Kako uciniti metadon pristupacnim u Srbiji?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A kome ti to zapravo, Luna, predlažeš ('treba ti 6 hepta...') :wink: hehehe !!!
(ne znam ja da smo mi skupa uspile izračunat ikakve hepte, da ga jebeš, nego nismo ni jedna ni druga znale koliko je mg jedan - ja nisam znala do nedavno dok nisam pogledala u kutiju i odlučila zapamtit, tako da znam preračunati ubuduće kad ljudi pričaju u miligramima - pa tu spiku nismo ni dovršile) ... a sa'š se naljutit ali ovo nije prvi put da kužim da ti je teško priznat da si nešto krivo rekla/fulala - pa aj da ovaj put bar to podiliš sa mnom ehehehe - nemoj se ljutit, ja sam isto takva - ne volim griješiti - al jebemu mater)
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa rekla sam da sam se preracunala.....
nije mi bas krivo to priznati...kad sam u krivu u krivu sam, kad nisam...onda cu uciniti sve da to dokazem :-D
a to predlazem-zapravo nekoj imaginarnoj osobi koja se zeli skinuti sto prije :wink:

ps zar se ne sjecas kad smo pricale o tome i dosle do zakljucka da je 3=30, 5=50 itd....
nema ni veze...nije to vazno ...barem ne meni :-D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A vraga mi je važno ... nego stvarno, kako bi ekipa u Srbiji mogla izboriti metadon? Ovo je stvarno strava što se tamo događa - kod nas u HR med i mliko - a tamo - nikako - a da ironija bude veća, oni imaju još više dopa i još je jači, i jeftiniji, kladim se da navučene ekipe ima pun k više nego kod nas - i tako ih zajebavaju s tim heptima - ne kužim yebate - izgleda da je mafija tamo stvarno prevelika/jaka i da im nikako nije u interesu da se ljudi skinu, tj. da se drogiraju o državnom trošku. Nije im ni kod nas (to u interesu), ni nigdi u svitu, nikom nije u interesu da se džankiji skinu (tako su i u Americi ibogain, čim su čuli za njegov učinak, isti čas stavili na listu zabranjenih supstanci), ali - vidiš - manje ... A pošto 'riba uvik smrdi od glave': garant je srpska vlada 90% sastavljena od dilera, pa im paše da ljudi kupuju kupuju kupuju ... A mislim, ja ne znam koji bi drugi razlog bio - zašto bi izmislilli 'diplomatski imunitet', ako ne zbog toga da mogu prenositi sve i svašta bez da ih itko dira - a ljuudiii zakonaa ts ts - lako je tako - ti si zakon i stvaraš zakon onako kako ti najbolje paše ... blago im se, šmrc
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma ja samo polako i bit ce dobro.Ako ja ne OWERIM
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Ramona potpuno si u pravu. Mafija je izuzetno jaka, znaci ja ne pamtim da je u BG ikada bila nestasica heroina a cena je dosta niska s obzirom na kvalitet. Mnogo ljudi je navuceno narocito u Bg i NS i Nisu al boli drzavu K.
Nema metadona nema ni taj subotex jedino dobijes trodon i bensedin i to 7 dana pa posle ti daju neke lekove sacuvaj boze. Ko da si ludak (meni je jetra pokazala gore stanje posle tih lekova nego dok sam uzimao dop!!)
Naravno metadon mozee da se nabavi samo "preko veze" ili na crno a cena je 50 eura za bocicu. Pa aj se sada ti skini u takvom stanju i okruzenju. Zato komune odn. centri koje vode bivsi narkomani i imaju najvise uspeha pri lecenju.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E e, to to, 'liječe' narkomaniju neurolepticima, ko da smo shizofreni, ko luđake ... To je čudo neviđeno - to je isto ko da sam recimo sad ja slomila nogu, a doktor mi da nešto protiv proljeva. Ma užas - samo zbilja ne znam što da napravite - teško se/nemoguće 's rogatim bosti' - jooj grozno ...
Locked