igre koje igraju narkomani

Na ovom forumu ćete moći čitati stručne tekstove u vezi narkomanije, tretmana i drugih srodnih tema. Korisnici foruma neće imati mogućnost komentarisanja tekstova.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

igre koje igraju narkomani

Post by Sonja »

Cao svima koji me se secaju, a vidim da ima dosta novih likova na forumu.

Nadam se da ste okej, nisam imala vremena da citam bas sve postove. By the way, da li je neko procitao knjigu "Igre koje igraju narkomani" Toplo preporucujem,


pozdrav


S. :rolleyes:
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: igre koje igraju narkomani

Post by zvrky »

Ooooo Sonja pa de si ti jbt nije te dugo bilo bwe ,drago mi je da te ponovo vidim ovde medju nama :D
"Igre koje igraju narkomani"
Nisam je procitala niti ikad cula za nju reci mi ko je pisac? da mogu da je potrazim negde.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: igre koje igraju narkomani

Post by Sonja »

De si zvrle :-D ,

Pisac je Zoran Milivojevic, imas jos neka njegova SUPER dela , kao emocionalna inteligencija itd. On je inace neuropsihijatar, 20 godina zivi i radi u americi, a sredinom 80 je kod nas bio medju prvima koji je pokrenuo program ....o kom necu da te smaram vec nadji knjigu i procitaj. Zaista neverovatno. Ja sam dobro, imam jos jedan ispit i diplomirala sam, saljem CV-je na razne konkurse, tj. trazim posao , nemam decka :( ali dobro.... ;-) STR8 evo 24 juna tri godine i tako. Sta ima kod tebe, pricaj, evo opet sam sa Vama preselila sam se pa dok smo dobili net pa me zato nije bilo...i tako



kiss, javni mi se

P.S. Inace jako korisne i zanimljive knjige ako te zanima psihologija, a verujem da zanima sve koji su u ovom problemu mozes naci na http://www.psihopolis.com

to je to, pa pisi 8)
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: igre koje igraju narkomani

Post by zvrky »

E pa super,drago mi je da si dobro ,nadam se da ces da castis kad diplomiras :-D onako viruelno ako nista drugo hehe ,kakav ti posao treba? U struci ili bilo koji? Sto se decka tice ..pa...naletece on sam vec to je opste poznata stvar :D
Kod mene nema nista specijalno mogu ti reci,radim i uzivam koliko god mogu,evo sad malo bila do Sarajeva druzila se s ljudima bilo nam mnogo lepo,uzela sam odmor 10-tak dana pa gledam da ga maximalno iskoristim :D
Nego..reci mi to je neka stara knjiga? Mogu je naci recimo u biblioteci nekoj ili da je trazim po radnjama da je kupim sta ti mislis?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: igre koje igraju narkomani

Post by Sonja »

U svim boljim knjizarama :-D :-D :-D :finga:
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: igre koje igraju narkomani

Post by Boban »

Jao imam njegove dve knjige "emocije" i "formule ljubavi" trovao sam se nekada psihoanalizom svaka im cast kako nepuknu od toga.
svetlana
Posts: 32
Joined: Sat Apr 05, 2008 11:08 pm

Re: igre koje igraju narkomani

Post by svetlana »

Draga Sonja,
dr Zoran Milivojevic se rodio, ziveo i zavrsio fakultet u Beogradu. Sad zivi u Novom Sadu, a radi u: Novom Sadu, Sloveniji, Becu etc.
Srdacan pozdrav!
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: igre koje igraju narkomani

Post by Sonja »

svetlana wrote:Draga Sonja,
dr Zoran Milivojevic se rodio, ziveo i zavrsio fakultet u Beogradu. Sad zivi u Novom Sadu, a radi u: Novom Sadu, Sloveniji, Becu etc.
Srdacan pozdrav!
Znadem, znadem ali isao on i za Ameriku, pricao covek Dr. Jeroticu u emisiji "Agape" na studiju B.

Hvala u svakom slucaju na onformaciji.


S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
svetlana
Posts: 32
Joined: Sat Apr 05, 2008 11:08 pm

Re: igre koje igraju narkomani

Post by svetlana »

Sto jest', jest', setao se on po Amerikama tamo! :) Sreca te se vratio. :) Vidim i ja- sve cesce gostuje po TV emisijama, ako, neka se narod edukuje.
Svako dobro! :)
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: igre koje igraju narkomani

Post by viola »

Pozdrav Sonji i ostalima :D Nedavno sam upoznala dr Milivojevica, i samo mogu da ga hvalim kao coveka, strucnjaka i sagovornika :D On ima neverovatnu energiju, pametan je, kulturan, na zemlji, i uopshte nije uobrazen niti nadobudan kako bi neko drugi bio na njegovom mestu! Meni je posle bilo jasno zasto je toliko popularan, i mislim da je on definitivno trenutno nas najbolji psihoterapeut :D Ja se do sad jos nisam impresionirala nekim psihijatrom koji je medijski previse eksponiran, jer obicno se ispostavi da nije zlato sve sto sija. medjutim, u njegovom slucaju, zaista se ispostavilo da covek ima sta da kaze i da mnogo zna. :D Ne mogu da vam opisem koliko me je pozitivno iznenadio! :D
Post Reply