dali ste uspjeli ostvariti svoje snove? kada mislite?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

dali ste uspjeli ostvariti svoje snove? kada mislite?

Post by Jelena »

otvaram temu jer mi je upalo u oko nesto sto su napisale pepeljuga84 i Luna na temu: stvari koje nas zanimaju... Vidim da vas zanimaju ozbiljni poslovi, pravo, sociologija i slicno.. sve neke teske struke koje zahtjevaju puno zrtve i rada. Onda se pitam koliko jos na ovom forumu ima izrazito inteligentih, kreativnih i pametnih ljudi koji su imali svu ambicioznost i zelju ovog svijeta i onda ju usmjerili u potpuno pogresnom pravcu? Sta se to desilo u nasim zivotima da smo odlucili da mi ipak ne mozemo ostvariti te svoje snove, tko nam je rekao da moramo prestati sanjati i jos bitnije; zasto smo mu pobogu povjerovali?!

bas mi je ovo palo na pamet.. kladim se da na forumu ima jos dosta ljudi koji su imali velike zelje i ambicije, pa mozda ne bi bilo lose da se podsjetimo na njih i da ih podijelite sa svima ostalima ovdje.. Mozda i da si kazete da te zelje i snovi mogu biti ostvareni jos uvijek i da nije kasno. Ja si volim reci; ako je mogao netko drugi, pa zasto onda ne mogu i ja?! Mogu i ja!

Inace, moj zivotni san je bio putovati, na koji god nacin... Nikada nisam odustajala od tog svog cilja i iako su mi govorili da je nerealan i da se trebam spustiti na zemlju,. i u najgoroj krizi bi si znala reci; ma viditi ce svi oni, ja cu ostvariti svoje snove!
Iako nisam imala pojma kako i na koji nacin, uspjela sam naci put. Sada se bavim poslom koji ce mi dozvoljavati upravo to; da putujem po cijelom svijetu i da mi netko za to placa ( ima i rada naravno, ali u usporedbi sa ostvarenjem zelja, svaki rad je djecja igra ).

Evo, osjecala sam da bi bilo dobro ovo podijeliti sa svima vama i reci vam da uvijek vjerujete u svoje snove i da radite na njima jer nije kasno, nije kasno!

pozdrav svima :)
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

:wink: :-D
Daniel Trifunovic
Posts: 34
Joined: Fri Apr 15, 2005 11:56 am
Location: Beograd

Post by Daniel Trifunovic »

Ja sam proslu i deo ove godine studirao ekonomiju. Nikada nisam znao ni sto sam je upisao. Cinio sam u to vreme puno gresaka.. Pre mesec dana odustao sam od toga i ispisao se sa ekonomije.

Upisao sam sada skolu za Nove Racunarske Tehnologije i sve je bilo u redu do juce onda su mi roditelji poceli otezavati stvari mesajuci se previse u moj zivot i moje odluke tako da sada nemam pojma u kom pravcu ce se odvijati moj zivot.

Siguran sam samo u jedno. Koliko god bilo tesko bicu jak, necu ni pomisliti na drogu, alkohol, cigarete,.. I nikada necu izgubiti nadu.

Veliki pozdrav od Daniela.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Svaka čast :!: Izuzetno se divim ljudima koji su uspeli da ostvare svoje snove :smt038
Ja se trudim...
Locked