Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zabac

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by zabac »

pa istrazuj!! eto sta ces raditi sutra
Socijalna struktura takodje nema veze jer narkomanija je u svim porama,niko nije izuzet.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by pepeljuga84 »

Za tako nešto je potrebna sručna literatura....i gomila stvari.......
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by oci boje meda »

ni nezadovoljstvo, naprotiv, ni nesigurnost, nego cista radoznalost, i obest...ima se moze se....daj da vidim sta je to...mene nece unistiti kao druge..haha koja zabluda...gde sam sada posle toliko godina?nigde!na pocetku!
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by saša-ex »

Hm, samo da jos nesto objasnim, kada sam pocinjao, pa i sve vreme drogiranja, nisam bio svestan zasto i kako sam upao u to. Verovatno je i moj odgovor tada bio slican-bio sam radoznao i tako to...Ali stvari sa drogom nisu tako proste, da je do puke radoznalosti , svi bi se skinuli odavno...Pravih razloga sam postao svestan tek mnogo kasnije i onda je dosao onaj najbolniji deo, priznati sebi ko sam u stvari, sagledati sebe na potpuno realan nacin, i ne samo to, nego i pozeleti da to promenim.
Jer znate kako, siguran sam da ne poznajete nikog ko ce za sebe reci da je glup, a s druge strane, svesni smo da je svet pun takvih...Tako je i sa ovim. I sto pre uvidite svoje slabosti i prave razloge drogiranja, uspesnije cete moci da krenete u borbu protiv narkomanije...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by nowa »

Zasto???Pa valjda iz neke lose furke koja je tada zahvatila svu moju raju.Dosadile nam bobe,partyji,sjedili u gajbi bilo dosadno i neko rece:dobar je i dop,a mi svi ko ovce za pastirom.Oduzi se to praaavo.....
A pravi razlog jos nisam skontala,tj.jos se nisam suocila sama sa sobom.A kako se suociti???Nemam pojma.
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Falco »

Na pocetku radi ciste radoznalosti,..a kada sam prokuzio da je droga najbolji Antidepresiv,..tad je islo sve samo jos nizbrdo,....
tryin" to be the best of me,...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by AnAna_mo »

Zasto?
Iako su me roditelji lijepo uputili u sve, ja sam "najpametnija" i moram to i sama da vidim.Bila glupo radoznala i kontam, samo cu probat - pa nisam ja konjina da se navucem. Na kraju se ispostavilo da sam konjina kakve nema.
Malo po malo, stari prijatelji su me odbacili,imala momka takoder ovisnika- ali nije to to. Tonula sam sve nize i nize,samopouzdanje-na nuli, samopostovanje-jos nize,i pored decka sam sama... jedina utjeha i bijeg je bilo uzimanje heroina.
Tako je ostalo duuuugo vremena.
Potpis.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by heroinapg »

Nastavila sam jer sm mrzjela sebe. Nisam umjela da se pronadjem. Lakse je bilo da se stopim sa ljdima oko sebe. Uh
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Boban »

Ja sam poceo iz fore bila je 96'.Nastavio sam jer nisam mogao sebe prihvatiti ustvari onakvog kakav jesam nisam nalazio utehu i mir u srcu.Svaka kriza udarac savesti na lose.Sada se ne drogiram cist sam godinu i deset meseci.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Tužna »

heroinapg wrote:motivi koji su nas naveli da se drogiramo...
samoća :(
Post Reply