Ne gubite nadu !!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Sagitarius »

za jedan sekund resis u glavi...
.....šemu
User avatar
sargman
Posts: 103
Joined: Sun Sep 21, 2008 7:20 pm
Location: banja luka

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by sargman »

neće ništa da te boli :finga: :finga: :finga:
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by AnAna_mo »

mvp wrote:
Mauriko wrote:Draga...evo ja sad dosao sa posla...jeeeee, otkaz sam dao pre otprilike 5 sati, eto drago mi je da neko razmislja kao ja.... ja sam siguran da cu se bez tog posla i tih ljudi 50 posto lakse skinuti...dadada...radim tamo jos 5 dana, ne moram da odradim otkazni rok...e a jos bolja stvar je to sto od 1 novembra pocinjem na drugom mestu ali ne radim vise isti posao ( do sad sam radio kao konobar i somelijer u jednom od boljih restorana u gradu- ne bih ga imenovao ) a sad cu biti menadzer prodaje...to znaci da imam tacno 21 dan da dodjem sebi....hmm uspecu 100 posto znam, znam, znam...moram..ma nije to nista tesko bre....moram to shvatiti kao bolest koje se prelezava...sam sam kriv za nju i sad cu da istrpim posledice...najvaznija je promena okoline.....moj problem je bio sto sam se plasio krize..ali ne...necu vise...pozzz
Dobra roba,lepo te odsljakala dok si ovo pisao,a?
kralju... :smt081 :smt043 :smt036
Potpis.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Baba Naca »

Mauriko,
verujem u tvoju iskrenu zelju da se resis problema, ja predpostavljam da nisi upucen u to koliko je dugotrajan proces
uspesnog neuzimanja i cistoce.
Vidi se da zelis i to je za pocetak dovoljno.
Dodji veceras na sastanak i pogledaj o cemu se tu radi, odslusaj pa proceni.
Ljubi te Bakuta :smt023
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by oci boje meda »

dobrodosao M...evo ti mog iskustva pa izvuci nesto, ja sam par puta pokusavala na suvo, bez mojih, i naravno od toga nikada nije bilo nista..uvek sam mislila idem na suvo da zapamtim koliko boli i nikada vise...naravno jedva par dana bih izdrzala i nista, jebeno nista..letos sam se odlucila za met, i priznati svojimaq da sam i dalje navucena...uzela 6-7 bocica meta i par tabli trodona, za svaki slucaj, i eto, krizu nisam ni osetila, to je ono dobro...ne znam koliko si navucen, ako koristis met krizu osetiti neces, pazi samo da ne oduzis terapiju pa da se posle skidas sa meta.....ali najmanji problem je fizika...ja sam je se dugo bojala i bezala od nje kao djavo od krsta...ali mnogo gore je ono sto dolazi posle...psiha jebena jebe pa te rastura, glad zelja....malo ojacas i pomislis bas bih mogao sad da se puknem, pa cist sam vec par nedelja, mesec, dva pet, nebitno i tu se sjebes....i onda ispocetka...ja sam prvi put u zivotu cista tek dva meseca i vec mi se takve jebene misli vrzmaju po glavi...ni sama ne znam kako odolevam...valjda se zalepim za ovaj forum i ne dizem dupe..nemam pojma...ali ono sto bi ti bilo najbolje je reci svojima..ja sam godinama moje lagala, podmetala tudj urin,i tonula sve dublje i dublje...i kada sam dosla do zida otisla sam kod njih, jer niko ti nece pomoci kao roditelji...ti si jos uvek manje vise na pocetku, priznaj svojima, videces nije to kraj sveta, nece te odjebati, sigurno,nadji dobrog dr, psihijatra, i ako imas zelju, bice sve ok...nece biti lako, ali ako imas volje na dobrom si putu
pozz
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Mauriko »

