LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Boban »

ej momci imate pp.Nadam se Fallen da ces u tih mesec dana skapirati da mozes i dalje bez vutre i alkohola ili mozda zaljubiti se...pozz
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Fallen »

pozzdrav drugari...drago mi je sto je obrisan onaj post svadjalacki jer stvarno nisam tako nastrojen i ovde sam da se druzim,provedem vreme sa ljudima koji su u slicnoj prici.znajte jedno,stvarno ste mi svi dragi i voleo bih da vam svima bude dobro.super se osecam...nesto se prelomilo u meni...nisam uzeo exove i speed ali zato sam cepo neku koku pre par dana.nisam trebao bacanje para....a jes bila vrh.od sada pa nadalje necu pisati vise nikad o svom ljubavnom zivotu jer u njega ne verujem....vishe.... nasao sam novi posao,mogu vam reci da sam imao strahove neke bolesne.npr posle one moje ne normalne seanse sa speedom (onih mesec dana) sam dobio neki strah od ljudi.strah da sve oko sebe gledam u oci.ali sam to prosao kao i sve ostale stvari koje me nisu ubile vec samo ojacale.sada se bavim REZIJOM.postao sam i reziser televiziski na kraju.trudio sam se,ucio,nosio gurao i uspeo.radim sa svim poznatim pevacicama ove nashe Srpske i Bosanske estrade.Jes da su svi narodnjaci ali.....okruzen sam dobrim poznavaocima ovog posla i gomilom machaka.verujte ovde se prave pare...ne ne ispravka ovde se beru pare...LJUDI OVO JE BOLESTAN I UVRNUT SVET!!! neka zena da je udaris po dupetu bi ti lupila samar a na estradi ona to njoj prija kaze sebi:opa mora da sam machka cim me tripuju klinci.nekoj starijoj ribi da ispadnu sise u studiju ona bi se postidela.Ovde pevacici nameno ispadnu sise i ona kaze meni:jao ispadose mi ali znam da to nije nikom smetalo...kao hahah.BOLESNO a MOZDA SE I JA TU UKLAPAM ZATO??? trip mi je ponekad da uzmem koku da se nacepam i onda da tripujem sve te pevacice i pevace.hahaha ma ja sam prso...
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Modesty »

Jesi prijatelju i žao mi je zbog tebe.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by bojanol »

Rakija, rakija, svemu je kriva rakija.....
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Modesty »

:partyman: :smt109 [bigsmile]
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Fallen »

sta rakija?ja ne pijem zestinu bas retko...zato sto poludim od zestine...
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Post by Fallen »

jos jedna nocna smor smena....ko ce izdrzati od 12 od 7 ujutru......aaaa nisam isposhtovao sebe uzimao sam i speed i lsd i wutru.idiot.e neces ga vise majci.posle 24 dana speed.lose lose lose lose.
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by ...iva... »

:cry: :cry:
Post Reply