GLASANJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Banovanje-DA ILI NE???????

Poll ended at Tue Nov 08, 2005 7:55 am

ZA
8
44%
PROTIV
10
56%
 
Total votes: 18

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

M4J4, di si, što ne glasaš
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

E,ljudi ja ladno nisam uopste ni videla ovaj post! Evo od jutros sam na forumu a tek sad sam videla! Glasala sam ZA,to ste mogli videt i na diskriminaciji narkomana. Ako nekome treba objasnjenje,ja nemam nista protiv tudjeg misljenja i licno me Igla ne dovodi do "tacke kljucanja" nego ajde da banujemo strvinu ne zato sto je pravedno nego zato sto nam se moze,ima nas vise,pa jebiga,ajde da nepravda bude na nasoj strani,pravde ionako nema nigde. Ko je yebe,mars napolje,pa nek se registruje ponovo. Od mene toliko.
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Sad sam malo bolje razmislila o svom postu,pa jos da dodam da je treba izbaciti ne samo zato sto to mozemo,nego ima ljudi ovde koji se iskreno potresaju zbog njenih uvreda,a ovo je ipak forum za nas narkomane a ona ne prica nista drugo sem sto vredja i izvivljava se. NAPOLJE!!!
Image
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Koliko znam banovanje ide na adresu i nemoguce se prijaviti pod drugim imenom. Neka me modaratori isprave ako grijesim.

Ponovo sam razmislio o ovome, uzimajuci u obzir brojne, jebeno zajebane argumente koje ste iznijeli... Promijenio sam misljenje - sad se slazem sa vama. Banujte Iglu. Zatim banujte mene sto sam glasao protiv i banujte Starkid... Onda banujte sve one koji se nisu izjasnili, to je sumnjivo. Garant je upereno protiv vas.

Onda banujte m4j4 zato sto nije odmah glasala.

Ili da napravimo 550 identicnih foruma, za svakog clana po jedan...

Ne znam odakle vam takva ideja. Zasto ?...

Ja imam 24 sata dnevno slobodnog vremena, pa obicno procitam sve sto se napise na forumu. Nesto mi se svidi, nesto ne... Ali ne mislim da nekome treba zabraniti da pise zato sto mi se ne svidja njegovo/njeno misljenje. Evo primjer : Igla je odnekud izvukla Styxov tekst koji mi je promakao, vjerovatno sam trcao za semama u tom periodu. Tekst mi se svidio, jedna od najljepsih stvari koje sam procitao na forumu. Njen komentar ispod toga je bio odvratan. Styxov tekst sam zapamtio, Iglin komentar banovao u glavi. Hvala Igli sto mi je omogucila da procitam Styxov tekst. Kraj price...

Jednoumlje je dosadno. Razlike cine stvari zanimljivim. I nikako mi se ne svidja ideja da drugi odlucuju umjesto mene sta cu da procitam, a sta ne.

Pozdrav.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma covjece...to se ni nece desiti...nego eto-da nesto radimo :-D
starkid-ovo se odnosi specificno na par pojedinaca, koji ne iznose svoje misljenje nego nas vrijedjaju, omalovazavaju, sjebaju, podjebavaju-i stavljaju u opasnu situaciju radi toga. Neko otvori dusu-i dodje neki glupan, i izvuce po recenicu iz svakog njegovog posta i ismijava ga??? Pa molim te...
zar je to u redu?
a ovi pojedinci to nisu juce poceli da rade...... nego jos davnoooo-tako da je jasno da nemaju namjeru prestati. Znas sta me navelo da ovo uopste i napisem? Osim normalnog , naravno(na kog i ne obracam paznju vise), su bili iglini komentari za styxa. To me izbacilo iz cipela....pa covjece, kako neko moze da dozvoli tako nesto? Takvu brutalnost??? A mi postujemo pravila....a oni ne moraju???
da li cemo morati da zovemo g'dina strasnog
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Koliko znam banovanje ide na adresu i nemoguce se prijaviti pod drugim imenom.
Jok. Moze,ali ne mora.Moze ban da se stavi samo na nick. A i da joj stave na adresu,opet moze sa compa na poslu npr.da dodje ovamo,a ja bih bas volela da ne moze vise sa kucnog compa zato sto sam zla,hehehehe...
Image
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

M4j4 wrote: nego ajde da banujemo strvinu ne zato sto je pravedno nego zato sto nam se moze,ima nas vise,pa jebiga,ajde da nepravda bude na nasoj strani,pravde ionako nema nigde.
:shock: :shock:

ustvari, napreduješ, juče si htjela tući, danas hoćeš ban. To je ipak korak naprijed prema civilizacijskim tekovinama.

Čestitam, samo naprijed, 21. vijek je uz tebe :wink:
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Ja sam protiv banovanja, i uopste bilo kakvih administrativnih zabrana.
Ovaj forum ima svoja pravila (sa kojima smo se svi saglasili), pa ako ih neko prekoraci, onda je stvar u rukama onog ko je pravila postavio.

Ne ocekujem da me svako voli, jos manje da me razume, pa neka i takvi imaju svog deputata ovde. Oni su deo one brutalne realnosti od koje smo svi pokusali da pobegnemo, ko alkoholom, ko necim drugim. No bezanja je bilo dosta, manje vise svi ovde okrecemo list, pa nemoj da se neko cudi sto konacno i mi hocemo da uzvratimo shamar.

Ja licno postove od doticne osobe ne citam (mada u pocetku jesam), i moram da kazem, osecam se lacho. Kada vec imam toliko snage da ne pijem, onda valjda mogu da preskocim jedan post, da ga jebem.

Nema gore kazne od ignorisanja.. Preskakanje preko posta postaje moja omiljena sporska disciplina, samo treba da se udje u fazon.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

IGLO-ODBI!!! Daj ba sta ti je covjece??? Pa zar si stvarno toliko ne normalna????
Starkid-i ti onda kazes da to nije potrebno....
pa jel vidis o kakvoj se budali radi?
Iglo....ozbiljno ti kazem-ostavi nas na miru...ili budi kulturna i s dobrim namjerama-ili idi odavde. Mislim da ovdje nema mjesta za takve gluposti.
Prestani citirati ljude.....koristi sopstveni mozak....ako ga imas.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Kokane-to i ja cijelo vrijeme govorim....ali nista!
Valjda su uvrede velike ili se ljudi bas moraju isprazniti....ne znam. Samo znam da kad ne bi odgovarali...i bas kako ti kazes, preskakali preko postova kao da nisu tu.....sve bi bilo ok.
ALi....to je malo teze, kad smo svi charged up....i puni energije.hehheheh

ps u stvari me samo strah, da neko ne ode predaleko i ne uzme to i suvise k srcu....znas. A znas i sam da svi imamo te osjetljive momente...pa eto...SAMO ZATO!!!!
Locked