STA NAJVISE MRZITE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by rajouno »

mrzim sto sam naivna i lakovjerna...phi
PER ASPERA AD ASTRA...
narcohimno

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by narcohimno »

mrzim kada djavo ispostavi racun pa bi jos i da malo ukrade...prokleta zikra.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by sunrise »

zikra zikra lose,lose, ne bi je voljela.ako mi nesto ne fali onda je to ona i sve sto ide uz nju i brijanje

sta mrzim? mrzim kad vidim u vijestima izvjestaje o zlostavljanju djece ili vijest da je opet dijete umrlo od izgladjelosti,ne sto nemaju nego sto roditelji ne brinu.ili,jucer, soc.sluzba spasila 5-tero djece iz kuce smeca i neodgovornih roditelja, prljavi,puni buha i gladni
mrzim pedofile
i silovatelje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Modesty »

Mrzim kad osječam mržnju...izjeda me i loše se tad i sama osječam
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Svire »

Mrzim da mrzim!
arkovski980
Posts: 4
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:18 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by arkovski980 »

najvise mrzim LAZ
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Modesty »

užasavam se od vlastite ljenosti...blago mom sinu,on bar ima neki autoritet(mene,oca,baku) koji ga natjeraju da uče...a ko mene matoru da natera....uh izgrize me svaki put kad ne pređem za taj dan dovoljno lekcija a nikako sama sebi da pomognem....baš sam bljak po tom pitanju i to mrzim.
User avatar
trna
Posts: 78
Joined: Thu Dec 13, 2007 11:31 am
Location: FUTOG

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by trna »

Koja je korist od mrznje?
Pozovi me u dan nevolje!
Tad cu te izbaviti, a ti ces me slaviti!
Bog
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Modesty »

trna wrote:Koja je korist od mrznje?
Da remeti duševni mir!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Tužna »

sanela wrote:
narcohimno wrote:NAJVISE NA SVETU MRZIM LICEMERJE KOJIM I OVAJ FORUM NE SKRTARI PUNO... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Što se tiče licemjerja na forumu, brate do vas je... odnosno do ljudi koji pišu. Ja ne znam koja je furka pisati da si čist, a gudrirat se. Odnosno, pisati neke laži i bajke... Pitam se koja je svrha pisanja takvih ljudi na forumu? To je meni bolesno. Ali, svako ima mogućnost da izabere da li će pisati ili neće i šta će pisati.
A laž je jedno od glavnih obilježja ovisnosti. Sve dok osoba laže nije spremna da se suoči sa sobom i da krene u proces promjene i oporavka.
Dodala bih još samo da osobe koje govore da su ćiste a gudraju se ,nelažu nas niti bilo koga drugog,več prvenstveno samo "sebe",što je jako žalosno....
Post Reply