NEMA KRAJA NIKADA ....

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

NEMA KRAJA NIKADA ....

Post by netko »

...........
Last edited by netko on Sun Apr 11, 2010 7:51 pm, edited 4 times in total.
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj osobni izbor i postoji samo jedan..

Post by netko »

..............
Last edited by netko on Fri Aug 15, 2008 7:11 pm, edited 1 time in total.
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj osobni izbor i postoji samo jedan..

Post by netko »

i mislima shvatih koliko vijuga postoji, koliko putova postoji a ja hodam jednim, razgranah ulice svoje i sunce obasja asfalt kojim se ocrtavaju tragovi moji... moj osobni izbor ne postoji samo jedan..
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: moj osobni izbor i postoji samo jedan..

Post by ...iva... »

netko wrote:i mislima shvatih koliko vijuga postoji, koliko putova postoji a ja hodam jednim, razgranah ulice svoje i sunce obasja asfalt kojim se ocrtavaju tragovi moji... moj osobni izbor ne postoji samo jedan..
:) :)
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: za kraj

Post by netko »

.................Ne znam da li će ovo ikad itko pročitati al jedno znam i mogu reći.. Poslije pet godina shvatila sam kolko mozga imam, kolko sam samo psihički jaka i razmišljam svojom glavom a ne osjećajima.

Super sam, sretna i okrećem svoj život prema drugom suncu.....

da izbacim samo nešto (fuj gadi mi se, ja jesam nakon svega ispala idiot najveći, jadnica koja pokušava nekom pomoć i to sam priznala) ali zato život ide dalje ..... :D i ja sa njim
ohladila sam glavu i sve bacila, ubila, sve je mrtvo još od jučer, "ljubav" je bila budala...

Drage moje mlade dame, djevojke i žene....... neću nikom solit pamet, neće me nitko ni poslušat košto ni ja nisam nikoga al moje se završilo normalno i dobro.... čuvajte se i pazite ovisnika o drogi (čast izuzecima) al ipak dobro otvorite oči, uši i svoje poglede....

zauvijek vaš NETKO (nema više smisla da se ovdje vraćam) ..
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: za kraj

Post by PsyTechGirl »

netko wrote:.................Ne znam da li će ovo ikad itko pročitati al jedno znam i mogu reći.. Poslije pet godina shvatila sam kolko mozga imam, kolko sam samo psihički jaka i razmišljam svojom glavom a ne osjećajima.

Super sam, sretna i okrećem svoj život prema drugom suncu.....

da izbacim samo nešto (fuj gadi mi se, ja jesam nakon svega ispala idiot najveći, jadnica koja pokušava nekom pomoć i to sam priznala) ali zato život ide dalje ..... :D i ja sa njim
ohladila sam glavu i sve bacila, ubila, sve je mrtvo još od jučer, "ljubav" je bila budala...

Drage moje mlade dame, djevojke i žene....... neću nikom solit pamet, neće me nitko ni poslušat košto ni ja nisam nikoga al moje se završilo normalno i dobro.... čuvajte se i pazite ovisnika o drogi (čast izuzecima) al ipak dobro otvorite oči, uši i svoje poglede....

zauvijek vaš NETKO (nema više smisla da se ovdje vraćam) ..

Puno misterije si ostavila za sobom..
Nadam se da ćeš se jednom stvarno vratiti čisto da podeliš iskustvo, a da ćeš mimo toga ostati srećna do kraja života..

Veliki pozdrav od N.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: za kraj

Post by netko »

hey psy tech, ma kako kažu uvijek se čoek vrati malo na neka stara mjesta čisto da vidi šta ima... jel se šta promjenilo il nešto novo desilo heheh ...
al nemam ja svoje priče niti mi se to da pričati što prije izbljedi to bolje.. sjećanja su najgora al prolaze vremenom i to mi je drago..
eto ja mogu reć da sam relativno mlada al ova petogodišnja situacija me naučila pameti i svako iskustvo je dobra lekcija, možda ipak neke stvari je bolje shvatiti prije nego kasnije
nek mi se zaokruži još jedna godina i sve će to lagano prošlost da ostavi kod sebe.......
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: za kraj

Post by netko »

JBG zar to ne kažu svi kad skontaju da neke stvari dođu potpuno nenadano, kad misliš da si daleko od svega toga al ono nemaš pojma nekad se zadesi baš onda kad se najmanje nadaš... al normala trenutno sve je okey....
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: za kraj

Post by netko »

netko wrote:.................Ne znam da li će ovo ikad itko pročitati al jedno znam i mogu reći.. Poslije pet godina shvatila sam kolko mozga imam, kolko sam samo psihički jaka i razmišljam svojom glavom a ne osjećajima.

Super sam, sretna i okrećem svoj život prema drugom suncu.....

da izbacim samo nešto (fuj gadi mi se, ja jesam nakon svega ispala idiot najveći, jadnica koja pokušava nekom pomoć i to sam priznala) ali zato život ide dalje ..... :D i ja sa njim
ohladila sam glavu i sve bacila, ubila, sve je mrtvo još od jučer, "ljubav" je bila budala...

Drage moje mlade dame, djevojke i žene....... neću nikom solit pamet, neće me nitko ni poslušat košto ni ja nisam nikoga al moje se završilo normalno i dobro.... čuvajte se i pazite ovisnika o drogi (čast izuzecima) al ipak dobro otvorite oči, uši i svoje poglede....

zauvijek vaš NETKO (nema više smisla da se ovdje vraćam) ..
AMA NEMOJ , JEDNOG SE RIJEŠILA A ISTE STVARI PRIHVATILA SAMO SA DRUGE STRANE U P.M. NIKAKO SE ISKOPCRATI IZ GLUPOSTI.. jbt kako nekad čoek razmišlja pa kad se pričita sje*e se... hmmm
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: NEMA KRAJA NIKADA ....

Post by klara60 »

Zar ne mislis da je bolje i za tebe da podjelis svoje iskustvo, da izbacis iz sebe to sto te muci, to sto nam u zagonetkama saljes?
Post Reply