AnAna_mo wrote:
mvp wrote:
Mauriko wrote:Draga...evo ja sad dosao sa posla...jeeeee, otkaz sam dao pre otprilike 5 sati, eto drago mi je da neko razmislja kao ja.... ja sam siguran da cu se bez tog posla i tih ljudi 50 posto lakse skinuti...dadada...radim tamo jos 5 dana, ne moram da odradim otkazni rok...e a jos bolja stvar je to sto od 1 novembra pocinjem na drugom mestu ali ne radim vise isti posao ( do sad sam radio kao konobar i somelijer u jednom od boljih restorana u gradu- ne bih ga imenovao ) a sad cu biti menadzer prodaje...to znaci da imam tacno 21 dan da dodjem sebi....hmm uspecu 100 posto znam, znam, znam...moram..ma nije to nista tesko bre....moram to shvatiti kao bolest koje se prelezava...sam sam kriv za nju i sad cu da istrpim posledice...najvaznija je promena okoline.....moj problem je bio sto sam se plasio krize..ali ne...necu vise...pozzz
Dobra roba,lepo te odsljakala dok si ovo pisao,a?
kralju... :smt081 :smt043 :smt036

Da odsljakala me je do jaja...ako nemas sta pametno da pises onda nemoj nista...hvala unapred... poz za baka nacu
Who dares, wins !
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by mvp »

Izvini!!!
Ali ako ne mozes da pogledas istini u oci onda nemoj ni pokusavati da se skidas. Nije to igra tralala.. :wink:
trice i kucine
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Baba Naca »

mvp wrote:Izvini!!!
Ali ako ne mozes da pogledas istini u oci onda nemoj ni pokusavati da se skidas. Nije to igra tralala.. :wink:
Ja sam shvatila da Mauriko upravo BAS gleda istini u oci,
pa jbt ne mogu da razumem da iko ko ima problem moze da napise nekome u muci: nemoj ni da pokusavas da se skidas :shock:
Da Mauriko i predpostavlja da je to igra, ne bi ni trazio pomoc, a MVP :?:

Ni ja nisam imala pojma sta me ceka i kako je dugotrajan proces USPESNE apstinencije.
Dozvolimo decku da ZELI da prekine sa tim sa dozom podrske, a ne destrukcije!
To je tako prirodno da je ZASAD bas neobavesten o teskoci skidanja,
(pa ne pise to na svakoj banderi da moze da se procita jebote)
a posto ja u svakoga ko ima zelju da prekine verujem, tako i ovaj put tebi Mauriko drzim :smt023
Ljubi te Bakuta :smt058 ....samo polako, sa uverenjem da ces uspeti da izbijes :twisted: iz glave.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by mvp »

Baba Naca wrote:
mvp wrote:Izvini!!!
Ali ako ne mozes da pogledas istini u oci onda nemoj ni pokusavati da se skidas. Nije to igra tralala.. :wink:
Ja sam shvatila da Mauriko upravo BAS gleda istini u oci,
pa jbt ne mogu da razumem da iko ko ima problem moze da napise nekome u muci: nemoj ni da pokusavas da se skidas :shock:
Da Mauriko i predpostavlja da je to igra, ne bi ni trazio pomoc, a MVP :?:

Ni ja nisam imala pojma sta me ceka i kako je dugotrajan proces USPESNE apstinencije.
Dozvolimo decku da ZELI da prekine sa tim sa dozom podrske, a ne destrukcije!
To je tako prirodno da je ZASAD bas neobavesten o teskoci skidanja,
(pa ne pise to na svakoj banderi da moze da se procita jebote)
a posto ja u svakoga ko ima zelju da prekine verujem, tako i ovaj put tebi Mauriko drzim :smt023
Ljubi te Bakuta :smt058 ....samo polako, sa uverenjem da ces uspeti da izbijes :twisted: iz glave.
Rispekt bako,verujem,znam da razumes, o cemu se ovde radi. Pokusavam mu reci da startna prica,lako cemo,jednostavno ne pije vodu i da svi koji tvrde drugacije pruzaju mu ruku da ga povedu u ambis.Stekao sam utisak da decko uopste ne shvata cak ni da je u problemu,i to sto nadrogiran sedne za komp i napise ja cu ovo,ja cu ono,ne znaci da mu treba dati podrsku. NAPROTIV.

Maurko druze ti si NARKOMANCINA,DNO,i ceka te PAKAO resio ti da se lecis ili ne..Ali ako priznas sebi sta si mozda i imas neku sansu! :idea:
trice i kucine
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Baba Naca »

MVP :shock:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply