PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

:-D

PDT_Love_23 PDT_Love_23 PDT_Love_23

\:D/
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pajdoforce »

AWESOME - jedna od najjachih ispovesti na forumu. kicking nuts djeaaa !!! :D
Sranje zaista nije slatko, alal vera, odlichno napisano, brutalno, sirovo i to... :rock:
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by YugoStar »

E bas mi je drago.Ja nikad nisam bio na tim sastancima(sto neznaci da necu),ali zbog nekih ljudi koje sam upoznao iz te price,mislim da je to bas super.Podvlacim,nisam levat i neprimam se samo na pricu,nego mi taj sto prica mora djelovati uvjerljivo,pozitivno i sa rezultatima.
Osim nase Nace koja je AA,naveo bih primjer joespappe (mislim da se tako nekako pise nick?!) AN-ovca.Sa covjekom sam razgovarao na Skypu i preko foruma.Nakon toga sam se dobro osjecao.

Bravo ljepotice,ustvari lepotice!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Deo moje priče iz Laze-kopiran sa teme"Psihijatrijske ustanove u regionu"

Bila sam i ja -na zatvorenom "Lazinom odeljenu"...
Ja sam bila dosta kraće-nekih nederlju dana-i dobro si opisao-otprilike jeste horor...
Mene je dovela murija i prve noći sambila vezana na nekom krevetu u nekoj prostoriji-da me jebeš ne znam gde i kako-znam samo da sam ujutru tražila vodu i da me odvežu,što su i uradili.Poslali su me u neku sobu gde su ozbiljno bili samo ljudi sa TEŠKIM ali TEŠKIM psihozama-i ja nisam verovala u ono što vidim-iskreno ne mogu ni opisati njihovo ponašanje-jer sam duboko potisnula taj deo sećanja-onda su nam doneli neko govno od doručka-i onda mene prebacili sprat gore sa teškim depresivcima i opet psihozama.Inače da pojasnim-ja sam stigla tu jer sam pokušala samoubistvo-a i bila sam pod raznim drogama i alkoholom...Da skratim bilo je gore par opasnih depresija,onda veoma opasna debela riba koja je tripovala da očuh hoće da je ubije( i noću je ustajala-preturala po svačijim stvarima-tvrdila da su njene-nasrtala na druge-i obično bila gola i vezana),onda neka mala koja je samo jela-i slatko i slano i SVE ali SVE MOGUĆE.Žena koja je skupljala svoje otpatke u kese i nosila ih-spavala sa nima,zatim jedna što je srala po sred wc-a i tripovala da je Liz-Tejlor,Devica Marija-da joj je muž otac a sin muž...Higijena je bila katastrofa-ja sam prvih par dana samo spavala-ne znam čime su me kljukali-ali kad mi je došla keva u posetu,ja nisam mogla da ostanem budna...Hrana je bila ubitačna-ali s obzirom šta sam videla u toku onog jutra -posle noći dok sam bila vezana-bila sam srećna,jer dole wc-nije imao zidove,bilo je kojekakvih sex manijaka koji su me merkali ispod oka i postavljali ludačka pitanja-gore su bile barem samo ribe...
Niko nam nije menjao posteljinu-a sestara se slabo sećam-znam da je bila debela nadrkana-ali takva uvek postoji...
Sve u svemu sa svojom doktorkom sam razgovarala dva puta po verujem deset stotinki-i žena je rekla da ona moj problem ne ume da rešava-ona nije za narkomane(to je rekla mom ocu i mom psihijatru koji su došli ),međutim jedna stvar je zanimljiva-ja i moji roditelji totalno drugačije opisujemo doktorku koja me je lečila-tako da ja više nisam ni sigurna da li ona postoji...
U principu-pustili su me iz tih govana posle otprilike nedelju dana sa novom terapijom i sa odgovorom da ONI NEMAJU ODGOVOR...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Upoznala sam danas neke divne ljude.
Pozdrav za Nilayu(valjda se tako piše) i Raskoraka-i sve ostale.
Učinili ste me srećnom :smt026
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pajdoforce »

Taj rad - ko nije bio u Lazi taj zaista nije vido nishta. ZLOZLA na DNUDNA vaistinu :rolleyes: :axe:
brown sugar
Posts: 13
Joined: Thu Apr 03, 2008 6:54 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by brown sugar »

Pozdrav svima nisam pisao nekoliko meseci al vidim da od tada nema ni 20 posto ljudi na forumu.Povratak staroj ljubavi valjda
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Baba Naca »

Jbt JugoZvezdice, al se uplasih kad sam citala tvoj post, reko pise da je Joesspappa OVCA,
tek nekako ukapirah da si u stvari mislio na enaovca
Udruzenje je NA
(Zasto se uplasih? Pa znam coveka, jbt i skroz je SUPER,
posle tek citam da je i tebe odusevio razgovor sa njim)
Ljubi te Bakuta :wink:


Drago mi je Devojcice sa jednom cipelicom da ces nastaviti da dolazis i da su ti utisci takvi kakvi jesu,
a ti si mi bas SLATKA, kao i tvoji postovi, i ljubim teeeeee :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Modesty »

baš mi je drago pepeljugo da se osječaš bolje i da si našla svoje mjesto i put ka ozdravljenju.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Dragi moji...Napravila sam sranje.Da da-dobro ste pročitali-pala sam.Uzela sam dop.Nisam uspela da se iscooliram.
Ako me neko pita zašto-nemam pravi odgovor. :roll:
Krenula sam na AN sastanak.Tako sedim ja u busu-slušam muziku-i krene rovac.U glavi odzvanja-moraš da uzmeš-moraš moraš.
Pomislim ja-mora samo da se umre-međutim...Đavo :smt096 :smt077 :smt084 ne spava.
Izađem tako ja iz autobusa-kiša pljušti.Pretrčim na drugu stranu ulice,i onako pokisla okrenem ortaka.On mi kaže da je krenuo na šemu.Prvo krene da me cima kao ja ti ne dam i to.Ja mu kažem-keve ti nemoj ti da mi morališeš...
Posle par minuta ubeđivanja pristane on-i mi se nađemo.Odemo do trećeg ortaka,a sa njim na Bežaniju do četvrtog-i tamo završimo.Dalji razvoj priče znate...
Uđemo u ulaz-i ja ,zamislite,uzmem na nos.Nije olakšavajuća okolnost-ali nisam mogla da slušam kevu kako me smara-i gleda ubode...Posle svega-ja odem gajbi...
E sad-zašto se ovo desilo.Iskreno-verovala sam da će se ovo desiti-jer danima već zovem u pomoć...
Pomažu mi AN sastanci,iskreno,ali ne umem ja protiv sebe i svog idiotskog mozga.

Molim vas ne osuđujte me.Dovoljno je što sada najiskrenije mrzim sama sebe.Volela bi da mogu da se ubijem,ali sprečava me to što imam brata koga volim :heart: i uz koga želim uvek da budem.

Možda će me ovaj recidiv ojačati-i učiniti da ovo ne učinim ponovo.Možda mi treba da opet padnem na dno i pojedem govno,kako bi došla sebi i shvatila šta radim,i šta ću napraviti od svog života... :smt017

Nedostaju mi prijatelji,nedostaje mi ljubav.Volela bi da se smejem,da vodim ljubav,da dajem ispite.Volela bih da imam nekog ko me razume i kome mogu reći sve. :smt010

Suviše sam jadna i sama.Prepuštena svom bolesnom mozgu i idiotskim postupcima.

Zadnja veza me je skroz uništila.Za vreme nje sam sve prijatelje oterala od sebe.Njegovi roditelji su počeli da me mrze i sve su učinili da ne budemo zajedno.Nas dvoje smo počeli i da se bijemo jedno sa drugim-gde stignemo,čak i na ulici... :smt014 :smt021 To je trajalo.Prvih godinu i po je bilo ok,ali nakon tog vremenskog perioda-strahota.I raskidali smo hiljadu puta.Ja sam toliko odlepila da sam doživela nervni slom.Takođe mi je glavu razbio o stepenice i zauvek mi napravio ožiljak :smt062 .Kada sam ga upoznala-apstinirala sam.Uspešno.Međutim,malo po malo i ja sam počela da se radim dopom i spidom da pijem ko luda. :partyman: Ne kažem da je on kriv-ali dosta vas zna da sam ga upoznala na forumu-i da me je lagao da je streit.Dok ga jednog dana nisam izvalila.Bio je u zikri.Nikada se nije skinuo.Nije ni doprineo mom skidanju-čak suprotno.Naši raskidi i svađe su ekskalirali...
Ne kažem-imali smo mi i lepe trenutke.Zajedničko letovanje je bilo prelepo.Hiljadu drugih stvari su bile divne.Ali potisnule su ih ružne stvari.
Zadnja stvar koju sam čula od njega je sms poruka.Rekao mi je da je naš tada zajednički psihijatar pronašao ubode na njegovim rukama(koje sam inače ja napravila-jer se nije radio sam).Rekao je da su njegovi odlepili,ali da me on ipak voli...
Jedino što znam da me je voleo-i ja sam njega. PDT_Love_18
Posle toga se nismo čuli. :smt073
Sada,kada bi me pozvao,verujem da bi se trudila da budem skroz hladna.Ne znam da li bi uspela.Mada ne verujem da bi me on pozvao.Pička je to.Neka-njemu na dušu...

Eto,to je ukratko jedan od razloga zašto sam ostala bez prijatelja,sama na svetu. :smt100
Veoma sam se vezala za neke ljude sa foruma-cenim ih i poštujem.Nadam se da su ljudi prema kojima sam ranije bila gruba prihvatili moje izvinjenje.Ja nisam takva-supstance su govorile iz mene.Znate koliko vas sve volim. :smt055

Eto-to je otprilike ono što mi je ležalo na srcu PDT_Love_07 ...
Danas sam napravila sranje ali SUTRA JE NOVI DAN :!: :smt023
Last edited by pepeljuga84 on Tue Aug 05, 2008 4:00 pm, edited 3 times in total.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Post Reply