Nova knjiga

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Nova knjiga

Post by saša-ex »

Hteo bih da preporučim svima knjigu, koja je izašla pre nekih mesec dana, prva je na našim prostorima sa takvom tematikom. Zove se Transfixa, napisala ju je Svetlana Ivanović, koja sa svojim mužem Sašom već 7 godina vodi centar za rehabilitaciju "Raskršće", koji je inače srpski ogranak "Teen chalenge"-a. Ceca je čista već nekih 20 godina, a u svojoj knjizi piše o svom životu, od samog početka, najranijeg detinjstva, kroz pakao drogiranja, pa do današnjih dana. Oni koji su iz Beograda knjigu mogu nabaviti preko mene,moj tel. je 063/693-497, a svi ostali mogu da kontaktiraju Mišu na broj 062/231-880, on je inače iz Novog Sada.
Last edited by saša-ex on Sun Sep 23, 2007 1:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

Sale jeli taj Miso zivi u Sarajevu ili gdje ?Hajde gledacu sto prije da dodem do knjige.Samo javljaj kad je ovako nesto.Ovi iz raskrsca su super
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja bi isto voljela nekako doci do knjige no ne znam s obzirom na to da sam u austriji kako bi to islo za slanje i placanje
ajde daj mi neki info da se dogovorimo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
agbaba
Posts: 20
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:40 pm
Location: BEOGRAD

TRANSFIXA

Post by agbaba »

Knjigu sam procitala dva puta i svima bih od srca preporucila da procitaju, garantovano ostace bez reci,tj teksta. mislim da knjiga moze sad da se nabavi u knjizarama i nadam se da ce svi koji zele da je procitaju uspeti da dodju do nje. Pozzdrav PDT_Love_07
Post Reply