TESTOVI

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
Zabrinuta
Posts: 2
Joined: Sun Oct 14, 2007 11:54 pm

TESTOVI

Post by Zabrinuta »

Pozdrav svima,
zanima me samo jedna informacija. Koliko "speed" ostaje u krvi, mislim nakon koliko mogu nekoga testirati da provjeri da li je u posljednje vrijeme "vukao".

Molim Vas da mi odgovorite, jer je zaista hitno.
Unaprijed zahvaljujem...
josJednaSestra
Posts: 29
Joined: Sat Oct 06, 2007 5:48 pm

Re: TESTOVI

Post by josJednaSestra »

evo ti tablica :)
Attachments
info.jpg
info.jpg (51.27 KiB) Viewed 14504 times
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: TESTOVI

Post by cokapeace »

Sestro,hvala,i meni je to trebalo! :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
josJednaSestra
Posts: 29
Joined: Sat Oct 06, 2007 5:48 pm

Re: TESTOVI

Post by josJednaSestra »

A, sto coko tebi treba ? :)

Inace, zabrinuta mi je postavila par pitanja PP u vezi ovoga, pa cu ja sad da vam dam dio nase konverzacije, mozda jos nekom nije sve jasno.

Zavrinuta: A je li mi možeš još reći, je li se ovdje misli da nakon isteka određenog broja dana, test je neg na drogu. Konkretno, kod onog prvog slučaja, AMF, piše oni koji često uzimaju, 2-6 dana. Jel to znači, da to ostaje u krvi 6dana, i da će, recimo sedmi dan, test biti negativan? I još jedna informacija, da li slučajno znaš gdje se testovi mogu uraditi?
Pitam te to,jer me je malo bunilo u onoj tebeli, oni 3-6dana,nisam shvatala šta to znači?

Ja: Po tabeli, ako konzumira povremeno - bice sigurno negativan posle 3 dana NEkonzumiranja, a ako konzumira redovno, moze da se nadje i 6 dana u urinu, sto znaci da ce sigurno negativan biti tek posle 6-og dana NEkonzumiranja.
E, sad...problem kod droga je sledeci, sto ti ako cesto uzimas tesko da ces da idrzis toliko dana da budes strait do testa.
I obavezno budi sa njim kad daje urin, da ga ne razvodnji vodom, ili da ne podmetne tudj.
dunja
Posts: 2
Joined: Wed Jan 30, 2008 12:16 pm

Re: TESTOVI

Post by dunja »

Mene interesuje koliko su ovi testovi sigurni, tj. cula sam da kod heroinskih zavisnika u urinu ostaje i po mesec dana....da li je to moguce...................mnogo mi je bitno!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: TESTOVI

Post by saša-ex »

Ostaje 3-5 dana.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply