jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

ma ja vise ne znam kako funkcionisu ti testovi,jednom sam bio cist posle dva dana,jednom posle 5,6 dana,verovatno od kolicine dopa i vremenskog konzumiranja,ja sam sad zadnjih mesec dana uzimao malo vise,tako da ne verujem da cu biti cist,mada mi je izaslo sve iz svasta iz svih otvora,da ti ne pricam :) videcemo sutra,sretno i tebi prijatelju,aj kad dodjes u majcicu srbiju da odemo na naku kaficu ;)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: jos jedna ispovest

Post by decak_iz vode »

evo da se i ja pridruzim podrsci...ne daj se matori ovaj put
bices pozitivan posle 3 dana ali jbg ...

igro kako ti guras?pitao sam te na mojoj ispvesti kad se vracas za ns al ne odgovaras
Image
Image
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

Brate prochito sam tvoju ispovest na prvoj strani i ono da ne bi sad pametovo puno i ponavljao fraze evo nechega shto bi nam svima moglo pomoci. Naime ona tvoja pricha o nemogucnosti uspostavljanja veze sa psihijatrima, e to se i meni dogadjalo i previshe puta i znam tachno o chemu prichash. E pazi sad, pre mesec dana il tako neshto sam iskopo dokumentarac preko DC++ na tu temu i poshto sam vec pisao RIVJU za jedan moj neki interni forum evo samo cu to kopirati ovde, pa se nadam da ce nekoga mozda navesti da pogleda film jer je zaista shokantan :
Psychiatry: An Industry of Death (2006)
This riveting presentation, two years in the making, lays bare the destruction wrought by psychiatrists upon every sector of our society. Graphic footage from archival and current films depicting psychiatrists-in-action, eye-opening interviews with medical experts and moving accounts from victims and their families, make this the most complete and devastating documentary of psychiatric abuse ever produced. .."Powerful and disturbing but ultimately inspirational"..Martin Whitely, Member of Parliament..." Through rare historical and contemporary footage and interviews with more than 160 doctors, attorneys, educators, survivors and experts on the mental health industry and its abuses, this riveting documentary blazes the bright light of truth on the brutal pseudoscience and the multi-billion dollar fraud that is psychiatry.
http://www.imdb.com/title/tt1197332/

