazite

Post by iron »

Ma meni je jedini izlazak nedjeljom na britanski kada kupujem knjige i onda tamo popijem kavu. Ne cugam bas ni trunka alkohola pa bi se i moj izlazak sveo na sok....a sva mjesta u Zg koja sam vidio su mi nekako....a ne znam....prebucna i ne svidaju mi se. Neki mirni birc bi, gdje mogu popiti kavu na miru i tako.....preko ljeta sam isao svaki dan u Cyber funk caffe, ali ne znam dali oni rade kada zahladi posto imaju samo terasu...sada odem u Apartman, ali mi i nije bas nesto....prebucno mi je...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Gdje izlazite

Post by pepeljuga84 »

Ja u zadnje vreme(posle onih silnih partya) retko izlazim....
Idem kod Raskorako,tamo blejimo...i tako....
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: Gdje izlazite

Post by tubalkain »

Ja imam taj problem, da mi je Ljubljana dosadna, stvarno nema jednog mesta, da se osjećam dobro, da je komotno, da drže šta volim da pijem i jedem, da imaju novine i revije, sve su ili klubovi sa glasnom muzikom i pijanim tinejdžerima, ili neki ko fol fensi lounge-ovi sa tzv. elitom. Jedino idem u As na ručak ili većeru, a sad sam počeo igrati poker sa jednom ekipom.

Ispada da sam skroz asocialan, ali onog momenta kad dodjem u Tajland (žena mi je Tajlanđanka), sve je dručkije, tamo stalno izlazim, dogadja se nešto 24 sata dnevno, sve je strašno jeftino i stalno srećem interesantne ljude is čitavog svijeta, pa vidim da nije problem u meni, nego je to ovdje mala sredina, malograđanska. Slovenija je ko Moldavija, mala, neznačajna, dosadna, pre bih se ubio nego tu da mora da živim ceo život.

Za €150.000 kolko ovdje košta 2-soban stan u Tajlandu mogo bi da kupim hotel, ama baš hotel. Neko sam vreme držo 25% bungalov naselja na Baliju, €20.000 po glavi nas je izišlo.

Pre par mjeseci našli smo kuću s bazenom, ko nova, u obliku slova U a u sredini bazen, sve moderno i opremljeno, 2 km od mora, za $75.000, što je tad bilo €50.000, ko ovdje garaža jebote, jedino što je lokacija bila Pattaya, najodvratnije mjesto u Tajlandu.
Post Reply