ANONIMNI IZ CRNE GORE

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Svoj prošli život niti mogu niti želim da zaboravim, sve te stvari na kraju i čine mene kao ličnost. I boriću se koliko god mogu da ljudi shvate da rješenje stvarno postoji i da je narkomanija stvarno izlečiva bolest.
Nestaje praznina…Cutala sam pod heroinom-a imala sam sta da kazem..mogla sam da stavim flaster na usta..ili da cucnem…Kokain?-Mogu da skačem! Exer-zabiċu ga u zid!
Trava..nneka raste..marihuana je droga!
Bježati od bolesti problema-načinom –hm…udajom, ženidbom, novim poslom, bježanjem u neki sasvim drugi grad-planetu-Ostaješ sa problemom. Putovala sam i vracala sam se Dopgorici..Vrijeme se ne kupuje..”Ne možeš mi qpiti ljubav”-onaj teen film-al istinit naslov. Ni moj problem nije bila “samo” droga”..Problem je bio u meni-samo u meni! Praznina…Sada sam bez ikakve šminke..make-upa-A Ti-make up your mind..Zamislite da ste u bolnici..Bolesni od iste bolesti. Kakav je osjeċaj kada neko napusti sobu-ode kuċi zaliječen il izliječen ili umre???!!! Ispunjava me svaki dan-ne samo danas-ispunjavalo me je uvijek..Kada popričam sa prosjakom…a nemam centa..Vidim zahvalnost..dam jabuku, ako nemam nešto drugo. Da svojoj majci lampu-skoro 2m visoku prenesem pješke do kuċe-Možda i 1. put viđeno u PG. Okretali su se-hehe-možda najviše hm momakaAkoakaO`, nego ikad) -"Ne okreċi se, sine"
Jesam li normalna?!
TO SAM JA
i....http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.p ... 192#p46192
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by maxlo »

…Kokain?-Mogu da skačem! Exer-zabiċu ga u zid!
Trava..nneka raste..marihuana je droga!
Da nije droge ova planeta bi odavno bila samo prasina u univerzumu.......ako me shvatate
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Ne maxlo, nego da nije droge bila bi usijana masa lave?Covjece (svakom covjeku, 1. sebi se obracam)?! Jesu zivjeli ljudi bez kopjutera, telefona, debilnih telefona, jesu kljukali tablete, je`l bilo "meteopata", je`l bilo nervoze? Covjek je sebe doveo do instant resenja... A, ja sam samo za instant-tj ness kafu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Ako ces kokain-skaci-heroin-chuchni-exer-zabij ga u zid...speed..trchi i tak....tak-tak
Ama...ok samo danas...Al SVAKO DOBRO-ne samo danas...A ako oces...intraven. DaBog da te pcela ujela! (moja kletva), a kolko ja zlo mislim!?
Ovo je naravno za sve...............
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

"хлеб наш насущный даждь нам днесь".

Uputstvo za upotrebu: (pro)ċitaj kao što je napisano
Za+protiv zloupotrebe-papir ne koristiti u svrhe razne…ostaviti ga na licu i naličju mjesta, ukoliko ne želite svrsishodno da ga “iskoristite”


Daj mi snage da prihvatim stvari koje ne mogu da promijenim
Hrabrost da mijenjam ono što mogu da promijenim
Razum da razlikujem prvo od drugog

….Ne znam šta da tražim od Tebe…Ti jedini znaš šta je meni potrebno. Ti me više voliš, nego što ni sam tražiti ne umijem. Ti vidiš moje potrebe, koje ja ni ne znam….Unizi i Iscijeli…Porazi i Podigni……Sam Ti u meni moli se


Vjeruj u ovaj ručni spis
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo sam 28.02. podijelila mixanoj grupi. To je bio moj rastanak, ali ponekad Ċu otiċ
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by rajouno »

POTVRDJUJEM!!!
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

droga nikad sam zlo u tebi.jpg
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

RAČUNAJTE NA NAS

Post by heroinapg »

Elem, PAS-psihoaktivne supstance (uključujuċi alcohol-ohol!)…PAS-za nas je bila substitutivna-substituciona teraija-tapija. Iako sam možda spomenula, pomenuċu opet i opet…Dok ne dođe, baš do Tebe…Pokušavala sam da se “skinem” sa marihuanom, sa alkoholom, sa mixom i remixom alkohola i tableta). Sa D. sa povremeno dijelila joint-vezu u pravom smislu te riječi, a Spajao nas je i taj dim…bratski i sestrinski…Znam i poznajem mnoge ljude koji su alkoholom liječili drogu?! Produžavali bollest smisla i besmisla.. Poginuli kao žrtve…nijemo u alkoholisanom stanju…PAS…računajte na nas
Šta posle 12 koraka?Svaki korak je gorak. Tvrd je orah voċka Čudnovata…Ali vata-hvata. Posle 1. prelaženja programa “12 koraka”, pitaju se ljudi “A šta sada”….parafraziram…nisam ništa stekao/stekla. Naučio/ċhila…. I vraċaju se over and over, ponovo i ponovo…Idu od početka. Od 1. koraka…kao da ga nikada nisu ni čitali ni prešli. Kao i svaki film, knjiga, kolikogod puta da je čitate, svaki put ċe izgledati/ dati drugačiji info.
Vjerujem da se svi ljudi koji se vraċaju programu, neċe vratiti zlu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Autorska prava

Post by heroinapg »

Cijena otkupa Autorkog prava
Jedna kopija-jedan apstinent
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Izjava dana:”Narkoman sam 10 godina, od toga 4 godine čekam”-dilere itd…”
Post Reply