Ovo sam sinoc gledo, znachi nisam verov'o... :shock:
A najveci bedak je shto je u nashem drushtvu sramota ako si bio u nekoj ustanovi za mentalno zdravlje pa niko nece da svedochi o tome, a kad bi se ljudi oslobodili tih blamova i stega bogme imali bi svashta da kazu na temu zlostavljanja i josh mnogo chega shto se deshava iza zatvorenih vrata bolnica poput Laze Lazarevic.
Mada za sve sam ovo znao i ranije jer sam rad tih psihijatara osetio i na svojoj kozi. Uzas. Ceo dokumentarac je baziran na tome da se pokaze koji su to licemeri i kako zapravo nikad nikog nisu izlechili, samo su izmisljali nove imaginarne bolesti, menjali dijagnoze da bi uzeli ljudima shto vishe para, lechili ljude lobotomijom, elektro-shokovima, kljukali zeshce zajebanim lekovima, zatim tu je i vezivanje za krevete i razne stolice tj. ristrejning se zove taj fazon. Shto je nagore zaista je tako. Meni je prva gijagnoza bila PTSP, navodno skroz bezazlena, pa onda posle toga neka shifrovana depresija, ni ja ne znam koja je, pa mi onda jedan privatnik uvalio da pijem Prozak od koga mi stvarno bilo super jedno 3 meseca al kad je jednom prestalo to ULTRA-HIGH stanje onda sam pocheo sa pokushajima suicida u kakav bedak sam zapao, da bi na kraju naravno zavrshio u Lazi gde su mi bukvalno sprzili mozak injekcijama Haldola (oni to zovu "resetovanje pacijenta" :shock: ) a bash taj Haldol pa i Prozak se pominju u dokumentarcu kao najzajebaniji lekovi jer veliki broj suicida i ubistava je izvrsheno kao posledica uzimanja Prozaka, Zolofta i slichnih lekova, a i onaj klinac shto je uchestvovo u po zlu chuvenom Columbine High Masakru je imao prepisan bash Zoloft i redovno ga je uzimao. Onda Haldol, ljudi svedoche da to bukvalno sluzi da ti povredi mozak da bi bio kao miran i pitom, znachi o trajnim ostecenjima mozga se radi a ja se josh pitam zashto sam posto tolko spor i izrazito glup u poslednjih godinu dana. Onda ovo vezivanje za krevet ja sam tripovao da to ne postoj vishe a onda sam se i lichno uverio da ipak postoji kad mi je u sred noci jer nisam mogao da spavam doshla jedna brkata midget sestra i dovela dve gorile u uniformama medicinske brace koji su me onda vezali nekim chudima, nekim kaishevima za krevet da bukavlno nisam mogo ni malkice da mrdnem, sva sreca pa sam ja na to dobrovoljno pristao jer sam vidjao sluchajeve kojih naravno ima i u ovom filmu gde choveka obore te gorile na pod pa nekom tom ristrejn tehnikom ga skroz onesposobe da bi ga vezali za krevet. I tako sam ja celu noc bio vezan, a nije mi bilo nimalo bolje, samo im nisam pravio problem i frku dok su gledali DVD plejer u sobi za osoblje. Ujutru mi se tolko pishalo da sam kukao pola sata da me ova brkata oslobodi, a vidjao sam da neke ljude nisu oslobadali po dva dana pa su pishali svuda po sobi, jedan je bio bez gaca pa je popisho suprotni zid, znachi neverovatne stvari, strashne stvari. Aj da sam bar bio komiran pa da me bolelo dupe nego sam bio skroz strejt i svemu tome sam morao da budem svedok. Mislim uzas, sad kad bi pricho shta sam sve video za ta 2 meseca kolko su me drzali u toj shtali zvanoj i Laza Lazarevic mogo bi knjigu da napishem. I to aj da su neshto postigli da su mi kao postavili dijagnozu neku da se kao lechim, nego me bezveze izdrkavali sve iz fazona NEKA TE JOSH MALO i na kraju samo otpusna lista a na listi nishta, samo stoji neka shifra kao ovo, ono, trt-mrt, evo ti jedan bensedin i bezi kuci da te vishe ne vidimo. :shock: Al keve mi ko nije doziveo to vezaivanje za krevet tim specijalnim kaishevima taj ne zna shta je strah jer ono, osecash se totalno ali totalno bespomocno, neverovatno, nikad se tako sjebano ranjivo nisam osecao u zivotu. I svo to sranje samo zato jer sam zbog istih tih lekova (Prozak) koje mi je privatni psihijatar prepisao isekao vene, trovao se, ja sam zavsrhio u Lazi da bi me sjebavali drugim lekovima i tako sve u krug. Sva sreca pa sam odbio da idem na bilo kakve daljnje preglede u buducnosti u tu ustanovu jer mi ama bash nishta nisu pomogli a i ko zna mozda bi mi nashli neku novu, najnoviju dijagnozu pa opet u zatvoreni paviljon na 2 metra. A shto je najgore : sve je pochelo tako shto sam bio LENJ i BEZVOLJAN, nisam izlazio chesto iz kuce, iz sobe, a moja okolina je to protumachila kao da sam ko zna kako bolestan, da sam shizofrenichar ili ko zna shta. Na kraju se naravno pokazalo da nisam ali dzaba kad sam proshao FULL tretman, a povratka nema. Ne mogu ni da pishem vishe normalno jer mi se ruke abnormalno tresu, sva sreca pa postoje tastature, ne mogu se koncetrishem, nekad sam se bavio pisanjem a sad nemam inspiracije ni za shta osim da kukam i da bacam hejt i tako to. Hvala im i neka hvala, izlechili su me alal im vera. Pogledajte ako budete imali prilike ovaj dokumentarac pa procenite sami jbga da ne bude kako sam ja pristrasan jer su mi naudili ili sam isparanoisao ili shta vec. :D

http://video.google.com/videoplay?docid ... 0344&hl=en
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

brate ja ne znam kako da skinem ovaj gilm,jbga,isuvise sam slab haker :(

ali verujem kako ti je bilo u lazi,vezan,jos u zikri,mogu misliti,ima li sta gore
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Javiti cu ti se kada se odlucim za slobodan odlazak u majcicu S.
Stvarno bi voleo da se upoznamo i da si pomazemo i dalje da izdrzimo u ovoj borbi. Ne znam stvarno kada ce to biti uopste ali bice jednom ja se nadam.
Jebi ga nisam jos spreman nikako ni sa kim da se vidjam iz mog normalnog sveta. Ja se nisam bas druzio sa ekipom nisam sedeo u zadnjih nekoliko godina po parkovima ili skolskim dvorisitma ili ulazima i kaficima, vec sam radi mira u kuci i sa zenom jurio taxijem na semu i pravac kuci cak mislim da se nisam previse ni radio kada sam bio u smeni sa zenom jer me odmah provaljivala ali sam imao foru moji kupe mop test a ja ga zamenim thc testom isti su jedino sam na tu foru zenu mogao zajebati. ali zato u suprotnim smenama i na poslu stalno sam bio u wcu mislim da su me cak i provalili.
Kuvati met je relativno dug proces od pet minuta pa jos kada ne mozes da se nadjes, jaoj kako se sam sebi sada gadim.
izdrzi druze molim te zbog sebe prvo a onda i zbog nas.
Znas koliko nam znaci kada cujemo da se neko izvukao da je cist. Svaka cast Sale, Bobane, Modesty Rajauno ili kako vec se pise ali znas ti cg Angie. Vi nam dajete snage izdrzi jos jednu noc, znam da si iscrpljen ali nemoj docekati kreize posle 30te jako su zajebane veruj mi.
Pozz svima
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: jos jedna ispovest

