...BILO NEKADA I NE PONOVILO SE VISE......

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
KajuSHka
Posts: 7
Joined: Wed Oct 01, 2008 7:09 am
Location: Novi Sad

...BILO NEKADA I NE PONOVILO SE VISE......

Post by KajuSHka »

Ne znam odakle da pocnem....
A znma pocinje se od pocetka.... ali ni ne znam gde je sve to pocelo,kako........ Oduvek sam bila jako znatizeljna,radoznala, sa tim da mi je mama neuropsihijatar bila sam lepo upucena u sve... imam jako dobar odnos sa mamom i uvek sam joj pricala sev tako da nisam otisla u sve to zato sto nisam znala ili me je neko punudio.....NE NE NE... mislila sam kao i svi samo da probam...ali uvek to jebeno ali...... uvek sam volela da se druzim sto bi moja majka rekla sa decom sa ulice sa polusvetom kako ih je nazivala a ja sam imala tako neverovatnu zelju da samo jednom probam... imala sam decka dve godine koji je bio ovisnik i nisam se usudila da probam sa njim... pomagala mu u lecenju prevazilazila krize sa njim, i pukne mi film od svega toga ostavim ga , ali ne lezi vraze posle par meseci krenem da se zabavljam sa nekim deckockom, i poludim za njim ljbav cveta sve extra... i posle par meseci zabavljanja oko nove godine on mi prizna sta sam i sumnjala da je diler droge ali je imao ljude koji raznose za njega i zato nisam ja mogla to odma da primetim da radi.... i ja mu se poverim kako bi ja probala drn-mrn i najpre dobijem batine kao sta da li si ti normalna nema sanse ovo ono......medjutim za docek on se napije i kao ajde uzmemo mi tu...i ja dozivim najlepse voodjenje ljubavi do tad 4 dana nisam otisla kuci iz kreveta nismo izasli(ja mojima rekla da sam za docek na zlatibor) i vratim se posle tih 4 dana i mama kao strucnjak odma me primeti...i naravno karantin sam imala 21 do kraja zimskog raspusta..i onda podjem u skolu i nista ja kao nikad vise nema sanse tosamo ekskurzija bila ovo ono....posle 20 dana on padne i bio je narednih 6 meseci u zatvoru... ja posete razgovori sa njim nece vise da prodaje ovo ono kule gradovi....iz zatvora je izasao 2. septembra.. prvih mese dana je ima na ocima i kao nema sanse.... i 15.10 mi odemo kod njegovih na vikendicu i on se seti nekog steka od pre zatvora i kao ajde da probamo i tako mi pocnemo......dan za danom a ja posto sam imala iskustvo sa kevom izbegavala sam da je vidim i isla kuci normalna...mene moji provale negde februara marta a maja mi se zavrsavala skola...... i onda nisu hteli da me vode na lecenje jer mi je predstojala matura, upisa na fax... dosta bitnih stvari u zivotu.... a ja u to vreme sam vukla minimum5-7 grama, za vreme mog drogiranja nisam osetila ni jednu krizu dok nisam otisla da se upisem na fax i nisam uzela 18 jer sam prespavala i probudila se u neverovatnoj krizi da mi je bilo potrebno dva grama samo da se sredim..........i tada sam prvi put posle 9 meseci drogiranja rekla sebi NE ovo vise ne moze ovako.... vratim se kuci i prvo sam pocela da smanjujem tj.da samo skidam krize bez obzira sto je oko mene bilo tone heroina... i posle mesec i po dana ja odem kuci i kazem mami i tati ljudi ja sam pocela da uzimam od 15.10.heroin danas je 16.8 hocu da se lecim pomozite mi i lecicu se samo uz pomoc metadona .... i onda sam napravila haos u krizi i moji me 20 uvece mrtvu odvedu na jezero u vikendicu... i tu sam pocela od 21.8 da pijem terapiju a posto keva leci narkomane ona mi je prepisala terapiju ukljucivala infuziju i sve ... jako se bunila oko metadona ali je ipak pristala.... do 20 sam bila na jezeru... vratila sam se i otisla na fax naravno mama je posla samnom i bila do nove godine....sama zivim vec 9 meseci..od 21.8.2007 nisam uzela heroin padal u iskusenja... ali se i secala kako sam prosla i nikad viseeeeeeeeeeeeeeeeeee..................... Volela bih pomoci svakome kome je potrebna pomoc....... pitajte sve sta vas interesuje,,,,,, raspolozna sam da pomognem maximalno!!!! POZZZZ
Post Reply