Samovolja

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Samovolja

Post by katarinadimedici »

Nije pošteno da učesnik u konfliktu zatvara temu,naročito ako je postavio pitanja!?Na postavljena pitanja valja odgovoriti!Zar je to fer play?Ili bolje reći poštenje! Ja nikoga nisam vređala,a tema je trebala biti zatvorena onda kada je započelo vređanje!Ali,kako sam sebi uskratiti pravo da nekoga uvrediš?Pretpostavljam da će i ovaj post biti obrisan,ali nema veze! Copy i paste pa svima na PM!
Dragi doktore!Sram te bilo!
Počeću ovaj moj odgovor tebi (koji si izričito tražio,hvatajući se za svaku moju reč, pa si čak u oba posta postavljao ista pitanja,a ovo napominjem jer si kontradiktoran i neće me iznenaditi ako kažeš: ne interesuje me tvoj odgovor i tvoje mišljenje) crnim humorom.Šala mi se učinila vrlo prikladna,ne znam ni sama zašto?!

Da li znate koja je razlika između PEDIJATRA i PEDOFILA?
Ovaj DRUGI ZAISTA VOLI DECU!

Tako i ti doktore,najzad pravo mišljenje o ljudima čijim se problemom baviš i čak objašnjavaš pred 100.000 ljudi da smo mi ljudi "sa pravom glasa",razbijaš predrasude i slično već šta si rekao!Šta ti onda znače sve ove podle uvrede koje si nam uputio?Da li treba da citiram svaku posebno?Tebe kao ličnost niko nije napao,to sam ti već rekla,već neke tvoje izjave koje su zaprepašćujuće za onog "ko juriša na vetrenjače": "narkomani su izuzetno teski za rad jer su uzano tvrdoglava, lazljiva i podla grupa u kojoj vladaju asocijalna mjerila i standardi i koji bi i majku rodjenu prodali kad je droga u pitanju.... " i ti nama posle ovakve izjave tvrdiš da smo za tebe građani sa pravom glasa,ljudi kojima treba pomoći?Ja nikada ne bih pomogla nekome ko bi prodao svoju rođenu majku,a tako ni 99% onih koji pročitaju izjavu jedne kompetene ličnosti i stručnjaka za tu problematiku!Možda si se samo pogrešno izrazio?Ako je bilo tako,zar je to toliko teško priznati?Ali ne...Ti ne samo da čvrsto ostaješ pri svojim stavovima već dalje,redom,prvo Sunrise,pa Lunu,a onda i mene,napadaš,vređaš na najniskiji mogući način,trudeći se da izazoveš bilo koju od nas da te otera tamo gde ti je zapravo i mesto,kako bi rekao:"Ha!Šta sam vam rekao!Prostaci!Šta drugo očekivati od takvih ljudi?! " Ali ti si stručno lice,pa nas možeš vređati na stručan način!
Evo to odgovora na:
@ katarina u kojem sam ja postu dijelio moralne lekcije? u kojem sam ja postu bio propovjednik koji sa nebeske propovjedaonice govori kako se treba ponasati?
@ katarina ne rece mi gdje sam to ranije bio propovjednik i govorio nekome kako se treba ponasati? ne rece mi ni ko je to jos izjavio da je drustvo odgovorno za narkomana i treba pomoci svim svojim clanovima kao i da su ovisnici ravnopravni clanovi drustva koji zasluzuju pomoc

Poslednjim postovima si sam odgovorio na pitanja!Nigde nisi delio moralne lekcije, ništa nisi propovedao, nikome nisi rekao KAKO SE TREBA PONAŠATI , već si sudio i vređao!Nazivao si nas tvrdoglavim, lažljivim, podlim, asocijalnim, prodavcima rođenih majki,bio si iznenađen nečijom spremnošću da deli moralne lekcije (jer je sama amoralna?), nepismenima, konfuznima , mene lično majstorom pametovanja i nebuloza,neobrazovanom! Previše, brate za jednog "osvedočenog zaštitnika narkomana, koji druge uverava da nam treba pomoć! To je ta tvoja pomoć?
svima ostalima ako mi neko moze pomoci i pokazati mi gdje ne smatrama narkomane ljudima i vrijednima postovanja?
Evo ja sam tebi pokazala a ti sad pokaži meni, gde te je neko od nas uvredio na sličan način te si morao da iskoristiš samoodbranu na koju imaju pravo i oni koji polože Hipokratovu zakletvu, kako reče?!

" ne moras citati moje postove ako ti se ne svidjaju, slobodno ih izbjegni. mene iznenadjuje tvoja spremnost da pametujes i dijelis moralne lekcije.
sta treba doci sa moje strane ja cu odluciti. "

"kad i ako hocu donosicu sudove o kome hocu i koliko hocu. ti smeta? ako ti smeta-tvoj problem"

"kako ce se doktor ponasati nije tvoje da sudis. "

Bravo doktore !OVO JE LEKCIJA O RAVNOPRAVNOSTI!

A ZAPAMTIĆU I DA JE OVO BOSANSKI SAJT I DA JE NA BOSANSKOM JEZIKU!
Dobro si mi rekao, jer da mi ti nisi napomenuo ja ne bih znala da su ovi postovi na bosanskom jeziku i umrla bih u neznanju da se ovde javljaju ljudi isključivo iz Bosne!Te gluposti o jeziku, pravopisu i razmaku iza znaka interpukcije neću ni da komentarišem da ne bih bila prosta i neobrazovana!Hajdete da napravimo malu anketu da vidimo šta će reći ljudi,oni zbog kojih i postoji ovaj sajt!Da ih pitamo da li radije čitaju moje tekstove, nepismene i pune nebuloza ili tvoje stručne i humane savete?Šta im više pomaže u životu naši nepismeni,gramatički pogrešni postovi ili tvoji pažljivo i pismeno sročeni ? Mom obrazovanju nisi doprineo ni malo svojom uvredom , probaj ti, možda ćeš uspeti da dobiješ neku još titulu pored dr jer znaš da se pritisne space iza znaka interpukcije!

Uostalom ovaj sajt čine ljudi pa neka se oni i izjasne da li žele i dalje da čitaju moje majstorski nepismeno napisane nebuloze i pametovanja ili će tražiti i dalje tvoj stručni angažman i poklanjati ti poverenje!Ovo je moj poslednji post do njihove konačne odluke!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejjjj ,ljudi dajte ba.Aloooo, koji vam je boga vam, zasto se svađate i zasto se vrijeđate.Ne kontam , Kate i Vedade pa ako iko,iko,iko zna o ovoj bolesti i o svemu sto se tice NARKOMANIJE onda bi to trebalo da budu sami "bivsi ovisnici".
Ja znam da je KATE zaista jedna divna osoba ,a isto toliko znam da je Vedad jedan super momak koji zaista želi da pomogne ljudima koji imaju veze sa ovim problemom.
A to da li je na Bosanskom,Hrvatskom ili Srpskom ,pa DAJTE MOLIM VAS ZAR CEMO I OVDE DA SESRMO O NACIONALISTICKIM PREDRASUDAMA.
Ja vas molim obadvoje DA PRUŽITE RUKU JEDNO DROGOM I HAJMO NASTAVITI OVO PRELIJEPO DRUZENJE.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

omare...nije ovo bilo ni nacionalno ni nista...nego jednostavno pretjerani sarkazam i onda vrijedjanje. Pa onda okretanje svega naopacke...pa onda opet vrijedjanje. Ok se saliti...ok se zezati...ok se braniti...ok je to sve. ALi nije ok vrijedjati ljude koje ni ne znas....nazivati ih imenima-ne lijepim-i upirati prstom u njihove ispade....i smijati im se u lice. Govoriti im kako su narkomani i kako je bolje da drze svoje misljenje za sebe....kao i nevjerovatna hladnoca prema pojedinim grupama. Nije ok...ja se ne volim svadjati i raspravljati ali brate necu dozvoliti da me neko pljuje...neko ko bi trebao biti tu za mene, dati mi podrsku, lijepu rijec....a ne uvrede, kritike i omalovazavanje. zato je bezveze...nista drugo. samo zato sto umjesto da nam olaksa i pomogne ta osoba nam otezava i demoralise nas jos vise. Negdje granice postoje....a to sto smo narkomani ne znaci da nismo ljudi...i da nemamo pravo na misljenje, savjet, kritiku...jer sta mi znamo!!!
nije ok da Bog kaze da jeste, nije....sramota je. sramota da smo i dalje prepusteni sami sebi...jer meni licno ne treba strucno lice koje ce me sjebavati jos vise ili me vrijedjati....samo imamo jedni druge...i jedni drugima i mozemo pomoci...sve ostalo je "fol istina" :-D
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ja se ismejah! Vedad je rekao prakticno,istinu,mi i jesmo tvrdoglavi,lazljivi,a za "prodati majku" je bilo vise figurativno,ma dajte,ja sam licno sto puta rekla kako bih rodjenu kevu prodala za lutku u trenucima zikre..to se tako kaze,hehe... valjda je covek samo pokazao da nas poznaje...ne zelis valjda da ti neko laska i da ti se "uvlaci u bulju"? Ti,Kaco,spadas u one starije generacije koji ste bili malko drugaciji,ali veruj mi,nema razloga da te lazem,ja sam bas prestala da se drogiram zato sto su mi se smucili moji podli,tvroglavi,lazljivi ortaci...
Image
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Eh, sad je stvarno dosta!

Želim se svima zahvaliti na iznesenom mišljenju i staviti tačku na ovakve diskusije, jer ih smatram potpuno neproduktivnim i neprimjerenim mjestu.

Ova diskusija se zaključava.

PS. Moje mišljenje o svemu ovome napisanom možete pročitati na diskusiji Narkomanska grupa vs. ostatak svijeta.

Srdačan pozdrav svima.

Sanela
Administratorica
Locked