Post by decak_iz vode »

igro imas pp!!!!!
Image
Image
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

nenormalan-a-lud wrote:brate ja ne znam kako da skinem ovaj gilm,jbga,isuvise sam slab haker :(
E jbga ovaj link shto sam postavio gore vishe ne radi. Ma ne mora bre budesh haker, valjda koristish Torente ili DC++ ? Ako ne koristish tu smo jbga pa ono...pojasnicu nije problem, a ako treba narezacu ti film pa se dogovorimo nekako da ti dostavim...raspushteno...a ako ti je frka sad zbog zikre i sranja nije ni bitno, kad se sredish nabacim ti...
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Nema nista gore nego kada te zavezu kao sto kazes nal u ziji uspavaju ti mozak ali ne i :snakeman: ja sam jednom uspeo da se odvezem ali su me onda dva grmalja suzbila svezala jos jace i opet sam se odvezao. jebo te nisam znao da covek tada ima toliko snage ja sam se posle borio sa njima dvojicom iako nisam neka mrga ali da me svezu onakvog u ziji od preko 2 lije caja. Ajde i to se nekako pregura najgore mi je bilo kada sam posle 10tak dana poceo da spavam i onda pocinju ludila drugih bolesnika. Naravno nema odvojenog dela za nas vec smo svi zajedno. Sad kad sam zavrsio opet u instituciji sreo sam neke ljude jednu baku koja je izgubila decu i pokusava sa samoubistvom po ne znam koji put. Uzas Decace Uzas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sve se vratilo a ja kreten sebi dozvolio da opet tamo zavrsim.
Nal drzim ti sutra palceve. Molim boga da budes cist na testu. Nisam te skontao jel matorci sada znaju da si se opet navukao?
Budi nocas jak opet ti govorim javi se
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

igra bez granica wrote:Ajde i to se nekako pregura najgore mi je bilo kada sam posle 10tak dana poceo da spavam i onda pocinju ludila drugih bolesnika. Naravno nema odvojenog dela za nas vec smo svi zajedno.
Upravo taj rad. Ja sam bre bio sa paranoidnim-shizofrenicharima u sobi, i onda kad krenu paranoje a ti vishe nisi na HARD lekovima onda si prinudjen da slushash ta ludila i krecesh i sam da paranoishsesh i da halucinirash jer kad ima 7 ljudi po krevetima oko tebe koji tripuju da su po rupama u uglovima sobe kamere koje nas non-stop snimaju i da su im ugradjeni chipovi, antene, pejdzeri i slichna sranja u mozgove i svuda po telu onda zaista nije svejedno. Ja sam pocheo tako posle metar dana da tripujem da chujem neko cvilenje i ciukanje i non stop sam trazio tog misha da se uverim da nisam prso s mozgom. Sva sreca pa sam ga na kraju zaista video, ladno misic opushteno kroz sobu, bio sam srecan ko dete shto nisam odklepio ali vec sutra se javio novi trip : dalk sam ga zaista video ili su se pojavile pored slushnih i vizuelne halucinacije :shock:
A bio neki debeli sa mnom u sobi na nekim zeshce zajebanim injekcijama koji je vecinu vremena bio vezan pa je srao i pishao u krevet opushteno, a kad bi ga odvezali nesretnik nije mogao nocu da spava pa je shtetao po onom mraku u sobi i preturao nam po kesama sa hranom i jeo sve zivo totalno nesvestan bilo chega i naravno skroz go. I zamisli spavam ja tako skroz kominran i samo me budi ogroman , debeo lik skroz go da me neshto pita na nekom nepoznatom jeziku, ziv sam se usro znachi, al bukavlno. Posle sam jedva iskukao kod ovih nadrkanih sestara da ga premeste u drugu sobu jer je bilo zaista nepodnosljivo. Pa onda lik koji je uzo opushteno upaljach i zapalio svoju majicu koja je buknula u trenu , ni dan danas ne znam kako je to odradio da obichna majica tako bukne, znachi ko buktinja je bio u jednom trenutku, jedva su ga ugasili. Posle ga vezali pa je kuko celu noc i vrishtao da niko nije mogao da spoava osim ovih bash komiranih, I onda choveku popuste zivci mesto da dodjesh u takvu jednu bolnicu da smirujesh zivce ti samo josh vishe popizdish, nema spavanja, hrana DNO, pomije bukvalno, ne znash ko ce te napadne sa koje strane i slichno. Ma sramota za drzavu da barem te psihijatrijske ustanove malo ne srede...Tachno ako hocesh da vidish kakvo je stanje i rasulo u nekoj drzavi odesh u neku ustanovu za mentalno zdravlje i sve ti bude kristalno jasno...

Pre bi isho u zatvor nego u ludaru ponovo, ochiju mi...bre u zatvoru sam bar mirno spavao ako nista... :roll:
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: jos jedna ispovest

Post by adam* »

Oooooo My fucking God!!!
cucla cucla cuclica
Post Reply