PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da bas bi to bilo zanimljivo procitati. A znas sta je sega-bas sinoc kad sam citala ovo, kontam pa zar nisu ona i zvrky zajedno u ovome bile? Majke mi....bas sam na to pomislila.
Ali mozda ona ima plan pisanja....pa to tek dolazi. Ovo je neki njen pocetak i kako ga je ona dozivjela.....
samo nastavi....
cmok Pepe (hehe bas mi je drago da se primio nadimak -ponosna sam)-nadam se da ti ne smeta
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

cmok Pepe (hehe bas mi je drago da se primio nadimak -ponosna sam)-nadam se da ti ne smeta
Naravno da ne...super je pozdrav :smt006
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jesmo uvek bile zajedno u tome ali tada je bila sa sašom a on je isto deo sada našeg raspadnutog društva,a bilo je njih još koji su bili van društva,znači van kruga....na to sam mislila mene ne mora ni da pomene...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

DarkAngel wrote: Ma, milion je razloga, i mozemo naci jos milion ako zelimo..
Eto, to i ja kažem. To je isto ko kad se netko ubije, pa svi 'zašto' - isto ko što ništa nije crno i bijelo, tako i to, nikad nije samo jedan razlog, nego cijela konstelacija sitnih razloga - zato je uvijek teško/nemoguće reći 'zašto'
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ja znam ZASTO smo svi poceli. Zato sto smo bili nesrecni i nezadovoljni sobom i svojim zivotom.
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A ne mora bit, stara: meni nije niš falilo - nego se frendica, koja je imala strašno utjecaja na mene, jednostavno jednog dana pojavila s idejom 'aj ako oš damo svaka po ... ne znam sad - 10 dinara il tako nešto - J, pa možemo s njim probat travu. Nit sam ja o tom mislila (osim 'pa zašto ne') ni niš, jednostavno sam izvadila tih 10 dinara i to je bilo to, posli par dana smo zapalili prvi joint, i bilo mi je ne ludo, nego luuuudo :wink: NAŽALOST!!! Da Bog da da sam se izrigala ka neki što se izrigaju pa im se zgadi, nego uvik sve supeeer meni supeeer i eto ti na. A nisam bila nezadovoljna svojim životom, bilo mi je 16 godina i sve mi je bilo neistraženo. Je da sam volila Floyde i ostalu psihodeliju, ali ne da sam bila nezadovoljna
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Opet off topic,samo da kazem Ramoni da je u pravu,a i ja kenjam,ima lepo ovde anketa zasto se pocinje,4 kategorije,hehehe....a ja mislim,stara,znas onu "Ako sam ja lopov da su svi lopovi" :-D
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehhehe e e to - a lopina si ti, a dušo? 8)
Image
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Hehhehe e e to - a lopina si ti, a dušo?
Bilo je i toga,zaboravila sam da napomenem...Razbojništva,otimačine po ulici,radili smo gajbe...Morali smo nekako da se snalazimo za kintu...
Nakon što je Saša pao,ja sam se viđala sa jednim likom koga sam upoznala u drajzerovoj....psihopata...Jedne večeri,odvaljeni krenuli smo u delo,kako bi imali buro za sutra.Bili smo u mom kraju,delu koji vrvi od pandura...i pali smo na delu.Došli su da nas pokupe meni dobro poznati panduri devete stanice.Dosta su nas cimali,ja sam se kao i uvek pravila da ništa ne znam...to je trajalo.Zatim su me prebacili u CZ,iz kog me je izvadio advokat(po službenoj dužnosti)za 48 sati.Nikola je zadržan,jer su ga na prepoznavanju prepoznali za još pet dela...Hvala mu jer me je zaštitio,i ispao fer...
Mene u devetoj imaju za još dva oteta telefona.Te slučajeve čuvaju u fijoci,i čekaju me na zicer...Glupi panduri...Ima tu još padanja,informativnih razgovora i sl.,ali o tome malo kasnije...

Nakon ovog perioda sledi jedan veoma mutan period,koga se slabo i sećam...dosta ružnih stvari,metadonska,trodonska skidanja,ono silovanje koje sam spomenula...Ali o tome otom potom....
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Pisi,pepe,ima da crknem od radoznalosti! Kako vec rekoh meni su tvoje price jos bolje od katinih,samo ti pisi! CMOK
Image
Post Reply