BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Dr. Vorobjev
Posts: 9
Joined: Mon Nov 05, 2007 9:53 am

BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by Dr. Vorobjev »

Pozdrav svima,

Specijalna bolnica Dr. Vorobjev je odlucila da izabere jednog forumasa ili forumasicu koji ima problem sa zavisnoscu od narkotika i izleciti ga/je besplatno.

Ko zeli da se prijavi, moze to da uradi na sledeci nacin:

1. Posetiti website http://www.v-clinic.eu
2. Popuniti upitnik koji se tamo nalazi (ne zaboravite da ostavite svoju e-mail adresu/broj telefona)
3. Naglasiti u upitniku da se prijavljujete preko foruma narkomanija.ba

Lekari nase klinike ce pregledati sve prijave, napraviti uzi izbor i kontaktirati kandidate.
Zatim ce neko sa klinike doci u BiH i upoznati se sa kandidatima i napraviti konacni izbor.

Unapred se zahvaljujemo na ucescu :D
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by saša-ex »

Ali jos uvek niste napisali u cemu se sastoji vase lecenje...I da li kandidat mora da bude iza BIH-e?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by zvrky »

Hehe lep gest...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
nadalina
Posts: 3
Joined: Sat Nov 10, 2007 3:24 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by nadalina »

Nadam se da je ovo istina,lep gest.Da li neko mozda zna koliko kosta lecenje na ovoj klinici? :lol:
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by cokapeace »

:smt044 :smt044 :smt044 :smt040 :mrgreen: :mrgreen: ..taman koliko najveći deo nas ne može da plati...ali može :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: da sanja !!!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by zvrky »

Pa znaju oni da ce svaki roditelj da pozajmi kolika god da je suma novca zato nas i udaraju po usima,hoshtapleri...da mogu dushu bi nam uzeli samo da je mogu unovciti.....grrrrrrrrrr
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Dr. Vorobjev
Posts: 9
Joined: Mon Nov 05, 2007 9:53 am

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by Dr. Vorobjev »

saša-ex wrote:Ali jos uvek niste napisali u cemu se sastoji vase lecenje...I da li kandidat mora da bude iza BIH-e?

Lecenje se sastoji od detoksikacije, terapija pomocu kojih se uklanja zelja za narkoticima iz mozga (vrsta sna pri cemu se sugestivnom putem utice na podsvest), psihoterapija (individualni razgovori sa psiholozima i psihijatrima, sugestivna terapija, terapija aparatima...) ispitivanje kako fizickog tako i psihickog stanja pacijenta i ukoliko se nadju i druga oboljenja, tretiranje i tih oboljenja paralelno sa osnovnom terapijom za lecenje bolesti zavisnosti... Lecenje traje 21 dan lezanja na klinici i godinu dana se jednom mesecno dolazi na kontrole.

Kandidat ne mora da bude iz BiH.
Last edited by Dr. Vorobjev on Sat Nov 17, 2007 8:24 pm, edited 2 times in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by saša-ex »

Sta je to "glavni mozak"?!?
Fizicka oboljenja su stvarno minorni problem, mozete ih ustanoviti za tih dvadesetak dana ali ne mozete ih resiti, to je sigurno. Da bi pravdali cenu tretmana sa lecenjem fizickih oboljenja, morali bi da imate tim specijalista, tipa infektolog, hepatolog, internista...,sto verovatno nije slucaj, tako da se verovatno zadrzavate samo na dijagnostifikovanju oboljenja.
Psihoterapija koja traje 21 dan? Kontrole jedanput mesecno? Ma dajte, to je krajnje neozbiljno, budite realni...Iz svega ovoga ipak zakljucujem da se radi o metodi koja je slicna Zobinovoj blokadi receptora, a sve ostalo ste dodali kao malo sminke, cisto da bi prica delovala ozbiljnije...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by zvrky »

Sta kosta onda 6000 evra jebote,sta????????????????? analize koje mozes dobiti u bilo kojoj laboratoriji,ma daj....6000 EVRA ALO COVECE GDE ZIVITE VI ???????? Mogu da shvatim da lecenje kosta vise nego kad se leci jebeni bronhitih i tome sl. mogu da shvatim i to da je narkomanija teska bolest i vrlo je komplikovana i vama lekarima i nama narkomanima bivsim ,sadasnjim i buducim...i mogu da shvatim da postoje lekovi koji kostaju malo vise nego jebeni andoli ,brufeni,rapteni i ostala sranja ali 6000 evra nemoj da me zajebavate vise ,pa nismo bre mi rasli u stracar u cetiri zida zatucani,za koga vi nas smatrate? Jebem ti ja jedno besplatno lecenje bash eto ... :smt010 Bolje smanjite tu jebenu cenu pa da dodje vise ljudi da se leci,ne mora biti besplatno ali smanji bre na neku pristupacniju cifru,kako vas nije sramota to mi nije jasno i ne samo vas nego i mnoge druge ordinacije koje isto tako odvaljuju od cena !!!!!!!!!!! :evil:
P.S. Ja radim za 20.000 hiljada mesecno i 80% stanovnistva radi za isto toliko i manje od toga...o cemu mi onda pricamo ovde??????????!!!!!!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: BESPLATNO LECENJE NA KLINICI DR. VOROBJEV

Post by cokapeace »

Nemoj pilence moje da se nerviraš toliko ! Ništa novo-što se njih tiče-presipanje iz šupljeg - u prazno (za istu cenu :mrgreen: ).
Prvo,u to "brisanje crva"-NE MOŽE niko da me ubedi,a ako to izuzmem,onda ova klinika dodje ista kao i ostale(s'razlikom u ceni-naravno :mrgreen: )..tako da neću svoje vreme da gubim dopisujući se sa ljudima koji misle da su nama " OBOLELIMA" od narkomanije- Svrake popile mozak!
Pa dovoljno mi je da pogledam Ex-a,(mog bivšeg muža ,sa kojim imam klinca od 4 god)-i shvatim,da se neki ljudi neće promeniti(ni za koje pare i infuzije)-a što je najveći bedak u celoj priči-SVI SMO IZ NJE :mrgreen: ...A vi nam prodajete bajku-o "Crviću" koji je pobegao od lekića u infuziji,- a porodica,deca,molbe,razgovori,skoro 4 god.pokušaja(svakakvih)nije urodilo plodom......Ha! Dobar vam je taj "lekić"...Pročitala sam svu moguću i dostupnu literaturu kao suovisnik,osetila sam pakao i dno-kao ovisnik,kada sam izgubila više svaku nadu-snagu za tog "Crva" našla sam u sebi-a ne infuziji,problem je što je ne nadju svi iz cuga,a neko je ne nadje nikad.I ne kažem za sebe da sam "izlečena"-niko ne može da "izleči" to što mi dete raste praktično bez oca,a umalo i bez majke,a kamoli vaš "čarobni lekić u infuziji".Pošto je toliko dobar i tajan-nigde se ne kaže je li odobren od ministarstva zdravlja(ili šta već imate tu)-jer mi smo narkomani(zalečeni,aktivni-sve jedno)- A NE POKUSNI KUNIĆI !
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply