moj novi topic

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

razumijem ja to sve sto mi govorite ali osjecaji....oni su sad jaci od svega i njih se ne moze obuzdati. ne znam vise kako i sta.
PDT_Love_07
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: moj novi topic

Post by saša-ex »

Gurni tu viljusku u uticnicu, mozda se dozoves pameti...

Ovo je bilo jace od mene, shvati kao salu :-D
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

ideja nije losa...
PDT_Love_07
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: moj novi topic

Post by YugoStar »

Vozdra drug !
Tu sam,bice bolje !
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

helo bolje sam. iduce sedmice cu navodno moci da ga posjetim. a poslije ko ziv ko mrtav...
PDT_Love_07
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

ljudskost je jednostavno takva protiv osjecaja se ne moze,jer toliko nesvjesno radimo kroz zivot i to ne treba nikog cuditi,ti se tako osjecas i tako volis.
ovo je sve sto imam nadodati na ovu temu. cuvaj se. pozdrav
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

hAJ AZRA' piši nam što je bilo......Netko,kako si ti sad,koliko sam shvatila više nisi s ovisnikom?Dali još uvijek osječaš dasi mogla nešto učiniti???? :cry:
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

ma danas sam bila kod njega u posjeti, plakala sam rekao mi je da ne zeli vise da me sputava, ja sam samo jaukala, rekla sam mu da ga volim i da cu ga cekati... jos eto snage imam. jedino sto mi je preostalo je da se molim.
PDT_Love_07
SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

Ajoj draga Azra,znam kako se osječaš,ti najbolje znaš što želiš.Ja sam vidjela bivšeg,želi ponovo da budemo skupa,govori da če se izlječiti a još uvijek je isto.Ja njega volim još uvijek ali isto znam dok god ne izgubi sve neče shvatiti što radi sebi.A kad dođe sebi,ako dođe, shvatiče što je napravio nama.Problem je u tome kako se stabilizirati poslije skidanja s dopa i ostati čist.Pozdrav Azra i budi mi dobro.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moj novi topic

Post by sanela »

azraaa wrote:ma danas sam bila kod njega u posjeti, plakala sam rekao mi je da ne zeli vise da me sputava, ja sam samo jaukala, rekla sam mu da ga volim i da cu ga cekati... jos eto snage imam. jedino sto mi je preostalo je da se molim.
Ja se nadam da ćeš ovo ponovo pročitati kad dođeš sebi....
Post Reply