ZAJEDNICA "CENACOLO"

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

osjecanka
Posts: 1
Joined: Thu Mar 06, 2008 12:05 am

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by osjecanka »

Miro, vidim da si stao sa pisanjem. Zasto ne znam.
Kao sto je Miro spominjao web na kojem bi jedan dio trebao biti posvecen zajednici, evo link: http://www.imemarijino.hr. To je web stranica osjecke zupe, ciji je zupnik vlc.Juric duhovnik zajednice u Sarengradu. Na stranici imate i svjedocanstva deckiju koji se sada nalaze u zajednici.
User avatar
miratesman
Posts: 126
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:30 pm
Location: Srbija

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by miratesman »

Ja ocigledno nesto nerazumem? Sta je problem? Sta je manipulacija?
Ja ili gubim vreme ili sam na pgresnom mestu?
Sve sto sam prociotala ne daje mi pravo da budem objektivna? U cemu je fgora???????
BUDALE I PAMETNI LJUDI JEDNAKO SU BEZAZLENI.NAJOPASNIJI SU POLULUDI I POLUMUDRI
User avatar
Vječni student :)
Posts: 18
Joined: Tue Jul 17, 2007 7:54 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Vječni student :) »

osjecanka wrote:Miro, vidim da si stao sa pisanjem. Zasto ne znam.
Kao sto je Miro spominjao web na kojem bi jedan dio trebao biti posvecen zajednici, evo link: http://www.imemarijino.hr. To je web stranica osjecke zupe, ciji je zupnik vlc.Juric duhovnik zajednice u Sarengradu. Na stranici imate i svjedocanstva deckiju koji se sada nalaze u zajednici.
Odnio te vrag pa gdje me nečeš pronaći. :axe: :lol: I mislio sam staviti link kad napravim sve kako treba :twisted: :twisted: . Al, nema veze ,drago mi da si ti to napravila :wink: :P
miratesman wrote:Ja ocigledno nesto nerazumem? Sta je problem? Sta je manipulacija?
Ja ili gubim vreme ili sam na pgresnom mestu?
Sve sto sam prociotala ne daje mi pravo da budem objektivna? U cemu je fgora???????
???
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Modesty »

Miro,šta nerazumiješ draga,CENACOLO je zajednica u kojoj sam ja bila.....samo pitaj
User avatar
Vječni student :)
Posts: 18
Joined: Tue Jul 17, 2007 7:54 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Vječni student :) »

Modesty wrote:Miro,šta nerazumiješ draga,CENACOLO je zajednica u kojoj sam ja bila.....samo pitaj
Ja sam muško :D . A u vezi Cenacola (skoro) sve razumijem ;-) ... Pa onda piši malo o Cenacolu, gdje, kad, kako, koliko dugo i sl... :-D :-D

A nije mi bilo jasno šta znači onaj upis iznad ;-)
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Modesty »

Moj post je bio namjenjen miritesman prijatelju,ona je napisala da joj nešto nije jasno.

U cenacolu sam bila od 2002-2004 Sestra Elvira me je poslala kući zato što sam imala obitelj i što je smatrala da mom sinu treba više majka kući nego da on bude u komuni.Bila sam svo vrijeme u Medjugorju i to si 2 predivne godine mog živote.....sve ostalo što te zanima,rado ću ti napisati.
User avatar
Vječni student :)
Posts: 18
Joined: Tue Jul 17, 2007 7:54 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Vječni student :) »

Modesty wrote:Moj post je bio namjenjen miritesman prijatelju,ona je napisala da joj nešto nije jasno.
A ono, pisalo je Miro pa sam se osjetio prozvanim :mrgreen:

Pa ne znam, piši što god hočeš-bitno da tema ne ode u zaborav... :mrgreen: Možda o svemu pomalo
A ja sam jednom skoro dobio batina od sestre Elvire :axe: Iako je duplo manja od mene :mrgreen: :mrgreen: Stvarno posebna žena

A možeš posjetiti i našu župnu stranicu (imaš link tri-četiri posta gore) i pogledati dio o Cenacolu pa mi poslati ako imaš neku nadopunu ili ispravak :oops: :-D
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Modesty »

Sestra Elvira je čudo od žene.....znaš li da je masu puta operisala koljena zbog silih molitvi na njima i da joj je doktor zabranio da kleči.......ali kako bi se ona drugačije molila Bogu za sve nas nego u najponiznijem položaju....nastavila je naravno...i zamisli,dobro je.
Galamila je ona na sve nas,zato što nas toliko voli,zato što nam je majka i što nam je cijeli svoj život posvetila.
User avatar
Vječni student :)
Posts: 18
Joined: Tue Jul 17, 2007 7:54 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Vječni student :) »

Modesty wrote:znaš li da je masu puta operisala koljena zbog silih molitvi na njima i da joj je doktor zabranio da kleči
Moram priznati da to nisam znao
Modesty wrote:Galamila je ona na sve nas
E u to uopće ne sumnjam :-D
funtta
Posts: 1
Joined: Sat Apr 05, 2008 12:13 am

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by funtta »

e ovako ja bi trebala razgovarat s nekim iz zajednice, zamolila bih nekog da mi se javi na mail funtta@net.hr, jer mi je stvarno potreban razgovor, HVALA VAM na ovakvoj stranici jer se danas ljudi ustrucavaju pricat o drogi, jako je tesko pronaci nekog za takvu temu!
Post Reply