JOS SAMO NIJEDNOM

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Re: jos samo jednom?

Post by nadin »

nemaš što da žališ...tvoj izbor mi se čini jako korektnim.moraš se djelima dokazivati kad si odlučio da se upustiš u borbu za život...znaš i sam da naše riječi često ne ostavljaju dojam velike sigurnosti...bar ne u familiji.riječ bivšeg narkomana bez dobrih djela ne ulijeva mnogo sigurnosti.moja mama ni nakon testa na drogu koji je bio negativan nije mi vjerovala,naravno kad sam krizirala priznala sam joj što sam sve popila ne bi li očistila organizam od otrova.što si sebi zacrtao to pokušaj i ostvariti...korak po korak...uspjeti ćeš ako budeš vjerovao samom sebi.i ako je tvoja istina upravo ta-želiš prestati trovati sam sebe,što vjerujem da jest...ajde da ti više ne solim pamet..ha,ha..
-ja se upravo spremam kod svoje doktorke...znači izlazim van...doduše nije mi daleko odmah iza čuvenog kioska od jučer...možda opet svratim po cigarete,kod drage prodavačice.ne mogu si pomoći opet vodim diskusije u glavi što će pričati sestrice u klastofobičnoj ambulanti..."po koju je sada uputnicu došla,vidi je ko fantom iz opere...itd"...ali moram otići na pregled ova temperatura kao da mi prži mozak,baš se loše osjećam...najvjerovatnije će mi reći da je viroza(opet sama sebi postavljam dijagnozu)...
eto kasnije ti ispričam drugi utisak mog izlaska...drži se... 8)
WHO DARES,WINS
narcohimno

Re: jos samo jednom?

Post by narcohimno »

ucinio sam dobro delo ali da se osecam nesto posebno ispunjeno zbog toga...pa,bas i ne(bez preseravanja),sad mi pade i hiljadu drugih stvari koje su mi potrebne,ali u onom trenutku mi je samo jedna stvar bila u glavi...znam da zvucim sebicno ali jebem ga,samo sam iskren...nego reci mi,jesi li cula stvar(vidim da cesto pominjes to)'phantom of opera'?to mi je jedna od omiljenih stvari grupe 'IRON MAIDEN'.pozdrav
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: jos samo jednom?

Post by maxlo »

ucinio sam dobro delo ali da se osecam nesto posebno ispunjeno zbog toga...pa,bas i ne(bez preseravanja),
Dobra dela se vracaju troduplo,zato samo opusteno i jebes zelenu skoncentrisi se na oporavak.....ajd u zdravlje :wink:
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Re: jos samo jednom?

Post by nadin »

budi prema sebi uvijek iskren i ne plaši se pokazati svoje emocije-to ti je moj savjet...istina kakva takva je bar nije laž,a emocije već sam ti napisala tvoje su...ispolji ih...kroz ružne događaje često bolje upoznaš samoga sebe,nego kroz lijepe.
mnogo puta kada ti je teško poslušaš sve što imaš reći sam sebi a kad ti je dobro nije te više ni briga...polako jedno po jedno djelo...jednog dana ćeš vidjeti i osjetiti plodove...
a fantom...draga mi je ta stvar...ja ti ovako imam baš lude nazive za samu sebe...a šta ću kad se tako osjećam,tako se onda i ispoljavam...često su mi prije govorili da promjenim izraz lica,a ja odgovarala da je to jedino koje imam,nemam drugo...kome se ne sviđa neka okrene glavu...kažu da su oči ogledalo duše...a one daju odraz našem liku bilo u ogledalu ili ispred tuđih očiju... :P
WHO DARES,WINS
narcohimno

Re: jos samo jednom?

Post by narcohimno »

ja sam,uglavnom iskren i ne krijem svoje emocije,nadin.neznam kako si stekla takav utisak ali dobro,boze moj...nego interesuje me jedna stvar.naime,kada sam tek poceo da se skidam,negde oko treceg,cetvrtog dana apstiniranja,resio ja da se odradim troksima pa sam uzeo 17 komada i mislim(nisam siguran)da me je drmnula epilepsija...poceo sam da osecam kao neku vrstu gubljenja svesti i sledeceg cega se secam,ja lezim i pusim patos...ustao sam i nista.sutradan,kada sam se probudio imao sam jaku upalu skoro svih misica u telu i neki cudan osecaj u glavi,koji osetim i sada ponekad.ja mislim(bar po pricama sto sam cuo)da je to cuveni gospodin epi.ima li neko od vas koji su imali takva iskustva?interesuje me da znam dali da idem da pregledam ovu ludu glavurdu...UP THE IRONS!!!
User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Re: jos samo jednom?

