-InTRO-Hroinapg

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

2 b continued
Last edited by heroinapg on Sat Nov 08, 2008 2:05 am, edited 1 time in total.
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by maxlo »

Dobro izgledas...........pogledano 4 puta
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

Ovo je slika-MOLITVA-ispred Crkve Svetog Đorđa-izgled???hm-unutrašnje....Ja sam za izgled..NE da izgleda
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by maxlo »

Svoj prošli život niti mogu niti želim da zaboravim
Svoj prosli zivot netrebamo da zaboravimo niti da ga se stidimo.Nasa proslost nam moze biti od koristi bez obzira na to kako smo je proveli.Svako iskustvo ima smisao sve dok mi iz njega mozemo nesto da naucimo.
Ta zivotna borba koja nam predstoji--taj nuklearni rat--koliko god teska moze biti isto toliko smesna,laka i bezbolna ako izgradimo stavove sa postojanim temeljom i stvarno nadjemo sebe u sebi i ostalim delovima stvarnog-nestvarnog zivota.
Bježati od bolesti problema
Mozemo pobeci i na Mars ali oni ce nas i tamo naci i kako kaze neka tamo Heroina :wink: --ostajes sa problemom...znaci
nema bezanja USTANI I BORI SE----ako pobedis iz takve borbe mozes izaci samo mnogo jaci i naravno srecniji-najsrecniji.
Rat protiv droge je izgubljen.Zakonom zabranjene droge su danas jedan od najunosnijih poslova u svetu.Droga cini da se osecamo dobro,a potreba da se osecamo tako je iskonski ljudski cilj.Mi smo bica koja imaju potrebu da u zivotu napreduju,teze usavrsavanju i ispunjenju jednostavno da se osecamo dobro.Droga nam taj osecaj daje trenutno,ali ona aktivira ono sto se vec nalazi u nama i bas zbog toga ako se stvarno potrudimo i bez nje se mozemo osecati dobro,odlicno,savrseno.Kapiram kada jednom osetimo to uzbudjenje prirodno ce mo poceti da izbegavamo ono sto nam stvara blokade--DROGU

Mnogi vec rekli-------mogu me mrzeti svi doktori ovog sveta ali NARKOMANIJA JE IZLECIVA BOLEST BREEEEEEEEEEEE :finga:
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

Hvala “slučajnim” lektorima. Nisam ja to rekla-to je fakat. A bježati od bolesti i problema je nemoguċa misija
U can run, but U cannot hide
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by Modesty »

"Mnogi vec rekli-------mogu me mrzeti svi doktori ovog sveta ali NARKOMANIJA JE IZLECIVA BOLEST BREEEEEEEEEEEE "

Neće te dragi niko mrziti,to je več potvrdila i svjetska zdravstvena organizacija!
Heroina i ti ste rekli sve,nama što dodati.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

Al si dodala.. :tonqe: A i ja cu. :idea: Pravi Doktori-ne zanatlije su ponosni na svakog izlijechenog pacijenta, kao i Profesor na svakog ispravno upucenog/ nauchenog/ obuchenog uchenika
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Jutarnje

Post by heroinapg »

Pusticu glas iz grla....Al, samo obrisah jednu poruku
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

Fotka je inache od mnogo ranijeg datuma-bila sam potpuno chista...Znala da se molim...A nista nije slucajno...Molila sam se i za
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by Modesty »

Dobro jutro ljepoto moja...pomolimo se skupa samo za danas......danas nećemo uzeti drogu!
Locked