jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Znoj = tushiranje!!!
Psiha = zaokupiranje...

Udri i glavom ako ce pomoci... radi nesto... skaci istresi se.... ne popushtaj...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

u pravu si brate,idem sad da se istusiram vrelom vodom,a za psihu ne znam sta da radim,udaricu u plocice u wcu(one manje bole),kako je lep dan napolju a ja mislim o jbnom h...aaaaaaaaaa priznajem,razmisljam,taj jbni crv me ubija,ipak sam rovit,ovo mi je sesti dan, necu bre ocu da sam normalan,imam normalnu devojku,i ona me podrzava,necu da pokleknem,NECU
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
malena_maca111
Posts: 53
Joined: Tue Sep 04, 2007 10:49 am

Post by malena_maca111 »

pa sto si sam kuci, gde ti je devojka? U prvoj liniji nemoj zbog sebe,.. idi napred..citaj, razmisljaj o necemu drugom.. radi nesto,pospremi mami stan..ali nemoj ni slucajno da opet padnes
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

devojka na faxu,keva na poslu,idem da se istusiram za pocetak,posle cemo da vidimo ali zuto djubre ne dolazi u obzir,hvala vam drugari na savetima,sutra cu valjda biti negativan na testu,nedelju dana ce biti kako sam cist
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Da sigurno je najbolje da uzmesh lektiru za 7 razred i ishchitash sve basne koje nisi do sad... Umori se fizichki da bi se psiha malo uspavala...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

NAL siguran sam da neces da bacis cjelu sedmicu u vodu..jednostavno nisi ti to ti...ne daj se...samo laganica...supice..cajevi....i trebalo bi bit ok...cuj mene majke ti...a mene zikra gotov prepolovila...drzi se ,znam da hoces...
pozz
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

znam da mogu,i znam da hocu ali jbno je tesko aaaaa ubi me psiha
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

samo se ti drzi i UBI I TI NJU..heh..salim se ..al moze se..ja sam danas komp[et knjiogu procito,mada je naengleskom ali eto ubijam vreme nekako..sta cu..inace i MOJA PSIHA ME TOPI...a zikra mi dusu isisa...jbte unisti me..izvrcem se sav...al izdrzat cu...NAL brate ..drzi se..sva najbolje
pozz
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

evo polako se zavrsava i taj 6ti dan str8a,i mnogo sam ponosan na to,sutra idem na kliniku i ako mi bude ok test na h...dobicu blok,jedva cekam da ga dobijem,da li je moguce da nedelju dana treba da ti h... izadje iz organizma,ja u to ne mogu da verujem,ali tako kaze onaj tehnicar sto me gledao dok sam vrsio malu nuzdu(mislim da je gay,ali to je nevazno za ovu pricu)samo sto ga nisam zadavio kad mi je rekao sreda,mada bolje,cetvrtak,odlucili smo da to bude sreda ali popodne,nadam se da cu konacno biti negativan na to sra..e i da je konacno izaslo iz mog organizma jer cu to doziveti kao neko otkrovljenje,ali u pravom smislu te reci,ne samo sto cu dobiti moje pare koje stoje kod keve(jer kad ste na blokovima i kad prestanete da se drogirate u pocetku prosto ne znate na sta da potrosite pare,makar je tako kod mene,ali samo u pocetku,posle se snadjem:)vec zato sto cu steci sigurnosti i moci cu da idem ulicom i da se ne plasim da cu sresti nekog 'drugara' i da cu pozeleti da mi pogled bude kao njegov(totalno odvratan,to me uvek iritiralo kad sam bio str8 i kad vidim izdrogirane likove,te njihove oci mi tako odvratno izgledaju i cudi me da im neko od nepoznatih ljudi ne pridje i pita:ej decko jel tebi dobro,jel ti treba pomoc,a takav sam i ja bio,uzas.Ne znam vise sta bi pisao da ne smaram,meni ostaje jos da izdrzim sutra do 4 popodne i onda krecem da konacno primim tu inekciju,budite uz mene,potrebno mi je to puno,jako sam rovit...hvala svima na podrsci
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Alsa
Posts: 45
Joined: Sun Apr 09, 2006 5:24 pm
Location: Blizu

Post by Alsa »

I mene su tako vozali kad sam pocela s metadonom. Prvi put odlucila (prvi dan krize) nazovem, a samo mi je trebo taj jebeni metadon, oni mi kazu pa ne moze to odma, mora se cekat, zakazu me za tri dana poslije. Ja sta cu, moram radit, kriza ubi, nigdje metadona odem i zadnje pare dam za paket. u srijedu mi kazu pocinjemo terapiju u petak. Meni isto tad cudno bilo sto me kriza dere vec 5 dana al bas ubi. i ja sva sretna, zadnjim snagama dovucem se do tamo i znas sta mi kazu "zao nam je, nismo razmisljali da je petak, petkom ne pocinjemo terapiju" :shock: kad nisam pocela plakat. daju mi neke tablete koje mi nisu nista uradile, nadjem malo metadona za vikend i u ponedeljak pocnem terapiju. Vjecnost cijelu mi je trajalo to 10 dana. Al treba to nama tako, stoka se zna navlacit i da bi da za dan svega nestane. Malo da se borimo za sebe i svoj zivot.
Nek sutra bude dan kad si nastavio zivit ko covjek.....
Zivot je lijep :) Al ne stalno
Post Reply