Post by nadin »

svi mi koji se javno izrazimo o našem pravom stanju,iskreni smo jel tako?? loše smo-dobro smo,pogriješili smo-napredujemo,to je istina! vidi ovo-ja sam imala dvije vrste istine...ljudima bi lako odbrusila istinu u facu ali prema sebi nisam bila iskrena...koliko puta sam sebe lagala i lagala.htjela sam sebi priznati istinu ali nisam imala snage-sada kad sam uspjela doći u tu fazu mogu ti reći da boli...nije lako prihvatiti svoju istinu o samom sebi iz svojih usta...bar ne meni.
vezano za epileptične padove...ja sam od trodone imala fatalne gubitke svijesti...jedan put sam ufurala 5 kubika drugi dan apst.i izvrnula se...blokada...kad su me primili u bolnicu posumnjali su na epilepsiju i nakon promatranja dali mi tegretol 200 dok ne uradim ct mozga.kad sam pročitala sve nuspojave nisam to htjela ni popiti(hvala bogu)...i ct mi je bio uredu...tako da sam na svu sreću dobro prošla...otiđi na pregled ako se to učesta nemaš što izgubiti...
WHO DARES,WINS
User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Re: jos samo jednom?

Post by hellfire »

hoce to od trodona...meni je se deshavalo isto...izgubim snagu, svest...pochnem nekontrolisano da se tresem...modro pred ochima, mutno...a nikako ne mozesh da se iskontrolishesh da ne popijesh patos...uzasno...jednom mi se to desilo dok sam silazio niz stepenice i stignem nekako do vrata, uhvatim se za kvaku i pochem da se tresem ko nenormalan drzeci se za kvaku sve dok nisam otvorio vrata i prosuo se celom duzinom, isekao bradu(2 kopche zaradio)...a ne smem ni da pomislim shta bi tek bilo da sam overio niz stepenice...to bi trajalo par sekundi i posle ustanem najnormalnije...ali zato prethodno overim patos i razbijem se ko p*zda...retko su mi se deshavali takvi napadi, ali kad se dogode znalo je biti krajnje strashno...zato je uz trodone uvek preporuchljivo uzeti neshto za smirenje, upravo zbog sprechavanja tih napada...Elem, u svakom sluchaju trodone definitivno treba izbegavati jer su jako zajebani i ostavljaju zeshce posledice...
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
User avatar
savjest
Posts: 30
Joined: Thu Feb 28, 2008 12:11 pm
Location: SARAJEVO

Re: jos samo jednom?

Post by savjest »

ZDRAVLJE JE POKLON BOŽIJI
ČUVAJ GA SRCEM I PAMETI
narcohimno

Re: jos samo jednom?

Post by narcohimno »

za ovih par sati sto sam sastavio spavajuci sanjao sam jedan cudan san.kao,sedim ja u mojoj memljivoj kancelariji i standardno,smaram se,kad u jednom momentu ulazi moj stari drugar djomla(brat po hemiji)koji inace boravi u bg-u.desi djomla,de si druze,bla,bla...kako je...truc,truc...evo,zivi se nekako...tralala i ispricam mu ja da se ne picim vise,on to prihvati sa odusevljenjem-drago mi je zbog tebe druze ali ja sam jos uvek malo u sranju...rece to i izvadi kesicu sa dopom i prosu je na moj kancelarijski sto uz pricu-samo da se popravim,nastavi ti gde si stao...bio sam hipnotisan i fasciniran prizorom.cela prica o skidanju pade u vodu.napravi i meni lajnu-rekoh.nemoj,koji ce ti to kurac,smrc...tipicno narkomansko preseravanje.ma sta nemoj,uzeh karticu,razvukoh poveliku lajnu i naravno povukoh...u iscekivanju rada ladno me presece alarm od telefona i ja se probudih jutros,pravo sjeban...krivo mi bilo sto je u pitanju san...mozete misliti...eeej!!!sad sam se sabrao i razmisljam...dali cu biti ovako jak kao u snu ako dodjem u slicnu situaciju...?eeee,u picku,lepu materinu...
User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Re: jos samo jednom?

Post by nadin »

trudi se biti jak...sjeti se sna...isčupaj iz njega snagu... :!:
WHO DARES,WINS
Post Reply