da li je moguce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

she_Sa
Posts: 17
Joined: Thu Dec 13, 2007 6:24 pm

da li je moguce?

Post by she_Sa »

Bivsi decko mi je bio godinu i po navucen na heroin, sa prekidima.Sada je bio na detoxu i cist je,fizicki.Da li je moguce da ostane cist,jer sam je trazio da sto prije dobije mjesto na klinici za detox.Cini se da je i njemu dosta tog zivota narkomana.Sta vi mislite?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: da li je moguce?

Post by rajouno »

Nije zahvalno davati ikakve prognozena osnovu 2-3 recenice koje si napisala.nadam se da ce ostati cist!
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: da li je moguce?

Post by zvrky »

I da je vise recenica ista stvar,nadamo se svi da ce ostati cist,da moguce je sve od njega zavisi.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
she_Sa
Posts: 17
Joined: Thu Dec 13, 2007 6:24 pm

Re: da li je moguce?

Post by she_Sa »

pa ne znam,sta da pisem,zapravo ne znam odakle da pocenem,jer se puno toga dogodilo s njim.Koma,klinicka smrt 2 puta... :cry:
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: da li je moguce?

Post by cokapeace »

Kreni polako od -početka..vremenom ćeš složiti kockice,e tebi samoj će neke stvari postati jasnije...a mi smo tu..i svi smo isto počeli otvaranje ovde..većini je pomoglo..pokušaj :wink:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
she_Sa
Posts: 17
Joined: Thu Dec 13, 2007 6:24 pm

Re: da li je moguce?

Post by she_Sa »

E ovako... bili smo skupa tri godine, u kojima me je najmanje 10 puta prevario, a ja mu vratila i onda bi opet bili skupa. Onda mi je svega toga bilo preko glave,(pocela sam s njim vezu kada je meni bilo 15 a njemu 17 god) i odlucila sam da raskinem, da mu pokazem da mogu bez njega. Ali nisam u biti htjela da se stvarno razidjemo.Ja sam pocela izlaziti s drustvom i provoditi se,a on je poceo tugovati.Ni skim nije htio da prica,u drustvu je uvijek bio tuzan.Zvali su me njegovi prijatelji da mu se vratim itd.A ja cool pa necu,da sam se bar tada,prije 2 godine s njim pomoirila,mozda ne bi doslo do svega ovoga.Uglavnom,neki "prijatelj" mu je rekao da proba heroin,bice mu lakse,nece misliti na mene itd.A on,naivan kakav jeste i uradio to i naravno nakacio se.Nisam ja to odmah znala,pricalo se,ali nisam bila sigurna,nisam mogla vjerovati... Onda nakon par mjeseci mu je kao dosasilo i otisao u gradsku bolnicu,na psihijatriju da se kao lijeci,ali nije dugo izdrzao.Cim je izasao necim se on i neki prijatelji odvalili,vjerovatno metadon,kod njega kuci.Ujutro ga mama nasla polumrtvog i u bolnicu.Bio u komi 3 dana i imao klinicku smrt 2 puta u ta 3 dana.Zivac u nozi mu otkazao i sad ima problema s tim.Onda je izasao,bio u nekoj banji i bio cist 2-3 mjeseca.Nakon toga se opet nakacio na heroin,mada nije htio da prizna.Prije 2-3 mjeseca opet mu dosadilo i sam se pokusao skinuti,krize ogromne i jedva dobio mjesto u Sarajevu na detoxu.Bio 3 sedmice i sada je van.Fino se ponasa,udebljao se,ali opet sada ga traze sumnjivi ljudi,neki prijatelji,koje niko ne zna.On opet negdje ide,ali ne zna niko tacno gdje.Kaze kao ne bi vise uzeo nesto,jer mu je noga pocela da opet malo funkcionise pa mu drago.Kaze kao nece da opet oslabi zbog droge itd.Ne znam.... da sam bar ostala s njim...sada ne mogu imam decka...
she_Sa
Posts: 17
Joined: Thu Dec 13, 2007 6:24 pm

Re: da li je moguce?

Post by she_Sa »

pa ja se napisala,a niko ni da mi recenicom odgovori........ :cry:
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: da li je moguce?

Post by jana »

Evo,odgovorit cu ti ja .Imas novog decka,i imas iskustvo sa predhodnim.Zivot je putovanje u kojem srecemo razlicite ljude.Nemoj da umisljas da si ti bilo sto kriva u vezi sa predhodnim.Postoje ljudi koji ce uvijek da tovare svoje probleme i slabosti na ledja drugih,pogotovo onih koji su im na dohvat ruke.Samo idi dalje,ne osvrci se.Tako je bolje...
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: da li je moguce?

Post by coacoa »

ajd sad se malo skontaj s svojom glavom , zaboravi ako mozes, i pali !
Po meni, sve je jasno......
Ja sam musko, sa ribom s kojom sam 10 godina, ocekujem bebu, dok smo se ":zezali" zezali smo se zajedno, bio to u pitanju dop , lsd, cox ili sta vec,.......A nikada , NIKADA je nisam prevario, niti mi je to palo na pamet....!!!

Zajhedno smo se macovalki i borili, trrazili resenja......
Nasli smo neka, ali opet ostaje neko sranje koje treba da prodje godinama, naravno, ukoliko se ne gudriramo....
Ona to naravno u trudnoci ne cini, ne pije, cigarete nista itd...
Ja scirkam Milicu Caricu, pusim, i pokusavam da nadjem razumno resenje za dalje .......

Mislim da nisi ni mala ni luda da se macujes s takvim likom....U mojoj okolini takvih je milion! Zato i ne izlazim u grad! Nalazim neka druga resenja.....ajd sad pali, nadji zdravog i normalnog decka i kao sto rekoh " zaboravi ako mozes'

" treba da odlucis o svemu, o zivotu kakav nije , kakav si zamisljao...
Uplasen i sablastan, sve sto osecas, od bola je strah"
MAJKE.....jbg, to mi sad ide na winampu i poklopilo mi se....
pozzz sve naj....
ps.
i sta ti znaci ovo:
sada ne mogu da imam decka.......
povraca mi se bas sad ...
sorry
aaaarrrggghhhh -( coa povraca)
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
she_Sa
Posts: 17
Joined: Thu Dec 13, 2007 6:24 pm

Re: da li je moguce?

Post by she_Sa »

CoaCoa...napisala sam sada ne mogu da mu se vratim,jer imam decka. Da li je dokaz da opet nesto uzima ako laze gdje je i skim???? Mislim da znam odgovor ali tesko je......
Post Reply