potrebna pomoc,savet

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: potrebna pomoc,savet

Post by misty »

Da slažem se sa Modesty..
Samo piši, izbaci to iz sebe..
Pozdrav!
mirka
Posts: 6
Joined: Tue May 06, 2008 1:34 pm

Re: potrebna pomoc,savet

Post by mirka »

Volela bih da mogu da opisem kako se osecam,al nema sanse.Vi to znate zato i jeste ovde.Samo mi jedna stvar nikad nece biti jasna:zasto?Kad bi neko mogao da mi odgovori,mozda bi i razumela!
User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: potrebna pomoc,savet

Post by misty »

Zašto??
Eh, to ni meni nikada neće biti jasno..
Mislim da odgovor na to pitanje ne postoji.
Nemoj se ni opterećivati takvim pitanjima...

Čuvaj se..
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: potrebna pomoc,savet

Post by ...iva... »

Ja kao autsajder što se tiče dopa ali ne i svega ostalog mislim da je pametno da se prijavi u komunu... ovako neko samostalno izlječenje nije baš pogodno... gotovo uvijek se ljudi vrate na isto... puno primjera ima i ovdje na forumu...

Sretno!! :-D
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: potrebna pomoc,savet

Post by Modesty »

nemožeš dobiti odgovor na to pitanje....i izbaci ga iz glave jer imaš prioritetnje stvari o kojima trebaš razmišljat a to je što sad ćiniti a ne o uzroku problema.......ponudili smo ti savjete,točnije savjet a na vama je da odlučite...ja jako dobro razumijem tvog muža jer je moj slučaj bio dosta sličan,imala sam duge pauze i opet recidive.
A to što trenutno nisi u stanju da izbaciš tu lavinu negativne akomulirane energije i osječaja je sasvim normalno....to će ići postepeno.....dobro je što si tu i sveremenom ćeš se pokalo otvararti.......piši prostim jezikom,jednostavno o svojim strahovima,trenutno šta te najviše zabrinjava ili plaši....eto ti neke smjernice.
Post Reply