moj novi topic

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

Sjela sam i pročitala ovo od početka,smjeh ili suze,tko zna?????Draga moja Azra i ti Netko pogledajte se u ogledalo i zapitajte koliko vam je potrebno još suza,laži,besanih noći i za koga dajete dane svoje naljepše mladosti?????Imate pravo na sreću i smjeh kao i ljudi oko vas.Ovisnicima mogu pomoći samo oni koji su stručni u tome i oni koji su to na sreću prošli i izvukli se iz zagrljaja heroine :snakeman:Uvjek volim reći i želim to rećim,vi koji ste bivši ovisnici SVAKA VAM ČAST ŠTO STE USPJELI STATI I REĆI DOSTA. :rock: Sasa,svaka ti čast,pomažeš i drugima,super.Sanela i tebi dižem kapu,ovaj forum je spas za neke.Kamo sreće da sam prije znala za njega. :axeMožda bi mojih 6 god.barem malo veselije živjela. :lol: Živjela sam samo za njega a on je živio za dop.Tko zna,možda sad uspije shvatiti da je vrijeme da bude odgovorniji za sebe.Ja mu želim život bez dopa i da doživi dan da se probudi bez želje za njim.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moj novi topic

Post by sanela »

Hvala ti Sparky. Dobro nam došla. Vjerujem da će i tvoje iskustvo i ovo o čemu ti pišeš pomoći nekim djevojkama da pogledaju stvari iz drugog ugla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: moj novi topic

Post by zvrky »

Sjela sam i pročitala ovo od početka,smjeh ili suze,tko zna?????Draga moja Azra i ti Netko pogledajte se u ogledalo i zapitajte koliko vam je potrebno još suza,laži,besanih noći i za koga dajete dane svoje naljepše mladosti?????Imate pravo na sreću i smjeh kao i ljudi oko vas.Ovisnicima mogu pomoći samo oni koji su stručni u tome i oni koji su to na sreću prošli i izvukli se iz zagrljaja heroine :snakeman:Uvjek volim reći i želim to rećim,vi koji ste bivši ovisnici SVAKA VAM ČAST ŠTO STE USPJELI STATI I REĆI DOSTA. :rock: Sasa,svaka ti čast,pomažeš i drugima,super.Sanela i tebi dižem kapu,ovaj forum je spas za neke.Kamo sreće da sam prije znala za njega. :axeMožda bi mojih 6 god.barem malo veselije živjela. :lol: Živjela sam samo za njega a on je živio za dop.Tko zna,možda sad uspije shvatiti da je vrijeme da bude odgovorniji za sebe.Ja mu želim život bez dopa i da doživi dan da se probudi bez želje za njim.
=D>
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

SPARKY wrote:Draga moja Azra i ti Netko pogledajte se u ogledalo i zapitajte koliko vam je potrebno još suza,laži,besanih noći i za koga dajete dane svoje naljepše mladosti?????

Ne zelim biti pogresno shvacena


pozdrav

moja mladost u mojim rukama

ipak hvala na ovom postu



pozdravljam Vas!
Last edited by netko on Sat Jan 17, 2009 11:09 pm, edited 1 time in total.
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

12. sijecnja zadnji put radila sam ono sto nisam smjela a danas je 17. rujna danas radim nesto drugo i bolje :D
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

sad sam tuzna, povrijedjena, usamljena, sje*ana, zaljubljena, okovana svojim osjecajima prema njemu. zvao me je juce. izvrijedjala sam ga, spsutio mi je slusalicu jer nije mogao da me slusa. bila sam pregruba.znam da ga je boljelo. ali i mene je. ne znam kako cu prezivjeti ove dane do sudjenja. ne znam ni kad je.
PDT_Love_07
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: moj novi topic

Post by saša-ex »

azraaa wrote:sad sam tuzna, povrijedjena, usamljena, sje*ana, zaljubljena, okovana svojim osjecajima prema njemu. zvao me je juce. izvrijedjala sam ga, spsutio mi je slusalicu jer nije mogao da me slusa. bila sam pregruba.znam da ga je boljelo. ali i mene je. ne znam kako cu prezivjeti ove dane do sudjenja. ne znam ni kad je.
Ja stvarno ne mogu da verujem sta pises...da li ti cujes sebe? Znas da je bolelo??? Jedino sto njega boli je dupe...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: moj novi topic

Post by Zona Sumraka »

sasa je u pravu...da nije tuzno, bilo bi smijesno...
SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

Nisi ti bila stroga s njim,u tom trenutku si reagirala onako kako bi svatko tko je izdan od osobe za koju se bori i voli.On ni sam više nezna što radi ni što govori,dop iz osobe izvlači ono najgore.U knjižnicama imaš razne literature koje govore o tome,informiraj se malo prije nego opet budeš s njim.Mi ti ovdje neke stvari pokušavamo reći a ti kao da ne želiš ćuti.I ja sam bila takva,ali kad izgubiš sebe,kad budeš kao žandar bdjela iznad njega,odbijala prijatelje radi njega,prepoznavala ovisnika na 10 met. i kad ti se bude cjeli život vrtio oko toga ,.shvati ćeš.I suovisniku posle treba vremena da se izlječi,nije to samo tako.Ovisnost je bolest,najgore je što masa ljudi šuti o tome i zatvara oči.Svi oni nisu željeli postati ovisni.Probaj se srediti i krenuti dalje,ti nemožeš sebe kontrolirati a pri sebi si,šta očekuješ od njega koji je ovisan. :roll:Ovisnik u večini slučajeva nije ni svjestan koliko je pao.Znam jednog koji se vješao u onom trenutku kad mu je majka ulazila u kuću samo da dobije lovu.Jedan ja na mrtvo istukao mater,žalosno je to.Ti nisi svjesna u što se upuštaš.To što su ga uhvatili to je za njega dobro,mislim da će se sad morati lječiti,barem je kod nas tako.Javi nam se ako ti je teško.Budi jaka,ima i ljepih stvari u životu. :rock:
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

nije ovisan, imao je blokator 9 mjeseci. danas saznajem da ce lezati 7 mjeseci do 3 godine. ne znam kakav je zakon u vezi s tim. navodno su mu nasli 2 grama,jos ne znam cega. mislim da nije heroin bio u pitanju.
PDT_Love_07
Post Reply