BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by adam* »

zvrky wrote:Sta kosta onda 6000 evra jebote,sta????????????????? analize koje mozes dobiti u bilo kojoj laboratoriji,ma daj....6000 EVRA ALO COVECE GDE ZIVITE VI ???????? Mogu da shvatim da lecenje kosta vise nego kad se leci jebeni bronhitih i tome sl. mogu da shvatim i to da je narkomanija teska bolest i vrlo je komplikovana i vama lekarima i nama narkomanima bivsim ,sadasnjim i buducim...i mogu da shvatim da postoje lekovi koji kostaju malo vise nego jebeni andoli ,brufeni,rapteni i ostala sranja ali 6000 evra nemoj da me zajebavate vise ,pa nismo bre mi rasli u stracar u cetiri zida zatucani,za koga vi nas smatrate? Jebem ti ja jedno besplatno lecenje bash eto ... :smt010 Bolje smanjite tu jebenu cenu pa da dodje vise ljudi da se leci,ne mora biti besplatno ali smanji bre na neku pristupacniju cifru,kako vas nije sramota to mi nije jasno i ne samo vas nego i mnoge druge ordinacije koje isto tako odvaljuju od cena !!!!!!!!!!! :evil:
P.S. Ja radim za 20.000 hiljada mesecno i 80% stanovnistva radi za isto toliko i manje od toga...o cemu mi onda pricamo ovde??????????!!!!!!!!


PODRZAVAM...............BES.............taj ko ima 6000 bi otisao na Maldive(ili vec RAJ po izboru) pola godine a ne na kliniku..... i resio bi sva psihicka oboljenja...........
cucla cucla cuclica
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by Jeca »

Ljudi, pa ovo je posebna prilika da se zaista uverimo.
Zaista lep gest! Cekamo da se uverimo...
O Kako je lepo ponovo biti STR8
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by zvrky »

Ma bezobrazluk... oni koji su posteni i koji vole to sto rade i koji vrede kao lekari propadaju zbog ovakve najezde hostaplera...uzas...treba nas sve pobiti na gomili....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by saša-ex »

I šta bi??? Da li je neko otišao na lečenje?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by rajouno »

nesto ih nema...mora da su prezauzeti besplatnim lijecenjem :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by cokapeace »

:-D :lol: :-D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
lica
Posts: 2
Joined: Thu Mar 05, 2009 7:02 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by lica »

Ljudi moji ja cu iz iskustva da pohvalim i pokudim kliniku. Sve je u uzimanju para. Ako imas 6000 evra onda ti je sansa da se trajno izlecis odlicna. Ljudi dobijaju neku inekciju u vrat koja ubija receptore i navodno se ne secas uopste dejstva heroina kao da ga u zivotu nisi takao. To je dobra stvar ono sto nije dobro je to da obican detoks koji oni nazivaju ubrzanim, a mogu vam iz licnog iskustva reci da uopste nije, e to je prava sramota uzmu ti 1700 e od toga je samo 350e implant na 2 meseca a ostatak odnosno 1350e sam dala za 4 nepuna dana u bolnici tacnije 3.Dosla sam kasno uvece naravno uradjena, tako da taj dan ne mogu ni da racunam, lezala sam jos 2 dana da bi mi taj drugi dan najopustenije dali nalorex. Dusu sam svoju ispovracala proliv dobila celu noc muke isusove i ujutru su me nasadili na sto iako su videli da nisam cista, (a bio im je skup test od 300 dinara da provere pre nego sto su mi otrov dali ) nego da ujutru su me stavili na sto i ugradili mi implant i poslali me takvu kuci.Ne mogu vam opisati sta znaci 3 dana povracanja proliva i jos nekog tripa odvratnog u glavi da sam mislila da cu odlepiti.Zenice su mi bile koliko i cele roznjace nisam mogla na sunce da izadjem i kada je doslo do toga da cu sama da ga vadim jer sam smrsala jos na to 5 kg i namucila se kao ni pri jednom skidanju pre toga, e onda su me moji odveli tamo da mi ga izvade kada je dotle doslo.mozete da zamislite.Kada sam se pojavila tacno su se skenjali na sta licim pa su me probadali sto puta iako sam tamo morala nositi kateter ne bi li mi dali infuziju da dodjem sebi jer mi je organizam dehidrirao. Zbog katetera mora tamo da se lezi pa su mi ponudili odma odjednom sve dzabe.Hvala vam ne treba mi nista vise od vas. Ostavila sam implant kao za 2 dana ako mi ne bude bolje vadice ga medjutim taman je toliko trebalo da mi se organizam ocisti znaci nekih 7,8 dana koliko i inace traje ciscenje. Pritom su me poslali sa nekim lekom za smirenje na Lak.. neko govno od leka koje moze da se uzima 1-4 kom odjednom, jasno vam je koliko je efektno, nikakav antidepresiv, pa apsolutno nista.Cak ni to nisam dobila od njih vec samo na papiru sta treba da uzmem. Lekovi su smesna cifra ali ni taj gest nije ukljucen u toliku cifru. Ja nisam bila na kvoteru 6 meseci pa kao ajde vec sam im iskreno navela da sam 7godina bila u prici i to na 2.5gr na dan. Tako da ako neko planira da ide i ako mu kazu za 4 dana bicete cisti znajte da lazu. Ta varijanta na 21 dan u nju skroz verujem ali za to treba izdvojiti samo 6 000 evrica.Sve u svemu svodi se samo da uzmu kesa sto vise, da oslobode svoje krevete za 3 dana kako bi smestili novog pacijenta ipak je to skoro 2 000 evrica u pitanju. Ako treba da se lecite idite u Specijalnu bolnicu protiv bolesti zavisnosti u Bg-u. Drug je moj bio i prezadovoljan je ali ja budala nisam htela da slusam
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by Sagitarius »

Daj meni 6000eur,izliječim te ja.
Ima u kući moje pok. babe,dosta velik podrum,vežem te za radijator,terapija-biljni čajevi(ne od maka :D) i pileća juhica(iz vrećice,naravno!).
Liječenje traje cca. mjesec dana,nakon kojih si ti izliječena,a ja "teži" za 6000eur(plaća se unaprijed,nema reklamacija).
Tajna uspjeha ove metode,je stavka u u ugovoru,po kojoj,ako recidiviraš,moraš da odradiš cijeli program ponovo(samo bez pileće juhice!).
Za detaljnije informacije i kontakt,obrati mi se na PP.
Postotak izliječenih je 100%,od onih koji završe program.Tih 100%,čini jedan momak,koji je završio program(jedini on,ostali su pobjegli,nakon najviše 10 dana),i danas se ne drogira,a 100% je odličan postotak,u liječenju tako teške bolesti,kao što je ovisnost.
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by Henri »

bio klinac jedan, nije mogao ostat čist...bude po mjesec-dva-najduže šest čist taman se sredi u životu, starci ga nađu zakucanog. nemam pojma njega još nisam vidio al mu stara kaže da je zadovoljna, da se udebljao 12 kg. pije antidepresiv Ladiomil, i čeka ga čipovanje. i kao to je to. samo što stan moraju prodat da isplate sve to. :|
meni sestra naginjala tome, iako ne koristim heroin, u stilu da izbije tu želju za drogom. nisam prihvatio, niti bih. No way.

Psihijatrija

:mrgreen:
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by saša-ex »

Moram ovu temu da vratim :)

Pa jel neko dobio to besplatno lecenje???
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply