Kafica (friška) jutarnja (doprinos redu i disciplini)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Kafica (friška) jutarnja (doprinos redu i disciplini)

Post by Ramona »

Ehee dobro vam jutro - iako je 14:23, meni je jutro - i uvik mi je tako, dok ne ručam - tako da mi popodne nikad ne počinje posli podne nego posli ručka - poručje - a ako recimo propustim ručak strašno se zbunim pa mi je dobro jutro sve dok ne idem leći, ajmo reći...
Fali neki smajlić-kafedžija - ovaj ka da pije kolu pa mi nije fora neka - triba bi bit baš s džezvicom i šalicom srrrrk
:drinkers:
Di si, Omare, ćićo draga - šipi šiši, i piši!
Di si Luna, Kate, di si M4J4, di ste, Zvrky, Pepe,Vlado, Cherry, Styx, Play - vid vid kol'ko nas je - a di su tek oni koje nisam napisala ! Ljubi vas Ramona
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Dobro jutro svima....
Ja sam sad ručala i sad ću da popijem još jednu kaficu i guaranu :drinkers: ....
Evo burazer još spava,i čeka se deda da dođe i oduzme mi ono malo slobode što imam,i mira u ovoj kući :smt010
Ja sam se malo oporavila od noćas :finga: ....mada duva mi se :smt028 MMMNNNOOOOGGGGGOOOOOOOOO :!: :!: :!:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Imaš guarane stara? A di si to nabavila, majke ti, a? :wink: Vi'š - kažem ja - ko zna, zna! Super je to, je l' da - daje snagu - evo ako si čula za Guano Apes (di je i taj bend nesta'?), oni vole guaranu isto - jeeee
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Draga Ramona,

Hvala na doprinosu redu i disciplini na forumu :smt045

Pozdrav svima :smt006 i lijepo provedite ovo nedjeljno poslijepodne...

Sanela
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Energetsko piće Ramonice,koga ima ovde kod nas kolko hoćeš :smt031
Hvala Sanela ....takođe :smt006
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Fala dear Sanela :wink: ... a imate guarane, tako, u obliku energetskog napitka - a što, u limenkama, bočicama? :smt048 Tko proizvodi?
Omćo, di si - amo dolazi da popijemo kavicuuuuu vuuuvuvuu
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

dobra vam ta kafica, evo i ja da se pridruzim Image heheh
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma daj...odakle ti soljica ???
Nije fer...mi ovdje iz case pijemo kafu...a ti i soljicu imas.....!!! Sto ti je tehnologija :lol:

e, ukinuse nam kafu...a meni ona stara nesto draga bila-al ok, ipak smo bili na 17-toj str :-D
Red i rad, aa? Ok....svim teskim radnicima...dobar dan! Jeste da je nedelja, i ja mrzim nedelju....ali ok....

ps nedelja je baksuzan dan-meni barem....eto danas mi je ispala plomba....uz pomoc bazooka zvake :-D hahahha....
ali tehnologija je savrsena, pa idem u apoteku da kupim ( :wink: ), pribor i stavim privremenu...ima fakat....kupis sve one spravice i smejsu i stavis plombu hehehe.... danas cu da budem zubar
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Guarana..KnjazMilos to proizvodi. Pio sam je prvi put na Exitu 2002, mislim. 5 eksera i 10 guarana i Idijoti i i Block Out i Bjesovi i Ritam Nereda za jedno vece.

Eeeee, ja se veceras osjecam fantasticno. Igrao sam basket, prvi put nakon sest mjeseci i boli me svaki djelic tijela. Obicno imam osjecaj da me momci stede zbog hepatitisa, da se plase jaceg duela i to, ali veceras je bilo drugacije. Mora da imam taj utisak zbog prekrasne sljive na celu. Sudarili smo se glavama, tip i ja, i da je bilo nekoliko centimetara nize i da su nam pukle arkade... ali nisu.

Jedino mi fale jedno 2-3 pive za finalnu obradu, jebiga. Trazim dlaku u jajetu... Imam osjecaj da cu da spavam kao beba. I da me nece probuditi jebeni cigos sa harmonikom u 08:00. Tip svakog jutra siluje harmoniku ispod mog prozora. A ja se budim nadrkan... Omare, imas li jos onu utoku ?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

:smt018 ne ne...fuj to!!!!
Locked