xalol/xanax

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
xal
Posts: 2
Joined: Tue Aug 21, 2007 8:34 pm

xalol/xanax

Post by xal »

ok ja sam bivsi heroiski ovisnik koji je cist oko 3 meseca

problem je shto pijem svakodnevno u proseku 10 xalola od 1mg(najjacih)

nekad manje,nekad vise,ali to je neki prosek...

ne mogu jednostavno da budem potpuno cist

a ono shto mi doktori prepisu mi nije dovoljno,ni izbliza

tako da ne idem vise nigde na lecenje nego pokusavam ovako sam(bio sam svuda)

da li neko moze da mi kaze koliko je ovo opasno?da li mogu da nastavim?!

ili kako da smanjujem.inace ja se na 15 xalola osecam sasvim

normalno,izgledam normalno itd...nikakav specijalan rad.inace ne mogu da

budem skroz cist.lecenje u nekoliko razlicitih ustanova nije pomoglo...


:/
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Imam prijatelja koji je godinu i po dana bio bez heroina, sve vreme je pio xanax, na kraju je bio totalno spržen, upropastio se više nego dok je bio na dopu. U početku su svi bili zadovoljni, u fazonu- dobro je, nije na dopu...Kada su posle nekog vremena videli u šta se pretvara, uhvatila ih je panika i probali su sa svim mogućim varijantama, od pre mesec dana je u komuni.
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Post by on_23 »

saša-ex wrote:Imam prijatelja koji je godinu i po dana bio bez heroina, sve vreme je pio xanax, na kraju je bio totalno spržen, upropastio se više nego dok je bio na dopu. U početku su svi bili zadovoljni, u fazonu- dobro je, nije na dopu...Kada su posle nekog vremena videli u šta se pretvara, uhvatila ih je panika i probali su sa svim mogućim varijantama, od pre mesec dana je u komuni.

ne mogu da verujem da od xanaxa dodje covek u to stanje !!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

a, sto ne bi mogao vjerovati u to?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Post by adam* »

Ja isto ne mogu da verujem jer imam druga koji pije Xanax vec godinama i totalno je normalan -cak je na jako odgovornoj poziciji u jako ozbiljnoj firmi(diskrecija-jebiga-moram)............a i ja ga pijem po nekada i cak mi se svidja taj lek najvise od svih lekova koji postoje........i nemam nikakve posledice od njega(dobro ja ga ne pijem redovno,samo po potrebi-nervoza -nelagoda -nesanica) .Mene on tako lepo uspava da strasno.......tako da........ne verujem da ti moze nesto biti od njega .....ali pazi.................ti ga prijatelju bas preterujes..........e to moze da bude problem jer jebo mamu da pijes aspirina u tolikim kolicinama ne bi ti bilo dobro........problem je sto je to lek a ti ga uzimas da bi se uradio sto je totalno pogresno........uzimaj ga samo kada ti bas treba a ne da bi bio hay.......eto ti odgovor pravi..........
Smanji prijatelju to na 3 na dan(znas vec-pre podne-podne -uvece).......pa posle smanji na 0.5 pa na 0.25 jer ne treba ti tako jak..........
Pozdravljam te.......

P.S. inace je to najpopularniji lek u Americi i uzimaju ga otprilike svi zivi-poslovni ljudi,sekretarice,smecari-karen iz Will& Grace-hahahahahha-sa votkom)
Xanax rules ;-)
xal
Posts: 2
Joined: Tue Aug 21, 2007 8:34 pm

Post by xal »

smanjo sam sada,jedan dan pijem 15,pa dva dana pijem po 3,i tako stalno...

problem je sto se ja ne uradim neshto od xalola(dobro,bude mi ok) vishe se osecam normalno...

jebam mu mater ako mi treba 15 ksalola da bi bio normalan... :evil:

secam se pre xxx godina,ja zavrshio na vma od 10 bensedina...

jedino da se zatvorim kuci,ugasim telefon i da vidim sta ce da bude ako ne pijem uopste...ali uopste.ali problem je sto imam sada neke razgovore za posao,nasao sam i devojku,nema sanse ja to da iskuliram bez icega.

jedno pitanje,dal ce meni uopste da pomaze 1mg xalola x3 dnevno posle ovoga.nije mi pomagao ni kada sam pocinjao da ga pijem...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

pomoci ce ti ako budes htio. Nitko ti ne kaze da prestanes odmah ali mozes odmah poceti sa smanjivanjem i reduciranjem tablete. Kako ih ti uzimas? Odjednom popijes tih 15 komada ili ih po nekoliko uzimas pa se to skupi na cijeli dan?
jedna tableta gore-dolje ti nista ne znaci a opet za cas ces si smanjiti dozu
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Post by on_23 »

xal wrote:smanjo sam sada,jedan dan pijem 15,pa dva dana pijem po 3,i tako stalno...

problem je sto se ja ne uradim neshto od xalola(dobro,bude mi ok) vishe se osecam normalno...

jebam mu mater ako mi treba 15 ksalola da bi bio normalan... :evil:

secam se pre xxx godina,ja zavrshio na vma od 10 bensedina...

jedino da se zatvorim kuci,ugasim telefon i da vidim sta ce da bude ako ne pijem uopste...ali uopste.ali problem je sto imam sada neke razgovore za posao,nasao sam i devojku,nema sanse ja to da iskuliram bez icega.

jedno pitanje,dal ce meni uopste da pomaze 1mg xalola x3 dnevno posle ovoga.nije mi pomagao ni kada sam pocinjao da ga pijem...




naravno da hoce da ti pomaze i posle toga.
samo smannji dozu postepeno.
isto sam se i ja jedno vreme zajebavao , sa rivotrilima i floxetinima da bi mogao normalno da funkfionishem...nishta od toga ...

pozz
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Post by on_23 »

xal wrote: problem je sto se ja ne uradim neshto od xalola(dobro,bude mi ok) vishe se osecam normalno...

jebam mu mater ako mi treba 15 ksalola da bi bio normalan... :evil:

a ja se pitam ????!! dali se mi u opshte osecamo normalno na te doze !

uz 15 ksalola ili rivotrila moj slicaj , bilo shta ... jel mi stvarno funksionishemo normalno! ? pitam se kako nas drugi gledaju ?!

:lol: :cry: :lol: :cry: :wink:

lol
Post Reply