hello

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ne znam spol, uskoro, za nekih 15 dana idem opet doktorici pa mozda saznam
Da li se debljam? mislim da se ne debljam puno, mislim da sam do sad dobila nekih 4 kg maksimalno za ovih 5 i po mjeseci. Ne znam da li je to puno ili malo, niti me ne brine ako bude jos podosta ali ne jedem puno nego bas po potrebi i nekako zdravo. Salatu, ribe, ili obrok ali kruh ne jedem i te gluposti, slatko uopce ne jedem jer mi ne ide, masniju hranu nisam nikad ni voljela. Cesto mi se desi da mi netko pridje i pita koliko sam trudna ili da mi kazu nepoznati ljudi kako sam lijepa trudnica a oni koji me znaju mi samo komplimente daju.
Moja mama a i baka su se po 20kg u trudnoci udebljale ali mi one kazu da uopce nisam kao one i da ne jedem puno. Ja sam nekako tu brigu o debljanju i tezini stavila sa strane i gledam da si ugodim i dam tijelu sto mi trazi. Ali, do sad mi se ni jednom nije dogodilo da mi se nesto turbo jede i da bas samo za to imam gust, mozda je i rano pa i imam vremena
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
freeda
Posts: 58
Joined: Thu Jul 12, 2007 9:17 pm

Post by freeda »

vazno je samo da si ti zadovoljna. kod mene je bila sl.situacija ali sam u zadnjih mjesec dobila 3 kg ali sam imala problema sa zadrzavanjem vode u organizmu.vazno je samo da se zdravo hranis.
freeda
Posts: 58
Joined: Thu Jul 12, 2007 9:17 pm

Re: hello

Post by freeda »

poslije silnih ubjedjivanja, natezanja, skoro rasturenog braka, policije, kradja... a da i ne govorim o njemu i njegovom psihickom i fizickom stanju donio je odluku i danas otisao u komunu.
presretna sam u ovom momentu i zelim to podjeliti sa nekim ko ce me razumjeti.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: hello

Post by joesspappa »

Super za njega!
A kako si ti inace?
Veliki pozdrav...
HUG!!
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: hello

Post by misty »

Evo i ja da se priključim, sad sam pročitala tvoj topic i baš mi je drago da je otišao u komunu, to je najbolje rešenje!

Kako si ti?
Kako beba?

Pozdrav! :smt006
Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: hello

Post by Andrijana »

Dobila si prostor da sebe oporavis i vratis u kolosek...da preispitas emocije, navike, teznje, da odredis prioritete.....da zivis....iskoristi to.

budi hrabra i bori se...to moze da bude pocetak
freeda
Posts: 58
Joined: Thu Jul 12, 2007 9:17 pm

Re: hello

Post by freeda »

hvala sto ste se javili.ok sam,beba je super.
Andrijana kako je kod tebe?
Misty i Joesspappa pozdrav veliki za vas.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: hello

Post by azraaa »

e ja mislim da je dobro da ste se malo razdvojili, to ce vam pomoci oboma, tebi da se malo odviknes od njega a i njemu od droge. nadam se da ce sve ispasti dobro. sretno!!!!
PDT_Love_07
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: hello

Post by rajouno »

ajde zelim vam svu srecu!cuvaj tu bebicu...pozzz
PER ASPERA AD ASTRA...
Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: hello

Post by Andrijana »

A cuj Draga Freeda, jos je jako rano za bilo kakav komentar.Vetrovi duvaju sa svih strana, ako temelj koji je napravljen u centru bude gradjen i dalje i ako se bude ulagalo u tu tvorevinu, moze se ocekivati da iz toga izadje nesto dobro, a ako je ,opet, ono sto se rodilo u njemu tamo u centru bez dubokog korena i taj temelj se moze vrlo lako srusiti.
Post Reply