Iglomanija

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ma probala sam...pogotovo sa benđzosima u ampuli...i ostalim sedativima,a i rastvarala sam...jao m4j4 pa ne znam...najgore smo od sve dece...to su strašne stvari :smt031 ...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Moram se opet zahvaliti moderatorima jer su otvorili temu u moje ime.

HVALA :!:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ok je mastajte , pricajte, nekad je dobro izbaciti takve misli iz sebe...pogotovo ako su u vezi dopa..sto se iglomanije tice-ne znam licno kako je...ali znam o tome. Bas u tom istrazivanju koje sam vodila u vezi dopa i zasto dolazi do relapsa..i vecina onih na igli bi se tako osjecali kao i vi...bolisu se na prazno-nasla sam slicnosti i kod pusaca kad prestanu s pusenjem...pa im dodje zelja nekad je samo drzanje ne upaljene cigare dovoljno pa cak i stvari poput olovke medju prstima...sega...samo sada ubrizgavanje benzodiazepana je malo vise od iglomanije...to i vi znate...tako da je bezveze se zavaravati...mislim ima i toga ali samo kod prazne sprice....pepe drago mi je da si ziva jer je nevjerovatno to da si se radila extazijem i speedom...a ubrizgavanje diazepama je haos opasno jer u direktnom kontaktu sa krvi moze doci do pucanja vene i gubitka ogromne kolicine krvi a tako i do srcanog...jebi ga ipak je benzodiazepan. A vadjenje krvi i vracanje nazad ...ne znam jebi ga...ja moram okrenuti glavu kad mi vade krv...a to je vec malo previse jer ti se moze zgrusati krv pa zacepiti u veni itd..ma znate vi to sve vec ja to znam ali eto bezze da sada dobijete srcani ili nesto a uspijeli sa dopom..samo zato...
obadvije...kao i svi mi.... trebate na terapiju sa psihologom...ne kazem to zato sto mislim nesto lose...to i ja moram...jer je to jedini nacin da se rijesimo problema zauvijek..pronalazenje korijena svih problema...i vracanje unazad jedan po jedan dogadjaj koji smo zakljucali negdje u glavi i kontamo kako je bilo i proslo...pogotovo ti Pepe)nadam se da se ne ljutis sto te tako zovem)...od silovanja pa nadalje...
samo da uspijemo svi..
i da kazem to je sve ok...ali da jedni drugima sugerisemo da probamo nesto-suprotno od lijecenja-je malo bezveze...po tome vidim da ste se previse uzivili i da bi i ja da sam u tom filmu, otrcala i ubola se prvom iglom u kuci...(sto bi bila ona za pletenje ili spenadla :-D )sta ja znam...mozda nije tako kako se meni ucinilo...ali sve ima svoje granice zar ne///
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ju,Pepeljuga,stvarno preterasmo...hvala,Luna sto si skrenula paznju...CCC...
p.s.ne mogu da se uzdrzim a da ne zamislim sebe sa Pepeljugom da nas neko ostavi same makar 24 sata sa nekim tezim kesom...hehehe...
Image
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Idem i ja! Idem i ja!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja vas prva ne bih ostavila same... :smt044
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ma vodimo i tebe...vidim Mark se sam nudi...može i on...ma ludnica će biti :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Zao mi je ali ne idem ja nigde promena misljenja samo vi idite...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Tako treba Zvrky.

Ostali, pretjeraste :!: :!: :!:

Sanela
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Eh,mene tako ponekad ponese masta,i to ona pokvarena,ali s vremena na vreme kad bas preteram sa mastarijama (kao sad na primer) ja se trgnem i setim se svega loseg i gde to vodi i...pa,sta da vam kazem,nisam mislila ozbiljno...ja se vise ne drogiram,da sad imam gan i iglu ne bih ucinila sa tim nista osim sto bih bacila. Dop menja licnost,kao da je sam djavo usao u mene pa me vuce duboko u propast...upravo sam dosla sa utakmice i drago mi je bilo makar sto mogu izdrzati dva sata napolju a da mi ne bude lose..jel se secate onih dana kad tek se uradite a odmah pomislite :"Za nekih sat vremena ce mi opet biti lose",kao da radimo na baterije,pa kad se "baterije" isprazne mi stanemo tu gde smo. Najvise u zivotu sto mrzim to je da mi neko (ili nesto )ogranicava kretanje,iz BG nisam mogla da izadjem 2 godine,jedva sam jednom dosla na vikend kod matorih,propustila sam kupanja,vikendice kod drugara ispod avale i rostilj,sve zbog toga sto nisam mogla da odem iz grada na vise od 3 sata...Dop mi je ogranicavao kretanje i zivot uopste,koliko god davao zadovoljstva to zadovoljstvo je debelo naplacivao...procitajte teks,vrlo duhovit, "djanki i njegov manki" ...evo ubacicu vam ovde,sa jednog hrvatskog foruma slicnom kao ovaj...

Ä
Image
Locked