Kafica (friška) jutarnja (doprinos redu i disciplini)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Joj i tebe Sanela, sve nam branis. Najbolje da napises kodeks ponasanja na forumu. Ovo nije demokratija i sloboda govora. Od sada sam neaktivni clan foruma, necu da mi neko odredjuje sta cu pisati. Izvini Sanela, ali tako ti je to.
Adios svima.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

E baš mi je žao styx. Mislim da ima i foruma o ovoj temi koji se ne moderiraju, pa ako ti to više odgovara izvoli.

Što se tiče kodeksa ponašanja na forumu, postoje neka pravila kojih bi se trebali pridržavati i kojih se većina pridržava i ja uopće ne vidim problem u tome. A to je u cilju boljeg funkcionisanja foruma i vođenja kvalitetnijih diskusija.

Ovo što sam gore napisala je bilo da bih spriječila eventualne napade na nacionalističkoj osnovi (koja je u već navedenim pravilima navedena kao neprihvatljiva). Ne želim dati nekome prostora za takve diskusije na forumu, jer, složićete se, da tome nije ovdje mjesto.

Ako neko želi nekoga pitati neke stvari koje mogu od nekoga biti pogrešno ili ispravno protumačene kao nacionalističke, nek izvoli pisati privatnu poruku.

Pravila ovdje ipak postoje da bi se poštovala, a ne kršila. A ja sam osoba koja je zadužena da to obezbijedi, pa se nadam da ćete to poštovati. Ja se trudim uvijek da poštujem mišljenje koje je drugačije od mog, pa prije nego što nešto obrišem objektivno sagledam koliko je to neophodno. I skoro uvijek osobu upozorim da se takvo ponašanje neće tolerisati.

Srdačan pozdrav,

Sanela
Last edited by sanela on Mon Oct 17, 2005 8:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Styx, jebes to. Neces valjda zbog gluposti ici sa foruma.

A upozorenje jeste bilo suvisno.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Upozorenje je bilo suvišno jer smo mi svi iste nacionalnosti, tako da i ako bi se popljuvali na toj osnovi, ne bi bilo ništa strašno! Sa druge strane, moramo razumeti Sanelu koja je isprepadana, jer su mnoge naizgled bezazlene teme otišle u PM! Stigosmo dotle da glave skidamo jedni drugima! E, sad da ne bih bila poptpuno na Sanelinoj strani, priupitaću, zašto uaista ne blokira neke članove koji ovde dolaze isključivo radi vređenja i ničeg, ama baš ničeg drugog?Zna se ko su pojedinci, ako neko nađe jedan njihov konstruktivan post, ja ću im se javno izvinuti!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma nije ba~~~ Neko bi sranje bilo, to je sigurno.Ovo je nasa kafa , a ne sportski program. Pogotovo kad je u pitanju ko je za koga navijao. Ovde su mnogi naelektrisani kao i podmukli, tako da bi se to ubrzo pretvorilo u provokacije.
Sanela je u parvu, moram se sloziti. Samo nam jos to treba.... Mislim jedno je pricati o tekmi, kako je bilo tamo vamo, a drugo (na zalost) ko je navijao za koga. Jebi ga takva su vremena dosla....sta ces. Sranje!
Ali styx to definitivno nije razlog da si ti vise ne javljas. Ti si ovdje za svoje dobro i niko te u tome ne moze sprijeciti, osim tebe samog naravno.
Svi smo imali slicnih iskustava(vjeruj mi)...ali skontas da to nije ni vazno i da si tu zbog mnogo vaznijih stvari.....
A neki red mora postojati jebi ga..... Inace bi bio haos.
Ne kazem da se uvijek slazem sa pravilima....i mene nekad nervira to sta smijemo a sta ne tj, sta treba ovdje da kazemo a sta negdje drugo. Mislim sve pozitivno u vezi droge nije ok....vrijedjanje, zloupotrebljavanje foruma, izivljavanje na ostalim clanovima-to nije ok, po meni. Ali prica o kukuruzima ili bananama je ok....ako je to nesto o cemu zelimo da pricamo, onda ok. Nek nije droga....pa jel?
A styx posto u zadnje vrijeme ima dosta kretena, koji bas to i zele-da zakuhaju(ne mislim na tebe-da slucajno ne posmislis to)...pa je bolje biti oprezan.
Uostalom, otvori temu sport...to ce biti dobro :wink:
ajde....glavu gore....svi smo mi kroz to prosli heheheh. Sega majke mi, svaki mjesec neko upadne u ovaj trip hehehehhe
Image
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Upozorenje je bilo suvišno jer smo mi svi iste nacionalnosti, tako da i ako bi se popljuvali na toj osnovi, ne bi bilo ništa strašno!
Ne slažem se s tobom Katarina. Ovdje su već dolazili ljudi koji su jedva čekali da napišu neke poruke koje su na nacionalističkoj osnovi. Mi smo brisali njihove postove i odmah ih blokirali. Ali ako u isto vrijeme dođe nekoliko takvih ljudi, bilo bi veoma teško kontrolisati i brisati ono što napišu i bukvalno svaka diskusija bi otišla u tom smjeru. Nemojte zaboraviti u kakvom svijetu i situaciji živimo i kakvih sve ljudi ima koji surfaju po forumima.

Između ostalog, na forum se već registrovalo nekoliko ljudi u zadnje vrijeme koji su napravili haos na forumu.

Još jednom, zaista, styx ne vidim razlog zašto bi zbog toga što postoje pravila prestao pisati na forumu. Koliko ja znam, nisam nijedan tvoj post obrisala. Zapravo, ne sjećam se kad sam nečiji post obrisala, osim ako je sadržavao krajnje uvredljive komentare.

Pozdrav,

Sanela
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

I još nešto,

Onaj ko je počeo ovu diskusiju je neko kome je to prvi post na forumu. Zar stvarno mislite da je došao u dobroj namjeri? I odmah je diskusija počela ići u lošem smjeru. I ja to neću dozvoliti. Žao mi je.

Ako vam je do te priče, širok je internet i ima mnogo mjesta na kojima možete o tome pričati. Nemojte zaboraviti koji je cilj ovog foruma.

Pozdrav,

Sanela
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

"Onaj ko je poÄ
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Dlakava strvina :lol: (ukinem se od smijeha kad procitam, asocira me na Roberta Duenjasa ispred kompa u dresu Barselone i dlakavim ramenima)... U pravu si. Da je neko htio komentarisati utakmicu, uradio bi to ranije. Ovo pitanje je vec bilo postavljeno. A onome ko ga je postavio, ovo je prvi post pod ovim imenom.

Ja bih najvise volio da smo mi Svedjani, svi redom... Mogli bi da zivimo od socijalne pomoci, ne bi se zajebavali na nacionalnoj osnovi, pivo bi bilo 10 E i ne bi mi padalo na pamet da ga popijem itd... Je li Mustafa ?

Ali kontam da Styx ne treba da se ljuti - svi imamo pravo na los dan. Ja sam juce htio da ujedam, danas sam mnogo fin.

Dobro jutro.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Lijepo vas je vidjeti ovaku sve zajedno!!!!! :smt031
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Locked