Žicanje

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Žicanje

Post by Sagitarius »

Kad vidite junkia na ulici,kako žica u krizi,
date li mu štogod siće?
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Žicanje

Post by pepeljuga84 »

Ma dam mu ako imam.
Otkud znam -meni oni rovca bacaju.
Ali dam pare.Bolje da ima za gan nego da se zarazi.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
debelana
Posts: 50
Joined: Fri Jul 18, 2008 3:11 am

Re: Žicanje

Post by debelana »

ja ne
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Žicanje

Post by Zona Sumraka »

dam jebi ga...
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Žicanje

Post by pajdoforce »

Meni su davali, al se tad lepo zivelo , zato se uvek setim kako je meni bilo pa kad sam u prilici uvek dam i po vishe ako imam (al obichno nemam).Ekipa kod Platoa je najludja, ono uvek kad svratim jbga tamo su, i nikad dosadno, Vilenjak i njegovi crtezi hahaha, kakav kralj. Al ono, sve smo delili, barem dok sam ja tamo visio, tj. delili smo sve shto se tiche alkohola, uvek smo imali i za par pivo preko, a gudru bogme JOK shto je i razumljivo. :-D

Lepo se zivelo, ne mogu se poazlim. Uvek neko deshavanje a nema cimanja razbojnishtava i sranja nego kulturno na finjaka, naravno ko nema probem sa laznim moralom. Ja ga bogme nikad nisam imao pa mi to dobro doshlo a i nisam imo raspad dzanki look, nego ono student fazon pa mi svi davali :D

Eh to su bila lepa vremena :| :-D
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Žicanje

Post by saša-ex »

Ja se uvek potrudim da im dam letak od Reta, ako imam kod sebe,ili popricam sa njima, pa gde cu im dati pare, najbolje da im zavrsim semu...I zamisli saznas da je overio. Imam dva-tri ortaka koji su u tom fazonu, ponekad im kupim sendvic ili tako nesto, mislim da je to mnogo pametnije.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Žicanje

Post by Modesty »

Ne,nikad im ne bih dala novac,radije bi im kupila čist gan,sendvič ili kao što Sale kaže neki letak ili gdje se mogu obratit ako žele pomoć ali novac niti pod razno.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Žicanje

Post by sunrise »

ja dajem beskucnicima, starijim zenama koje sjede na u-bahnskoj stanici s tablom tableta u ruci koja se trese, kad vidim zene s djecom koje prose ne dajem pare nego djeci kupim ili dam cokoladu ili sladoled ili sta god imam za jesti.
najogre je i to sto je prosenje ovdje postao veliki biznis u zadnjih par godina, pretezno bugari prose,kao sakati ili zene s dejcom koja im nisu djeca a u blizini stoji uvijek lik koji ih pazi i kupi pare. iz tog razloga im dajem nesto za jesti a ne lovu jer ionako ne ide njima. isto tako se zna desiti da ti klinci ,deckici prose npr.po MC`D i kad im hoces dati hranu,naljute se i psuju te. ili,hodaju gradom s cvijecem u ruci i idu zenama i daju cvijet kad ga hoces uzeti, neee daj euro pa ga imas. mislim stvarno???

ja nisam nikad zicala, hvala Bogu, ponekad jesam za cigaru ali lovu ne
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Žicanje

Post by Sagitarius »

Ma ja uvik dam,nekako mi ih žao dođe.
Jednom me jedan takko pita,ja se okrenem i pitam ga"A šta ćeti?","ZA dop,brale,za dop",reče on.
Od srca sam mu turio 20kn,za iskrenost :D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Žicanje

Post by sunrise »

ko tebe zali?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply