-InTRO-Hroinapg

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by bonny_castle »

jako dugo me nije bilo na forumu , tek sam sada procitala da tvog tate vise nema.....primi moje saucesce.

mog najdrazeg nema vec dugo dugo , a tek sad mi nedostaje....


znam da razumijes, ti uvijek razumijes.
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by rajouno »

MARE SRETAN RODJENDAN...
DA MI DUGO POZIVIS I SRECU NADJES...VT :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

Poranila si dusho, al ko rano rani il se budi usred noci kao ja:}
Hvala svakako. :rolleyes:Boni, hvala!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by rajouno »

haha,meni juce zvonio alarm za tvoj rodjendan... :lol: :lol: :lol:
nema veze,opet cemo da ga cestitamo.. :-D
vt
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by rajouno »

Evo bas sad provjerih,i jbg nisam ni otvorila mail..samo sam vidjela da pise birthday alarm,a ono ustvari je prvi podsjetnik..da ti je rodj ubrzo :-D
ura za mene :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

po kojem vremenu se racuna vrijeme u Crnu Goru kod vas rajka.hahaha
Znam dusho, Birthday alarm ti 3 puta dolazi...kiss..Kakva si?! Ocu`l ti by train poslat jedan kolac, il mi postom posalji cestitku? Stvarno daljina je cudo
Vala si mogla posjetit capital of Montenegro. Imamo i mostove i mene...:}
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

.

Post by heroinapg »

.
Last edited by heroinapg on Fri Nov 21, 2008 10:00 pm, edited 1 time in total.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

?!

Post by heroinapg »

Kada sam razgovarala sa svestenikom, pitao me kako osjecam...Ja sam se cak i nasmijesila i rekla da osjecam kao da je tu...Tako i jeste...ALI FALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.Drzim se, jaka sam (odgovaram njemu)...Tasjun moj je bio krsten, al vrijeme komunizma....
11050 puta sam a piala je`l svjestan sta mi znaci-konstanno sa m ga to pitala.. Najcesce mi je odgovarao sa ne. Nadam se da sada jeste...Njegova ja sam radila sta sam radila i boljelo me i boli vise zbog njega, nego sebe...Al se trudim da sebe postavim kao polaznu tacku.. Da sam to ranije uradila....Ali nisam
Boze oprosti mi!
Boza oprosti mi
Ocekujem ga kad se vratim s posla..Zamisljam sta bi mi govorio. U rukovniku mi je njegovim ruklopisom (skinuto s kofera sa stikera) zaijepljeno ime i prezime.UHH..Ne znam da li iko razumije sta je on meni bio i jeste. (ni majka ni brat pojma nemaju, a nevjerovatno, ali istinito tesko iskazujem emocije)
Ne samo otac!!!!
Nek te andjeli zagrle i poljube na mjesto gdje sam ja najvise voljela
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by Mauriko »

Ovako draga moja.....ja sam se na ovaj forum ulogovao pre par dana prvi put..... i ovo sto sam procitao do sad je nesto sto u zivotu svom nisam doziveo (procitao)....fasciniran sam... Zahvalan sam samom sebi :-) sto sam slucajno pronasao ovaj forum....A ti..........to je .......... ma........nesto.......... ti se bre totalno otkacena (pozitivan pridev), iskrena, emotivna, pametna, inspirativna...uh.....ma ti si sve!!! Procitao sam skoro sve tvoje postove od prvog do zadnjeg, i ne mozes da zamislis, kao da sam procitao dobar roman....mogla bi ozbiljno razmisliti o tome.....veliiiiki pozdrav za tebe i ostale na forumu...Ura za nas... ura, ura ura,... :-)

tststststststststststststststststststststststststs
tststststststststststststststststststststststststs ( ovo su aplauzi )
Who dares, wins !
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

1595 post-posle kog ces promijeniti misljenje :rolleyes: ces uskoro vidjeti..Nisi procitao, ne daj Boze, ni sve, ni skoro sve moje postove-ne bi pitao kako da zaspis :wink: Ja cekam taj tvoj odmor( ili?) da ti aplaudiramo dan po dan. Razbio si mi koncepciju:}...Nesto malo sam spavala, proboduilo me nesto. Drago mi je sto sam dala svoje skromno misljenje na tvom topicu. A krivo!!!!!uh sto sam onolko prostora zauzela, al desava se, pogotovu kad na dosta slisnosti naidjes..Hvaala ti...
Locked