PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Boban »

Pepeljugo zar je isto kada ti neko kaze idi u komunu, ili sastanak n.a, ili kod psihoterapeuta....kad te savetuje da treba biti skroz cist da bi bila bez ludila u koja zapadas o kojima pises ili to kenjanje ogorcenog zatvorenika??
Last edited by Boban on Mon Aug 11, 2008 12:55 am, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

zdravo bobane chobane...sta ima?
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

Ovceeeee tvojeeeee ne mogu bez tebeeeeee :-D
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by raskorak »

Nije Boba čoban... nemojte tako. On je jaganjac božiji a.k.a Agnus Dei :)
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

pa dobro...nisam tako mislio...ali ako ti kazes raskorace onda ok :D
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Boban »

paramparcad wrote:zdravo bobane chobane...sta ima?

Pozdrav narco pa evo pitam se gde li su ovcice zalutale dobro je da si se javio sad mi je srce na mestu...kako si ti? :-D
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

BOBAN wrote:
paramparcad wrote:zdravo bobane chobane...sta ima?

Pozdrav narco pa evo pitam se gde li su ovcice zalutale dobro je da si se javio sad mi je srce na mestu...kako si ti? :-D
dobro druze,hvala na pitanju.drago mi je da me poznajes i da shvatas zajebanciju za razliku od nekih...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Modesty »

pepeljuga84 wrote:Ajde Mod idi lepo zamonaši se i na taj način pomaži nekome(mada iskreno sumnjam da ti ikome možeš pomoći,a i ne verujem da si za kaluđericu-to govore priče raznih ljudi o tebi)...
Mada verujem da bi se dosta ljudi obradovalo kada bi nestala... :smt016

:lol: Srećice,o meni pričaju ljudi koji me ne poznju i zašto bih ja i bila kaluđerica,volim život,volim žene,pa to znaju i ptice ali ono što je bitno,ja se osječan dobro i zadovoljno....apstinencija mi je vrlo stabilna,bila sam sama na moru punom droge ,kad sam se vratila, kod kuće su me iznenadili testom koji je bio negativnim ali nije to poenta ovog što želim reći....naime,koliko puta sam ti prokušala prići prijateljski i sigurno to nisam radila jer mi fali društvo i jer mi je dosadno nego zato što sam prepoznavala sebe u tvojim mukama a činjenica je da ja nema više te muke i ne zato što sam pametnija,nego zato što sam dosta starija i što je moje vrijeme konačno došlo...ako Bog da,tvoje će doći daleko prije i cijeli život će biti pred tobom.
Ti si ovde odsustvovala i ne znaš baš sve šta se događalo osim što si mogla čuti druge koji su trenutno samnom u svađi i ne smatram se ja tu ni malo na gubitku....javno mogu da napišem zašto sa svakim ponaosob ne pričam i jedino mi je žao za zvrky koju poštujem i dan danas iako smo na ratnoj nozi ali neću ti pisati o nikome,meni je to nebitno,ne zanima me što ovdje ko misli o meni iako i ovdje imam osobe,doduše koje rijetko pišu na forumu ali se družimo preko PP ili na druge načine,te osobe mogu i da navedem i svako od vas zna koliko su te osobe kvalitetne i da su strejt i navešću ako bude potrebe ali opet kažem,nije mi za cilj da se ikom pravdam i dokazujem,ko zna,shvatiće.

Neko to od gore vidi sve....želim ti sretnu i uspješnu terapiju kod naše drage dr. M.

I to koga bih ja obradovala kad bi otišla,moraću razočarati jer ima onih koji to ne žele,koji treže od mene savjet,koji me poštuju i koji meni puno znače.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

uuuffff,sve se mislim...pozdrav pepi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zvrky »

:-D ovde palo neko brisanje opet :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply